Horoskop miesięczny na grudzień i ŚWIĘTA 2018. Jaki będzie...

  Horoskop miesięczny na grudzień i ŚWIĘTA 2018. Jaki będzie grudzień? HOROSKOP na miesiąc dla każdego znaku zodiaku!

  wróżka Ekspiria

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Horoskop miesięczny na grudzień. Co czeka Cię w grudniu? Sprawdź nasz horoskop na miesiąc! Najlepszy horoskop miesięczny na grudzień 2018 tylko w NT
  1/14
  przejdź do galerii

  Horoskop miesięczny na grudzień. Co czeka Cię w grudniu? Sprawdź nasz horoskop na miesiąc! Najlepszy horoskop miesięczny na grudzień 2018 tylko w NTO!

  Horoskop miesięczny na grudzień 2018 pozwoli przygotować się na nowy, nadchodzący rok. Co czeka Cię w ostatnim miesiącu 2018 r.? Czy będzie to szczęśliwy miesiąc? Przeznaczenie nie omija nikogo. Nie uda Ci się go oszukać. Lepiej przygotuj się na to, co los Ci podsuwa. Wykorzystaj wszystkie szanse, które niesie los. Sprawdź swój horoskop miesięczny na grudzień! Dowiedz się, co Cię czeka w ostatnim miesiącu 2018 r. Przedstawiamy horoskop na cały grudzień dla każdego znaku zodiaku!
  Graham Greene ~ Przeznaczenie dostarcza nam kanwę naszej przyszłości. Od haftujących na niej zależy dobór rysunku i kolorów włóczki.

  Horoskop miesięczny na grudzień 2018 – co mają do powiedzenia gwiazdy?  Nasza wróżka Ekspiria przygotowała horoskop miesięczny – specjalnie z myślą o czytelnikach NTO. Dowiedz się, co los chce Ci dać w tym miesiącu! Horoskop miesięczny na grudzień 2018 został przygotowany w oparciu o karty tarota. Karty nigdy się nie mylą. Karty nigdy Cię nie zdradzą. Nasz horoskop pozwoli Ci znaleźć odpowiedzi na dręczące Cię pytania.

  Kliknij w galerię poniżej i znajdź swój znak zodiaku! Przedstawiamy horoskop miesięczny i porady na najbliższy miesiąc dla każdego znaku!

  Zobacz galerię


  Jaki będzie grudzień? Horoskop miesięczny mówi o tym, że sprawy z przeszłości powinny w niej zostać  Koniec roku to czas przemyśleń i tworzenia nowych planów. 2018 r. był rokiem przełomowym – pod wieloma względami. Rzeczywistość zmienia się wokół nas bardzo szybko. Karty tarota podpowiadają, że grudzień powinien być czasem zbierania energii. Będzie potrzebna w dwóch celach. Po pierwsze, konieczne jest zamknięcie wszystkich niedomkniętych rozdziałów Twojego życia. Zostaw w przeszłości to, co powinno zostać w przeszłości. Przygotuj się też na nowe. Przed Tobą ważne wyzwania – chociaż nowe jeszcze się nie narodziło, już możesz czuć powiew świeżej energii.

  Horoskop miesięczny na grudzień – najważniejsze wskazówki!
  • Baran i Skorpion – pamiętaj o pracy w tandemie. To ważne, żeby zwierzać się ze swoich wątpliwości. Zaufaj bratniej duszy i powierz jej swoje tajemnice. Dzięki temu nabierzesz nowej siły.
  • Wodnik i Rak – wszystko jest lekcją. Pamiętaj, że cokolwiek dzieje się na Twojej drodze jest to wskazówka na przyszłość. Nie zapominaj o tym, że jesteśmy tu przede wszystkim po to, by zdobywać doświadczenia.
  • Koziorożec, Waga, Byk – temperament ma dwa oblicza. Impuls może być przyczyną zarówno sukcesu, jak i porażki. Ryzykuj, ale zawsze z rozwagą.
  • Lew, Bliźnięta, Strzelec – podejmij wreszcie te decyzje, które podejmujesz wyłącznie w swojej wyobraźni. Nie ma sensu czekać zbyt długo. Pamiętaj, że porażki to tylko krok na Twojej drodze.
  • Bliźnięta, Panny i Ryby – grudzień może być szansą na wzmocnienie pozycji w pracy. Konieczne będzie jednak nabranie pokory względem własnych umiejętności. Rozwijaj się w swoim tempie i szczerze.


  Przeznaczenie to nie wyroki opatrzności, to nie zwoje zapisane ręką demiurga, to nie fatalizm. Przeznaczenie to nadzieja. ~ Andrzej Sapkowski, Pani Jeziora

  Co cię czeka w 2019 roku? HOROSKOP QUIZOWY 2019

  Czym jest numerologia? ZOBACZ


  Horoskop miesięczny na grudzień 2018. Horoskop miesięczny dla każdego znaku zodiaku  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo