Horoskop miesięczny na LISTOPAD 2018. Co zdarzy się w...

  Horoskop miesięczny na LISTOPAD 2018. Co zdarzy się w listopadzie? Horoskop na miesiąc dla każdego znaku zodiaku! [14.11.18]

  Arabella

  Nowa Trybuna Opolska

  Nowa Trybuna Opolska

  Horoskop miesięczny na listopad 2018. Zobacz, co przygotował Ci los. Czy listopad będzie dla Ciebie łaskawy? Sprawdź horoskop miesięczny i przekonaj
  1/14
  przejdź do galerii

  Horoskop miesięczny na listopad 2018. Zobacz, co przygotował Ci los. Czy listopad będzie dla Ciebie łaskawy? Sprawdź horoskop miesięczny i przekonaj się! ©Pxhere

  Co mówi horoskop o listopadzie 2018? Czy nowy miesiąc będzie równie ponury jak pogoda? Gwiazdy nigdy się nie mylą. Gwiazdy są zawsze chętne do pomocy. Dlatego sprawdź swój horoskop miesięczny na listopad! Dowiedz się, co jest najlepsze dla ciebie w tym miesiącu. Przedstawiamy horoskop na cały listopad dla każdego znaku zodiaku!
  Wilbur Smith, Bóg Nilu ~ Czasami najlepszą rzeczą, jaką człowiek może zrobić, jest niewtrącanie się w sprawy przeznaczenia. Na nasze modlitwy udzielona być może odpowiedź, której się nie spodziewaliśmy i wcale sobie nie życzyliśmy.

  Horoskop miesięczny na listopad 2018 – co mają do powiedzenia gwiazdy?  Nasza wróżka przygotowała horoskop miesięczny – specjalnie dla czytelników NTO.
  Sprawdź, co czeka cię w najbliższym miesiącu! Horoskop miesięczny został przygotowany w oparciu o obliczenia astrologiczne. Wróżka postawiła też karty tarota. Nie mamy wątpliwości! Nasz horoskop na listopad pozwoli ci rozwiać wszystkie wątpliwości.

  Kliknij w galerię poniżej i znajdź swój znak zodiaku! Przedstawiamy horoskop miesięczny i porady dla każdego znaku!

  Zobacz galerię


  Jaki będzie listopad? Horoskop miesięczny przypomina, że po każdej burzy przychodzi wiosna!  Mało kto lubi listopad. To dosyć nieprzyjemny miesiąc. Jest coraz chłodniej i zimniej, a w dalszej perspektywie czeka nas zima. Nic dziwnego, że listopad kojarzy się z przygnębieniem. Gwiazdy mówią o tym, żeby w listopadzie nieco odpocząć. Schowaj się przed światem i zadbaj o siebie. Chodzące po świecie smutki i cienie z całą pewnością będą próbowały dotknąć także Ciebie. Dlatego uzbrój się w cierpliwość i przeznacz listopad na hartowanie swojego charakteru. Nie zapominaj, że po każdej zimie przychodzi wiosna.

  Horoskop miesięczny na listopad – pamiętaj o najważniejszych wskazówkach:
  • Bliźnięta, Ryby i Wagi powinny zwrócić uwagę na problemy w pracy. Romantyczny charakter to często przeszkoda w karierze zawodowej. Horoskop miesięczny na listopad przestrzega te znaki zodiaku przed nadmiernym przeżywaniem nieprzyjemnych sytuacji w pracy. Trzeba wziąć się w garść i zrozumieć, że w pracy rzadko kiedy można mieć wielu przyjaciół. To naturalne.
  • Koziorożec, Strzelec i Waga mają ostrzeżenie dotyczące związków. Ukrywanie prawdy nigdy nie jest dobre. Ona zawsze wychodzi na jaw – prędzej lub później. Najtrudniej jest rozmawiać szczerze z najbliższymi. Ale nie czaruj się, jeśli Twoja druga połówka nie idzie w ustalonym kierunku, myślenie życzeniowe nie pomoże. Horoskop miesięczny przestrzega przed chodzeniem na skróty.
  • Wodniku i Skorpionie! Listopad to doskonała okazja na zrozumienie, że czasem wróg może okazać się pomocny. Nie musicie się lubić, żeby współpracować.
  • Panny, Raki i Lwy powinny w tym miesiącu popracować nad swoją magiczną naturą. Horoskop przestrzega przed nadmiernym skupianiem się na sprawach przyziemnych. Pamiętaj, że racjonalna strona jest ważna, ale równie dużo korzyści może przynieść intuicja.


  Horoskop miesięczny na listopad 2018. Horoskop miesięczny dla każdego znaku zodiaku!  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo