HOROSKOP miesięczny STYCZEŃ 2019. Horoskop miesięczny, który...

  HOROSKOP miesięczny STYCZEŃ 2019. Horoskop miesięczny, który rozwieje Twoje wątpliwości. Co czeka Cię w styczniu i w nowym roku?

  wróżka Ekspiria

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Horoskop miesięczny STYCZEŃ 2019. Co przyniesie Nowy Rok?
  1/14

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Horoskop miesięczny na styczeń to doskonała wskazówka na nowy rok. Czy 2019 okaże się dla Ciebie łaskawy? Czy uda Ci się spełnić marzenia? Horoskop miesięczny z całą pewnością pomoże Ci zaplanować 2019. Zacznij nowy rok z przytupem! Wróżka Ekspiria przygotowała cały zestaw porad w horoskopie miesięcznym na styczeń. Nie przegap okazji i dowiedz się, co zdarzy się w styczniu!

  Horoskop miesięczny na styczeń – najlepsze wróżby tylko z NTO!  Nasz horoskop miesięczny został przygotowany przez wróżkę Ekspirię, prawdziwą czarodziejkę kart tarota! Przeczytaj, a będziesz wiedział, jak zachować się w styczniu 2019 r.! Horoskop miesięczny umożliwi podjęcie najlepszych możliwych decyzji!

  Oto horoskop miesięczny na styczeń 2019 r. KLIKNIJ w galerię poniżej i znajdź swój znak zodiaku!

  Zobacz galerię


  Jaki będzie styczeń 2019? Horoskop miesięczny ogólny dla Polski i świata!  W styczniu 2019 r. wielu z nas odczuje niepokój. Będziemy zmuszeni do rozmyślań o bezpieczeństwie. Na szczęście horoskop miesięczny nie przewiduje poważnych konfliktów na świecie. Według najnowszych przepowiedni styczeń 2019 r. będzie sprawdzianem wiary we władzę, wiary w wiedzę ekspercką oraz we własne umiejętności. Wątpliwości okażą się przydatne - będziemy nastawieni na rozwój i doświadczenie. Wielu z nas podejmie ważne życiowe decyzje.

  Przeznaczenie to nie wyroki opatrzności, to nie zwoje zapisane ręką demiurga, to nie fatalizm. Przeznaczenie to nadzieja. ~ Andrzej Sapkowski, Pani Jeziora

  Horoskop miesięczny na styczeń 2019 - ogólne uwagi dla wszystkich znaków zodiaku


  • Baran, Ryby i Rak - musicie skupić się na swoich marzeniach. Określcie, co tak naprawdę jest dla was ważne. Czy na pewno rozwijacie się w kierunku, który jest dla was najlepszy? Jeśli tak, musicie mocniej się starać.
  • Lew, Skorpion i Waga - spadną na was konsekwencje wcześniejszych decyzji. Ważne, żebyście dostrzegli ciągłość wydarzeń - to, co Cię spotyka, zostało postanowione już wcześniej, często przez Ciebie samego.
  • Wodnik, Strzelec - czas na docenienie przyjaźni. Nie psujcie jej kłótniami lub zbyt dużymi wymaganiami.
  • Koziorożec, Panna, Byk i Bliźnięta - musicie koniecznie zrezygnować z uporu względem najbliższych osób. Należy się wsłuchać w to, co mówią ukochani!  Co cię czeka w 2019 roku? HOROSKOP QUIZOWY 2019

  Czym jest numerologia? ZOBACZ  Horoskop miesięczny na styczeń 2019. Horoskop miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku
  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo