Horoskop NUMEROLOGICZNY roczny na 2019 rok. Numerolog zdradza, kogo w tym roku czekają sukcesy i fortuna, a kto będzie miał pod górę! [12.1]

mm
Horoskop numerologiczny na 2019 r. od numerologa Jarosława Bondzy!
Horoskop numerologiczny na 2019 r. od numerologa Jarosława Bondzy!
Liczby mają ogromny wpływ na naszą pomyślność. Dzięki korzystnej dacie urodzenia są ludzie, którzy bez większych starań mają życie usłane różami. Inni, mimo wysiłków, ciągle borykają się z niefartem. Co Wam przyniesie rok 2019? Numerolog Jarosław Bondza przygotował specjalnie dla naszych czytelników charakterystykę poszczególnych wibracji i prostą instrukcję jak czytać sekrety zaklęte w liczbach.

Zasada pierwsza horoskopu numerologicznego: stwórz swoją wizytówkę numerologiczną!

Aby obliczyć swoją wibrację numerologiczną musimy zsumować wszystkie cyfry, jakie składają się na naszą datę urodzenia, a następnie zredukować wynik do pojedynczej cyfry.

W przypadku osoby urodzonej 1 lipca 1972 roku rachunek wygląda następująco: 1+7+1+9+7+2 = 27 → 2 +7 = 9

O osobie, która urodziła się 1 lipca 1972 roku powiemy zatem, że jest numerologiczną dziewiątką.
Ta cyfra jest numerologiczną wizytówkę tej osoby.

Zasada druga horoskpu numerologicznego: ustal, w jakim roku numerologicznym właśnie się znajdujesz

Jeśli zsumujemy wszystkie cyfry składające się na rok 2019 uzyskamy cyfrę 3 (2+0+1+9 = 12 --> 1+2 = 3). Rok 2019 ma zatem wibrację cyfry trzy. Ta wibracja zwiastuje większą dynamikę w życiu osobistym i zawodowym. Ta dynamika będzie też widoczna w wydarzeniach rozgrywających się w kraju i na świecie.

Aby dowiedzieć się, w jakim roku numerologicznym aktualnie się znajdujesz musisz do swojej wizytówki numerologicznej (czyli sumy cyfr występujących w dacie urodzenia) dodać cyfrę 3 (czyli wibrację numerologiczną roku 2019).

Osoba urodzona 1 lipca 1972 roku wchodzi w swój trzeci rok numerologiczny, bo 9 (cyfra wyliczona na podstawie daty urodzenia) + 3 (wibracja roku 2019) = 12 –> 1+2 = 3

Warto dodać, że rok numerologiczny wcale nie zaczyna się 1 stycznia, ale zgodnie z kalendarzem lunarnym we wrześniu po pierwszym nowiu księżyca (po 4 września). Rok numerologiczny 2018/2019 rozpoczął się zatem 9 września 2018 i potrwa do 28 września 2019r.

Horoskop numerologiczny na 2019 rok. Kogo czeka sukces, kto może liczyć się z porażką?

Co rok 2019 przyniesie osobom żyjącym pod wpływem wibracji określonych cyfr? Numerolog Jarosław Bondza specjalnie dla naszych czytelników przygotował charakterystyki numerologiczne dla poszczególnych cyfr. Sprawdźcie koniecznie horoskop numerologiczny roczny na 2019 r.:

  • rok 1– stoisz u progu dużych zmian, które będziesz teraz obserwować praktycznie we wszystkich aspektach i na wszystkich poziomach swojego życia. Bądź uważny, ponieważ to właśnie teraz otrzymasz od losu szczególne możliwości, okazje i okoliczności, które wzniosą Cię na wyższy niż dotychczas poziom funkcjonowania. Nowe inspiracje, pomysły i wizje często zaczną się manifestować w sposób zaskakujący, ale niewątpliwie dla Ciebie przyjemny. Do niespodzianek tych mogą należeć propozycje lepszej pracy, awansu, zmiany stanowiska na wyższe, dalszego rozwoju, podwyżki, ale też zbliżenie się do osoby lub osób, z którymi możesz zbudować harmonijną, dającą poczucia bezpieczeństwa relację. Pomyśl nad stworzeniem własnej firmy, zdobyciem nowych umiejętności, czy poszerzeniem wiedzy. To czas realizacji odkładanych na później marzeń, planów i celów oraz pojawienia się w sposób spontaniczny i niespodziewany zupełnie nowych możliwości. Odkrycia, innowacje i udoskonalenia staną się teraz przewodnią myślą Twoich życiowych inspiracji. Bądź zatem otwarty, niczego nie wykluczaj, niech ekscytacja, radość, spontaniczność i gotowość do zmian staną się teraz Twoim przewodnikiem.
  • rok 2 – po zeszłorocznych, dosyć istotnych, a czasami wręcz burzliwych zmianach, nowościach, wyznaczeniu sobie innego niż dotychczas kierunku życia, przyszedł czas skupienia się w sposób szczególny na swoim zdrowiu, odzyskaniu równowagi, czy załatwieniu spraw, które z pewnych względów odkładałeś na później. Jest to idealny rok na przeprowadzenie zabiegów chirurgicznych, kosmetycznych, estetycznych, jak i na poprawę kondycji fizycznej, zmianę sposobu odżywiania i myślenia. To również robry moment by nauczyć się medytacji, odprężenia i skupienia uwagi na własnych potrzebach i oczekiwaniach. Bardzo spokojny rok, czasem wręcz stagnacyjny, pozwalający jednak na poukładanie i uporządkowanie w swoim sercu i głowie wszystkich tych pomysłów, inspiracji i zmian, jakie zaszły w roku poprzednim.
  • rok 3 – oto wiosna życiowej radości. Promieniująca energia trójki wyraźnie pchnie Cię teraz do zintensyfikowania życia towarzyskiego oraz rodzinnego. Czekają Cię liczne przyjęcia, spotkania towarzyskie, pojawiające się praktycznie znikąd okazje do zabawy, a także otwarcie na nowe relacje lub pogłębienie dotychczasowych. Śpiew, taniec, hulanki, śmiech i radosne organizowanie wolnego czasu staną się teraz dla Ciebie cennym i pożądanym „towarem”. Nie odmawiaj zaproszeń, wychodź do świata i ludzi. Zaplanuj wymarzoną podróż, odnów zaniedbane przyjaźnie lub zadbaj o nowe. Optymizm, życiowy fart oraz wszelka pomyślność i szczęście będą w tym roku ścielić się przed Tobą niczym czerwony dywan, po którym radosnym krokiem pobiegniesz do świata spełnienia, radości i przyjemności. Zbierasz owoce swoich wysiłków i wyrzeczeń z poprzednich lat. Ten czas należy do Ciebie! Ciesz się Życiem. Uważaj tylko, by nie zaniedbać swoich codziennych obowiązków. Bądź świadomy i uważny. Nowe, przyjazne i korzystne okoliczności życia mogą pojawić się teraz w każdej chwili.
  • rok 4 – po zabawie i przyjemnościach nastał czas powrotu do pracy i codziennych obowiązków. Twoja uwaga zostanie teraz skupiona na karierze zawodowej i rozwoju w tym obszarze życia. Jest to rok cierpliwości, a także powolnego i systematycznego wypracowywania sobie stabilności na gruncie materialnym. Być może właśnie teraz odczujesz potrzebę stworzenia poduszki finansowej, która pozwoli Ci w przyszłości uzyskać większe niż dotychczas poczucie bezpieczeństwa (np. na emeryturze). To także dobry czas na doskonalenie zawodowe, podjęcie kursów, szkoleń, warsztatów, wybranie nowego kierunku studiów, a może nawet zmianę pracy (zwykle na lepszą). Niestety może Ci brakować wolnego czasu zarówno dla siebie jak i bliskich, a także - co istotne - przestrzeni do odpoczynku i relaksu. Uważaj by nie doprowadzić się do wypalenia lub przemęczenia, które mogą odbić się na zdrowiu i emocjach. Ten ważny rok pozwoli Ci uporządkować sprawy przede wszystkim zawodowe i materialne, również te spadkowe.
  • rok 5 – znajdujesz się obecnie na prawdziwej karuzeli życia i nic nie będzie takie jak zawsze. Niczym na rollercoasterze raz poszybujesz ku chmurom, by za moment zaliczyć ostry pik w dół. Jednego dnia otrzymasz wiadomość o podwyżce, by w następnym Twój mechanik oznajmi Ci, że auto wymaga gruntowanego remontu. To tylko hipotetyczne zdarzenia, które mają pokazać Ci w jaki sposób będziesz teraz funkcjonować. Niczego nie planuj, nie stawiaj oporu, żyj tym, co tu i teraz i zwyczajnie ciesz się każdą chwilą. Przyjmuj to, co przynosi nowy dzień. Wyjdź poza strefę komfortu, zrób coś, na co nigdy dotąd nie mogłaś sobie pozwolić. Żyj odważnie, spontanicznie, a najlepsze rezultaty uzyskasz wtedy, kiedy uda Ci się pozytywnie zaskoczyć samego siebie. Zmień fryzurę, pokaż się światu w nowej, odważnej i ekstrawaganckiej stylizacji, pozwól sobie na zmiany. Energetyka piątki jest nieprzewidywalna, niezwykle dynamiczna, spontaniczna, wolna i niezależna. Wymyka się spod kontroli. Nie uznaje niczyjego zwierzchnictwa. Również i Ty uwolnij teraz wszystkie skrywane i tłumione dotąd emocje, otrząśnij się i zrzuć „starą skórę”. Bądź jak dziecko. Ciesz się i żyj tak, jakby jutro miało nie nadejść.
  • rok 6 – jest to rok, który będzie organizował Twoje życie wokół domu, rodziny i bliskich. Jeżeli jesteś osobą samotną wielce prawdopodobne, że właśnie w tym okresie odnajdziesz swoją „drugą połówkę”. Energetyka szóstki stwarza idealne warunki do tego, by szczęśliwie wyjść za mąż. Skupisz swoją uwagę na budowaniu życia osobistego, uczuciowego, partnerskiego lub małżeńskiego. Wejdziesz też na wyższy niż dotychczas poziom miłości, zadowolenia i szczęścia. Więcej czasu i energii zainwestujesz teraz w troskę o utrzymanie ciepła domowego ogniska. Bardzo często dzieje się tak, że kobiety w tym okresie spodziewają się potomstwa, rodzą dzieci lub znacznie więcej czasu poświęcają tym, które już posiadają. Kupno działki, budowa domu lub kredyt mieszkaniowy, by stworzyć dla swoich bliskich przytulne gniazdko, stanowią cenne siewy jakich dokonujemy w tym czasie. Jest to rok upływający zwykle w przyjaznej atmosferze, o ile zbudowany dotąd związek spełnia nasze oczekiwania. Jeżeli jednak nie rokuje on najlepiej na przyszłość, warto nad nim popracować lub przygotować się na rozstanie.
  • rok 7 – jeżeli myślisz o nowym kierunku studiów, dalszym kształceniu, albo pogłębianiu wiedzy, to jest to idealny rok, by rozpocząć tę przygodę. Poświęć więcej uwagi swojemu rozwojowi osobistemu i duchowemu. Zacznij medytować, ćwiczyć jogę, czytaj literaturę, która Cię rozwija i poszerza horyzonty. Zauważ, że jesteśmy czymś więcej niż tylko ciałem, dlatego zjawiska takie jak telepatia, intuicja, czy prorocze sny posiadają ogromny potencjał, który pozwala Ci lepiej poznać i zrozumieć siebie, zaplanować najlepszą przyszłość, czy podjąć mądre decyzje. Będziesz teraz doświadczać refleksji na temat sensu życia, swojego posłannictwa, weryfikować wcześniejsze przekonania i poddawać niektóre z nich w wątpliwość. Kontakt ze źródłem wiedzy i mądrości stanie się Twoim udziałem, tylko zauważaj to. Inaczej możesz popaść we frustrację, niezadowolenie i smutek, a czasem nawet depresję. Pamiętaj, że nawet trudne i bolesne doświadczenia niosą ze sobą cenne informacje, motywują do dalszego rozwoju, pogłębiają świadomość i uczą życiowej mądrości.
  • rok 8 – jeśli w poprzednich latach Twoje życie było świadectwem prawdy, uczciwości, miłości, akceptacji, współczucia i ogólnie pojętego Dobra - ten rok należeć będzie do niezwykle udanych i pomyślnych, szczególnie w wymiarze materialnym, zawodowym, finansowym i biznesowym. Jeżeli jednak byłaś źródłem czyjegoś nieszczęścia, przyczyną cierpienia i bólu, spodziewaj się tzw. „Roku Sądu”, czyli spłaty karmicznych długów i wszystkich negatywnych zobowiązań. Naturą bowiem wszechświata jest stan równowagi. Nic nie dzieje się przypadkowo. Co zasiejesz, to zbierzesz. Reasumując, jest to doskonała energetyka do inicjowania i budowania projektów o charakterze biznesowym. Jeżeli myślisz o założeniu własnej firmy, przed Tobą idealny czas. Planujesz nowe inwestycje, dalszy rozwój, ekspansję na rynkach? Zrób to teraz. Ci z Was, którzy są zatrudnieni u innych, mogą spodziewać się awansu, podwyżki, a także nowych propozycji współpracy na zdecydowanie korzystniejszych niż dotychczas warunkach. Możesz zainwestować z zyskiem, pomnażać posiadany kapitał lub spodziewać się nowych źródeł finansowania. Niewykluczona jest też wygrana na loterii albo spadek.
  • rok 9 – znajdujesz się obecnie w bardzo ważnym momencie swojego 9 – letniego Cyklu. Zataczasz koło i zamykasz go po to, by we wrześniu otworzyć zupełnie nowy. Jest to zatem czas, w którym dokonuje się głębokie oczyszczanie Twojej przestrzeni życiowej zarówno w wymiarze osobistym, zawodowym, finansowym, towarzyskim, zdrowotnym jak i uczuciowym. Wszystko bowiem to, co stanowi zbędny balast, nie rozwija Cię, jest dysfunkcyjne i niekorzystne, właśnie w tym roku ma prawo się rozpaść, zakończyć i zniknąć po to, by stworzyć miejsce na coś zupełnie nowego. Dlatego nie rozpaczaj i przyjmuj z pokorą to, co się teraz wydarzy. Zaakceptuj to i otwórz szeroko serce, ponieważ ten energetyczny remont generalny jest Ci bardzo potrzebny i już wkrótce zauważysz jego sens. Nie jest to dobry czas na inicjowanie jakichkolwiek działań. Warto ten rok zwyczajnie przeczekać. Pozwolić losowi działać. Jeżeli coś ma się zakończyć, pozwól temu odejść.

Czym jest numerologia?ZOBACZ wideo:

Więcej na temat Numerologii znajdziecie na stronie www.numerolog.eu

Horoskop miesięczny STYCZEŃ 2019. Co przyniesie Nowy Rok?

HOROSKOP miesięczny STYCZEŃ 2019. Horoskop miesięczny, który...

Co cię czeka w 2019 roku? HOROSKOP QUIZOWY 2019

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska