Horoskop ROCZNY 2019. WIELKI horoskop na 2019 rok dla...

  Horoskop ROCZNY 2019. WIELKI horoskop na 2019 rok dla wszystkich znaków zodiaku! Zobacz, jaka będzie przyszłość!

  wróżka Ekspiria

  Nowa Trybuna Opolska

  Nowa Trybuna Opolska

  HOROSKOP ROCZNY 2019. Zobacz WIELKI HOROSKOP roczny na 2019 r.! Wróżby dla każdego znaku zodiaku!
  1/14
  przejdź do galerii

  HOROSKOP ROCZNY 2019. Zobacz WIELKI HOROSKOP roczny na 2019 r.! Wróżby dla każdego znaku zodiaku! ©Pixabay

  Horoskop roczny stanowi drogowskaz na cały rok. Dzięki niemu dowiesz się, jakie zagrożenia i jakie szanse czekają cię w 2019 r. Możesz być pewien, że twoje przeznaczenie cię nie minie. Nie bój się tego – jeśli wykorzystasz swój potencjał i będziesz miał w sobie pokorę, poradzisz sobie z każdym problemem. Przedstawiamy WIELKI horoskop roczny 2019! Znajdź swój znak zodiaku i zapamiętaj wskazówki wróżki Ekspirii!
  Horoskop roczny 2019 został rozpisany dla każdego znaku zodiaku. Przedstawiamy najważniejsze wskazania na cały rok! W naszym horoskopie znajdziesz sugestie dotyczące każdej dziedziny życia. Potraktuj je jako podpowiedzi, które pozwolą ci spełnić wszystkie marzenia!

  Horoskop roczny 2019 został podzielony na 4 kategorie:
  • wróżby ogólne
  • wróżby dotyczące miłości
  • wróżby dotyczące pieniędzy
  • wróżby dotyczące zdrowia

  Horoskop roczny 2019 dla każdego znaku zodiaku! Jaki będzie 2019 rok? Znajdź odpowiedzi na swoje pytania!


  KLIKNIJ W GALERIĘ I ZNAJDŹ SWÓJ ZNAK ZODIAKU! W galerii prezentujemy HOROSKOP ROCZNY 2019 dla Wodnika, Barana, Ryb, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca i Koziorożca!

  Zobacz galerię


  Jeśli podejmiesz się roli ponad siły, nie tylko źle ją odegrasz, ale również zaniechasz innej, którą mógłbyś dobrze odegrać. ~ Epiktet z Hierapolis


  Horoskop roczny 2019. Porady ogólne dla poszczególnych znaków zodiaku  Przedstawiamy ogólne sugestie dla poszczególnych znaków zodiaku na 2019 r.!
  • Wodnik i Rak - musicie koniecznie skupić się na lepszej organizacji czasu. Nie zapominajcie o tym, że nie wszystko można w życiu kontrolować. Właśnie dlatego tam, gdzie macie siłę decyzyjną, musicie być zdecydowani, sumienni i konsekwentni.
  • Bliźnięta, Baran, Skorpion - w 2019 r. warto skupić się na rodzinie. Zwróćcie się w kierunku ogniska domowego. Zabiegana, chaotyczna codzienność może zostać okiełznana za pomocą domowego azylu.
  • Strzelec i Lew - nie wstydźcie się własnych ambicji. Od pewnego czasu często zastanawiacie się, czy warto jest podążać za marzeniami. Pamiętajcie, że życie opiera się na wielu aspektach i przy odrobinie starań, z zachowaniem pokory oraz z szacunkiem dla zdrowia, możesz je realizować.
  • Koziorożec i Panna - musicie unikać pułapki pozorów. To, że coś wydaje się idealne, wcale nie musi być takie w rzeczywistości. Jak ognia unikajcie oszukiwania samych siebie. Chwilowa ulga z całą pewnością nie będzie współmierna do ogromnej zapłaty, która czeka was, gdy prawda wyjdzie na jaw.
  • Ryby i Waga - popracujcie nad odwagą. Będzie wam bardzo potrzebna - zarówno w 2019 r., jak i w roku kolejnym. Wyzwania, przed którymi stoisz, wymagają skupienia i determinacji. To ważny sprawdzian, ale możesz wyjść z niego zwycięsko.


  Horoskop roczny 2019. Przepowiednie dla Polski i świata  Co czeka nas w 2019 r.? Czy Horoskop roczny na 2019 jest łaskawy dla Polski i całego świata?
  • W 2019 r. Polska będzie przechodziła ważny sprawdzian. Polacy będą musieli zdecydować, którą stroną będą musieli pójść. Według horoskopu najważniejszym wydarzeniem, mającym wpływ na przyszłość nas wszystkich, będą wybory parlamentarne. Będziemy decydowali, jak będzie układało się nasze przeznaczenie. Decyzja powinna zapaść świadomie - przeznaczenie Polski leży na wadze.
  • Rok 2019 dla świata będzie ważną próbą wartości. Na naszych oczach zacznie się rodzić nowy porządek. To, do czego byliśmy przyzwyczajeni, może szybko przeminąć. Karty nie widzą konfliktu zbrojnego w roku 2019. Nie oznacza to jednak, że szybko uciekniemy od ważnych pytań. Najważniejsze siły polityczne zaczną się ze sobą coraz mocniej ścierać. W 2019 r. przyjdzie czas na opowiedzenie się po którejś ze stron. Ani Unia Europejska, ani Stany Zjednoczone lub Rosja i Chiny nie będą mogły zachowywać dłużej cichego status quo.


  Przeznaczenie zawsze znajdzie drogę. ~ Przysłowie łacińskie

  Co cię czeka w 2019 roku? HOROSKOP QUIZOWY 2019

  Jakie są najgorsze cechy poszczególnych znaków zodiaku?/x-news Dzień Dobry TVN


  Czy potrafisz wykorzystać potencjał swojego znaku Zodiaku? Sprawdź to w Quizie Astrocoachingowym
  Horoskop roczny 2019. Horoskop roczny dla każdego znaku zodiaku na 2019 r.!


  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo