Hotel Paradise w TVN 7. Finał. Chris i Marietta zwycięską parą! Miłość czy pieniądze? Jakie są zasady finału?

nat
Hotel Paradise na antenie TVN 7. Za nami finał pierwszej polskiej edycji programu. Do finałowego odcinka Hotelu Paradise dotarły dwie pary - Chris i Marietta oraz Blondino i Martyna. Jak głosowali uczestnicy? W piątek poznaliśmy zwycięską parę! Kto zgarnął główną nagrodę? Kto wygrał program?

Wielki finał Hotelu Paradise - Chris i Marietta zwycięską parą!

O tym, kto stanie naprzeciw siebie ze złotymi kulami, zdecydowali uczestnicy programu, którzy głosowali na parę, która ich zdaniem powinna wygrać program. Adam, Viola, Ania, Matt, Martyna, Sandra i Maciek zagłosowali na Mariettę i Chrisa.

Każde z nich mogło wygrać pieniądze tylko dla siebie - wystarczyło zbić złotą kulę na Rajskiej Ścieżce. Każdy kolejny krok oznaczał większą sumę do wygrania.

Chris i Marietta spotkali się na polu oznaczonym kwotą 100 tysięcy złotych. Ich uczucie okazało się prawdziwe!

Hotel Paradise - jak wyglądał finałowy tydzień w programie?

W piątek podczas ostatniego Rajskiego Rozdania Ola nieoczekiwanie zerwała sojusz z Maćkiem.

Kiedy Ola immunitet przyznała Szymonowi, Maciek zmienił taktykę i stanął przy Marcie. Ta, będąc ewidentnie rozgoryczoną wcześniejszym zachowaniem Maćka, wybrała Łukasza.

Program opuścił Maciek.

Pary: Szymon i Ola, Marta i Łukasz, Adam i Viola, Chris i Marietta, Blondino i Martyna oraz Ania i Matt.

W poniedziałek w wielkim teście wiedzy o sobie samych uczestnicy wykazali się całkiem sporą wiedzą. Najgorzej poszło Ani i Mattowi i to oni musieli opuścić hotel.

We wtorek prowadząca Klaudia El Dursi postawiła uczestników pod ścianą. Musieli wytypować 2 pary. Jedną, którą opuści program. Drugą, która powinna go wygrać.

Marta i Łukasz zostali wytypowani przez pozostałych uczestników do opuszczenia programu i to oni musieli wymeldować się z hotelu.

W środę kolejna para musiała pożegnać się z programem. Byli uczestnicy programu zagłosowali na najbardziej sympatyczną uczestniczkę i uczestnika programu. Wygrali Marietta i Chris, którzy otrzymali możliwość wyeliminowania kolejnej pary z Hotelu Paradise!

Padło na Olę i Szymona.

W Hotelu Pozostało już tylko 3 pary!

W czwartek Viola i Adam odpadli na chwilę przed finałem głosami pozostałych uczestników.

Finałowe pary:

 • Chris i Marietta,
 • Blondino i Martyna

Jakie są zasady finału?

W finale wezmą udział tylko dwie pary i to one powalczą o nagrodę główną - 100 tys zł.

O tym, która z par powalczy o wygraną, zdecydują pozostali uczestnicy programu. To oni wybiorą, kto stanie na Rajskiej Ścieżce.

Wybraną parę od nagrody głównej będzie dzieliło osiem kroków, a w każdej chwili każde z nich będzie mogło zadecydować, czy wybiera uczucie czy zabiera pieniądze tylko dla siebie.

Uczestnicy muszą pamiętać, że z każdym krokiem wygrana rośnie.

Kim są finaliści

Marietta Witkowska - w tygodniu księgowa, a w weekendy imprezowiczka i spontaniczna organizatorka wyjazdów z przyjaciółmi. Uwielbia podróżować i poznawać inne kultury. Swój nadmiar energii wykorzystuje podczas treningów krav magi.

Krzysztof Ducki "Chris" - manager oraz instruktor w jednej z największych sieci siłowni w Wielkiej Brytanii. Jego hobby to ćwiczenia w fitness clubie oraz czytanie książek. Lubi podejmować ryzyko. Nie boi się przegranej, każda porażka to dla niego kolejny krok na drodze do sukcesu. Mama i brat to najważniejsze osoby w jego życiu. Za swoje atuty uważa pewność siebie oraz ciało, na które ciężko pracuje od 10 lat. Potrafi zakochać się od pierwszego wejrzenia.

Martyna Kondratowicz - Dziennikarka telewizyjna, reporterka, modelka i blogerka modowa, a z wykształcenia... elektro-radiolog. Ma dwoistą naturę. Z jednej strony dusza towarzystwa, pewna siebie, twardo stąpająca po ziemi kobieta, która nie boi się ryzykować i lubi stawiać na swoim, a z drugiej niepoprawna romantyczka, mająca sobie za złe dziecięcą naiwność.

Łukasz "Blondino" Książkiewicz - pozytywnie nastawiony do otaczającego go świata, pewny siebie. Scena to jego żywioł. Kocha śpiewać i tańczyć. I nic dziwnego, gdyż płynie w nim latynoska krew. Temperament ma również ognisty. Jego motto życiowe to: „Prawdziwym wolnym człowiekiem jesteś dopiero wtedy, kiedy nie będziesz zastanawiał się co pomyślą inni”.

Wielki finał programu Hotel Paradise już 17 kwietnia o godzinie 20:00 w TVN 7

Reality show Paradise Hotel powstało 15 lat temu, do tej pory widzowie na całym świecie mogli zobaczyć 56 edycji w 14 krajach. Pierwszą polską edycję programu możemy oglądać na antenie stacji TVN 7.

W programie bierze udział grupa singli, która zamieszkała w luksusowym hotelowym kurorcie. Uczestnicy w każdym tygodniu będą musieli łączyć się w pary i wspólnie dzielić pokój hotelowy. Osoba, która pozostanie bez "drugiej połówki" musi sparować się w następnym odcinku, albo opuścić kurort.

W to miejsce będzie pojawiał się nowy uczestnik.

Hotel Paradise - co działo się wcześniej w programie

W pierwszym odcinku nowego reality show poznaliśmy mieszkańców "Hotelu Paradise". Uczestnicy podczas Rajskiego Rozdania mieli połączyć się w pary.

Pierwsze pary stworzyli:

 • Adam - Ola
 • Maciek - Sandra
 • Chris - Lexi
 • Łukasz - Marietta

Singielką została Viola.

W programie uczestnicy nie mogą tracić czasu - mają zaledwie kilka dni, by znaleźć miłość i stworzyć związek. Z końcem każdego tygodnia podczas Rajskiego Rozdania potwierdzają swoja lojalność i ponownie łączą się w pary.

Lexi wprowadziła się domku dla singielki, a Viola stworzyła parę z Chrisem. Czy ktoś się tego spodziewał? Okazało się, że Lexi nie spędzi nocy sama.... w domku czekali na nią Łukasz (Blondino) oraz Szymon Reich.

Podczas pierwszego Rajskiego Rozdania bez pary został Szymon Reich i to on jako pierwszy opuścił programW nowym tygodniu do programu dołączyła nowa uczestniczka - Martyna.

https://www.instagram.com/p/B9RcVFcpRQ7

W piątek z programu odpadły aż dwie osoby. Hotel Paradise opuściły Aleksandra „Lexi” Domańska oraz Ola Kiepura.

Adam zadeklarował opuszczenie programu razem z Olą. Zgodnie z regulaminem musi zaczekać z decyzją... Czy zostanie w programie zobaczymy w poniedziałkowym odcinku programu.

https://www.instagram.com/p/B9Z42Z3pJ2g

We wtorek do programu dołączył nowy uczestnik - Mateusz Szek.

Matt prowadzi biznes w branży odzieżowej i ochroniarskiej. Jego pasją jest moda. Ze swoje mocne strony uważa wyrozumiałość, pracowitość, zaradność oraz pokorę. Jest pewny siebie, ale twierdzi, że potrafi pójść na kompromis. A do wad zalicza zbytnią wiarę w ludzi oraz roztargnienie i uległość w pewnych sytuacjach.

Przed nami kolejne Rajskie Rozdanie. Kto tym razem opuści program? Dowiem się już w piątek (13 marca) o godz. 20.00.Tym razem z programem pożegnali się Mateusz i Łukasz.

Łukasz był w parze z Mariettą od początku programu, do momentu, aż nowa uczestniczka Martyna nie stanęła między nimi. Niestety nowa partnerka Łukasza, na kolejnym Rajskim rozdaniu wybrała Adama i Łukasz musiał wymeldować się z Hotelu Paradise.

Mateusz konkurował z Maćkiem o bycie w parze z Sandrą. Dziewczyna lojalnie wybrała chłopaka, z którym od pierwszego dnia w Hotelu Paradise tworzy parę.Do programu dołączyła nowa uczestniczka - Anna Adamczyk

https://www.instagram.com/p/B9zjvJHJrgj

Do programu wrócił Matt!

Mateusz był w Hotelu Paradise bardzo krótko i wszyscy myśleli, że to koniec jego przygody z programem. Nic bardziej mylnego. Łukasz i Mateusz przed wejściem do hotelu spotkali Kludię El Dursi i Anię, która musiała zdecydować kogo zabiera ze sobą. Wybrała Matta!

Gorąca noc w Hotelu Paradise

Adam i Martyna w piątek oficjalnie połączyli się w parę podczas Rajskiego Rozdania, a widzowie w poniedziałkowym odcinku byli świadkami pierwszego intymnego zbliżenia w programie „Hotelu Paradise”.

A już dzień później chłopak postanowił... zbliżyć się do Violi.

Nowa uczestniczka Ania, z pomocą Klaudii, nieźle namiesza! Na 24 godziny wywróci życie w hotelu do góry nogami. Marietta i Chris już prawie w ogóle nie krępują się w swoim towarzystwie! Pakt rajskich nowicjuszy Ani i Matta zacieśni się coraz bardziej.

W piątek przekonamy się, kto opuści program... Czas na kolejne Rajskie Rozdanie.

Martyna wygrała immunitet, a ta wygrana sprawiła, że podczas Rajskiego Rozdania będzie bezpieczna. Jak wykorzysta tę szansę?

W czasie Rajskiego Rozdania Maciek miał u boku dwie partnerki - Sandrę i nową uczestniczkę Martę.

Na partnerkę wybrał Martę, skazując dotychczasową mieszkankę Hotelu Paradise na opuszczenie programu.Rajskie Rozdanie w piątek 27 marca

Tym razem to panowie podchodzili do pań i to one podejmowały ostateczną decyzję, z kim stworzą parę. Maciek użył swojego immunitetu podchodząc do Marty. Tym samym to Łukasz został bez pary i to on opuścił Hotel Paradise.

Uczestnicy wracają do programu

Klaudia El Dursi postawiła przed Maćkiem trudne zadanie. Jako singiel musiał zdecydować, którą uczestniczkę przywróci do gry. Do wyboru miał Olę i Sandrę, z którymi nieoczekiwanie dla niego się spotkał. Chłopak wybrał Olę.

Po powitaniu Oli oraz ostrej serii pytań w czasie Puszki Pandory, przyszedł czas na kolejne zwroty akcji. W salonie na mieszkańców czekała... Sandra, która także wróciła do gry!

Hotel Paradise od 24 lutego w TVN 7

Zasady programu Hotel Paradise są bardzo podobne do randkowego programu "Love Island Polska. Wyspa miłości" emitowanego jesienią w telewizji Polsat.

Czytaj także

Hotel Paradise - zasady programu

Zabierzemy Was na egzotyczną wyspę Bali do świata miłości, rywalizacji, intrygi i walki o zwycięstwo. Tu gra toczy się nie tylko o wielkie pieniądze, ale i o największą z możliwych nagród – MIŁOŚĆ.

Uczestnicy Hotel Paradise będą musieli zrobić wszystko, aby w każdym tygodniu znaleźć partnera i stworzyć z nim parę.

Co tydzień w programie będą pojawiać się nowi mieszkańcy.

W finale do wygrania będzie 100 tys zł.

Na czym polega program „Hotel Paradise”?

wideo: Dzień Dobry TVN/x-news

Program Hotel Paradise zobaczymy wiosną 2020 roku na antenie TVN 7

Program prowadzi znana z Top Model Klaudia El Dursi.

Hotel Paradise w TVN 7. Finał. Chris i Marietta zwycięską parą! Miłość czy pieniądze? Jakie są zasady finału?
TVN/Grzegorz Piekarski

Hotel Paradise - pierwsi UCZESTNICY

 • Aleksandra „Lexi” Domańska
 • Adam Radziszewski
 • Sandra Mosakowska
 • Marietta Witkowska
 • Łukasz Kobus
 • Viola Nowasielska
 • Maciej Kindler
 • Krzysztof Ducki
 • Ola Kiepura
 • Szymon Reich
Hotel Paradise w TVN 7. Finał. Chris i Marietta zwycięską parą! Miłość czy pieniądze? Jakie są zasady finału?
TVN/Grzegorz Piekarski

Hotel Paradise - kiedy premiera

Pierwszy odcinek programu już 24 lutego w TVN 7 o godz. 20.00.

Hotel Paradise - gdzie oglądać

Program zobaczymy od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 na antenie TVN7 oraz w Playerze, gdzie zostanie udostępniona wersja „director’s cut”, czyli dłuższe i niecenzurowane odcinki.

Również w Playerze będą wyemitowane dodatkowe materiały tzw. „Nagrania z raju” oraz „Host-Show”, w którym prowadząca opowie o swoich przemyśleniach, skomentuje zachowania uczestników oraz pokaże backstage z planu.

Wideo

Komentarze 29

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Strasznie to słabe że to koleżanki i koledzy decydują o wygranej, mega slabe

G
Gość
14 marca, 13:37, Robert:

CO TO ZA DURNY PROGRAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!! TEN TVN TO JUŻ NIE JEST ŚMIECIOWA STACJA , TO ŚCIEK z tym idiotą chajzerem na czele !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Myślałem że polszmat i tvpis to dno . TVN i klony tej głupiej stacji PRZEBIJAJĄ TE STACJE NA GŁOWĘ POD KĄTEM SWOJEJ GŁUPOTY, Telewizja w dzisiejszych czasach to rozrywka dla debili i idiotów.Nie wspomnę o informacjach tej stacji , To dopiero show dla kretynów. Pomyśleć że kiedyś lubiłem tą stację.Rozrywka była na poziomie , ciekawe programy i filmy. Mam nadzieje że prędzej czy później ten syf padnie .

17 marca, 10:59, Gość:

Co tam za "bystrzak" komentuje, najmądrzejszy a nie doszedł że program można po prostu przełączyć......

18 marca, 22:57, Gość:

Trwam jest jego ulubionym programem

Czytaj ze zrozumieniem kretynie

G
Gość
14 marca, 13:37, Robert:

CO TO ZA DURNY PROGRAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!! TEN TVN TO JUŻ NIE JEST ŚMIECIOWA STACJA , TO ŚCIEK z tym idiotą chajzerem na czele !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Myślałem że polszmat i tvpis to dno . TVN i klony tej głupiej stacji PRZEBIJAJĄ TE STACJE NA GŁOWĘ POD KĄTEM SWOJEJ GŁUPOTY, Telewizja w dzisiejszych czasach to rozrywka dla debili i idiotów.Nie wspomnę o informacjach tej stacji , To dopiero show dla kretynów. Pomyśleć że kiedyś lubiłem tą stację.Rozrywka była na poziomie , ciekawe programy i filmy. Mam nadzieje że prędzej czy później ten syf padnie .

17 marca, 10:59, Gość:

Co tam za "bystrzak" komentuje, najmądrzejszy a nie doszedł że program można po prostu przełączyć......

"Co tam za "bystrzak" komentuje, najmądrzejszy a nie doszedł że program można po prostu przełączyć......"

Wróć do szkoły analfabeto. Jedno zdanie a tyle byków.

G
Gość
14 marca, 13:37, Robert:

CO TO ZA DURNY PROGRAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!! TEN TVN TO JUŻ NIE JEST ŚMIECIOWA STACJA , TO ŚCIEK z tym idiotą chajzerem na czele !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Myślałem że polszmat i tvpis to dno . TVN i klony tej głupiej stacji PRZEBIJAJĄ TE STACJE NA GŁOWĘ POD KĄTEM SWOJEJ GŁUPOTY, Telewizja w dzisiejszych czasach to rozrywka dla debili i idiotów.Nie wspomnę o informacjach tej stacji , To dopiero show dla kretynów. Pomyśleć że kiedyś lubiłem tą stację.Rozrywka była na poziomie , ciekawe programy i filmy. Mam nadzieje że prędzej czy później ten syf padnie .

17 marca, 10:59, Gość:

Co tam za "bystrzak" komentuje, najmądrzejszy a nie doszedł że program można po prostu przełączyć......

Gość ma racje tvn w tym dla wiadomości idiotów telewizja trwam , polszmat i tvpis to ścieki.To co oni oferują to rozrywka dla debili .

G
Gość
14 marca, 13:37, Robert:

CO TO ZA DURNY PROGRAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!! TEN TVN TO JUŻ NIE JEST ŚMIECIOWA STACJA , TO ŚCIEK z tym idiotą chajzerem na czele !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Myślałem że polszmat i tvpis to dno . TVN i klony tej głupiej stacji PRZEBIJAJĄ TE STACJE NA GŁOWĘ POD KĄTEM SWOJEJ GŁUPOTY, Telewizja w dzisiejszych czasach to rozrywka dla debili i idiotów.Nie wspomnę o informacjach tej stacji , To dopiero show dla kretynów. Pomyśleć że kiedyś lubiłem tą stację.Rozrywka była na poziomie , ciekawe programy i filmy. Mam nadzieje że prędzej czy później ten syf padnie .

17 marca, 10:59, Gość:

Co tam za "bystrzak" komentuje, najmądrzejszy a nie doszedł że program można po prostu przełączyć......

18 marca, 22:57, Gość:

Trwam jest jego ulubionym programem

Gość ma racje tvn to syf.

G
Gość

Dziewczyny co wy macie w glowach chyba tylko siano .

G
Gość
14 marca, 13:37, Robert:

CO TO ZA DURNY PROGRAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!! TEN TVN TO JUŻ NIE JEST ŚMIECIOWA STACJA , TO ŚCIEK z tym idiotą chajzerem na czele !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Myślałem że polszmat i tvpis to dno . TVN i klony tej głupiej stacji PRZEBIJAJĄ TE STACJE NA GŁOWĘ POD KĄTEM SWOJEJ GŁUPOTY, Telewizja w dzisiejszych czasach to rozrywka dla debili i idiotów.Nie wspomnę o informacjach tej stacji , To dopiero show dla kretynów. Pomyśleć że kiedyś lubiłem tą stację.Rozrywka była na poziomie , ciekawe programy i filmy. Mam nadzieje że prędzej czy później ten syf padnie .

17 marca, 10:59, Gość:

Co tam za "bystrzak" komentuje, najmądrzejszy a nie doszedł że program można po prostu przełączyć......

Trwam jest jego ulubionym programem

G
Gość

będzie się działo

G
Gość

Ja nie cierpię Adama tu już chciał odejść z powodu odejścia Oli A parę godzin później klei się do Martyny. Zmienny jak chorągiew na silnym wietrze.

G
Gość

Zwracam honor lexi. To mądra laska. Odeszła z klasą. Ta spiskująca żałośnie Marietta mam nadzieję, że szybko wyleci. Takich palantow jak Chris i Adam dawno nie widziałam. Oby wypadli razem z durna Marietta..

a
ada

klaudia jest super babka.

C
Caaas

Więcej realu i życia live. Mniej powtórek w piątki z akcji w tygodniu. Mniej Lexi please. Klaudia niestety mało przekonujaca.

G
Gość

Nie warto oglądać tego gu.wna.

G
Gość

Klaudia jest plastikowa, a faceci to młotki. Gwoździ brakuje.

G
Gość

Robicie świństwo żeby koleżanka decydowała kto ma odpaść. Co za głupi program Polsat był w porządku.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3