II liga mężczyzn. Olimp Grodków postawił się faworytowi

Damian Kapinos
Choć sobotni rywal grodkowian MKS Poznań to beniaminek rozgrywek, to spisuje się w nich rewelacyjnie i zajmuje 3. miejsce, a co więcej przed tygodniem pokonał jako pierwszy lidera z Leszna.

OLIMP GRODKÓW - MKS POZNAŃ 26:29 (10:13)

Olimp: Wolak, D. Listwan - Chmiel 6, Było 5, T. Biernat 5, P. Biernat 3, Koszyk 3, Dziurgot 2, Górny 1, R. Smoliński 1, Nowak, Bujak, Białożyt. Trener Paweł Mieszkowski.

Początek spotkania wskazywał nawet na pogrom miejscowych, którzy w 11. minucie przegrywali 1-7.

Od tego momentu pokazali jednak olbrzymi charakter. Na trafienie rywala odpowiadali dwoma, wzmocnili obronę i przede wszystkim walczyli, zmniejszając przed przerwą dystans do dwóch bramek.

Do stanu 21-18 dla MKS-u trwała zacięta walka, ale wówczas rywale trafili cztery razy z rzędu.