Oliwer Kubus
Zdobywca ośmiu goli dla ASPR - Michał Krygowski.
Zdobywca ośmiu goli dla ASPR - Michał Krygowski. Oliwer Kubus
Padły aż 82 gole, a gospodarze wygrali 45-37.

Kluczowe dla losów spotkania było ostatnich 10 minut pierwszej odsłony. W 19. min nasza drużyna przegrywała 9-10, by potem zdobyć cztery gole z rzędu. Goście odrobili straty, ale od 24. min i stanu 14-13 dla gospodarzy już do końca pierwszej połowy nie zdołali rzucić ani jednej bramki. W drugiej połowie nasi zawodnicy całkowicie kontrolowali przebieg gry, nie pozwalając rywalom zbliżyć się do siebie.

W tabeli po 10 kolejkach zespół z Zawadzkiego zajmuje z dorobkiem 13 punktów zajmuje 4. pozycję. Prowadzi AZS Zielona Góra (16 punktów).

ASPR Zawadzkie - Zagłębie II Lubin 45-37 (21-13)
ASPR: Skwara, Puszkar - Albingier 1, Hertel 5, Ł. Całujek, Kulej 5, Krygowski 8, Kevin Kubillas 3, Zagórowicz 4, Pawlak 7, Szlensog 1, Skowroński 5, P. Całujek 5, Szulc 1. Trener Łukasz Morzyk.