Internet domowy bez zobowiązań. Postaw na pakiet internetowy, który pasuje do Ciebie

Materiał informacyjny Play
Udostępnij:
Elastyczna oferta internetu domowego, która dopasuje się do Twoich indywidualnych potrzeb? To możliwe! Play stworzył wygodne rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz się ograniczać. Internet domowy Play dostosuje się do Twojego dynamicznego tempa życia. Wybierz pakiet, dzięki któremu zyskasz dostęp do szybkiego internetu oraz najwyższej jakości rozrywki. Wszystko bez zbędnych formalności oraz długoterminowych zobowiązań.

Nie lubisz zobowiązań? Postaw na internet stacjonarny w Play

Cenisz sobie elastyczne warunki umowy na internet i nie lubisz, gdy konieczne jest podpisywanie dokumentów na kilka lat? Wybierając internet stacjonarny w Play, nie musisz się tym martwić. Podpisujesz umowę na czas nieokreślony, więc możesz z niej zrezygnować w dowolnym momencie, bez dodatkowych opłat. Ponadto otrzymasz nowoczesny router, który zapewni Ci stabilne i szybkie połączenie internetowe.

Internet domowy w Play - elastyczność i wygoda

Szybkie i stabilne połączenie z internetem to teraz codzienność. Internet umożliwia pracę, naukę, a także stały dostęp do rozrywki. W Play wiedzą o tym doskonale, dlatego zapewniają wysokiej jakości urządzenia, które pozwalają cieszyć się stabilnym i szybkim połączeniem internetowym. Takie możliwości daje nowoczesny router, który dzięki połączeniu kablem do sieci zapewnia stabilne i niezależnie od czynników pogodowych połączenie z internetem. Dzięki temu możesz szybko pobierać pliki, oglądać filmy i seriale, czy grać w ulubione gry ze znajomymi. Nie musisz się martwić konfiguracją urządzenia, ponieważ w wygodnym dla Ciebie terminie zajmie się tym monter. Skonfiguruje usługę wraz z routerem. Jednorazowa opłata za instalację to 50 zł.

play

Czy oferta internetowa Play jest dla Ciebie?

Play, wiedząc, że ich klienci mają różne potrzeby i każdy wykorzystuje internet w różnym celu, przygotował 3 atrakcyjnie cenowo pakiety, które różnią się szybkością łącza i miesięcznym kosztem. Sam wybierasz, która oferta jest idealna dla Ciebie.

  • 150 mb/s — prędkość idealna do pobierania i wysyłania plików, przeglądania poczty i śledzenia mediów społecznościowych.
  • 300 mb/s — prędkość zapewnia stabilne połączenie, gdy wiele urządzeń jednocześnie korzysta z sieci. Doskonale sprawdzi się podczas pracy z domu i nauki online.
  • 600 mb/s — rozwiązanie dla wymagających. Niezawodna prędkość i stabilne łącze świetnie sprawdzą się podczas grania online lub ściągania dużych plików.

Jeśli szukasz rozwiązania, które nie tylko oferuje szybki inteternet, ale zapewnia także dostęp do programów telewizyjnych, Play ma coś idealnie dla Ciebie! Podstawowy Internet Stacjonarny w Play+ TV — od 30 zł miesięcznie (jeśli ma się abonament telefoniczny w Play).
Szybki internet domowy i najlepsza rozrywka

Obecnie ponad 99% Polaków i 98% powierzchni kraju znajduje się w zasięgu sieci Play. To sprawia, że prawie każdy może cieszyć się szybkim internetem w swoim domu. Ponadto pandemia pokazała, jak ważne jest podłączenie do sieci. Dzięki niej możliwe było załatwienie wielu spraw bez konieczności wychodzenia z domu. Zmieniło to przyzwyczajenia i zwyczaje związane z korzystaniem z sieci, dlatego coraz więcej osób poszukuje niezawodnego operatora, który zapewnia wysokiej jakości połączenie internetowe.

Taki właśnie jest internet stacjonarny w Play, szybki i niezawodny. Ponadto nie posiada limitu danych, dlatego można korzystać z niego bez ograniczeń. Co więcej, internet nie traci na szybkości, nawet gdy podłączonych jest do niego kilka urządzeń jednocześnie. Sprawdza się w sytuacji, gdy każdy z domowników w tym samym czasie potrzebuje stabilnego połączenie z siecią, która umożliwi nieprzerwaną pracę lub rozrywkę. Oferta internetu stacjonarnego Play dostępna jest w większych i mniejszych miastach i jest stale rozszerzana dzięki współpracy z dostawcami usług stacjonarnych.

Advertisement

Materiał oryginalny: Internet domowy bez zobowiązań. Postaw na pakiet internetowy, który pasuje do Ciebie - Polska Times