IV Bieg Nyski już za nami [ZDJĘCIA]

Fabian Miszkiel
W tym roku na starcie stawiło się ponad 600 zawodników. Biegacze rywalizowali na dystansie 10 km. Do pokonania mieli trasę wytyczoną ulicami Nysy. W tym roku wygrał Kamil Makos. Na metę przybiegł z czasem 31:51, za nim uplasowali się Denis Slobodjanjuk z czasem 32:01 i Oleksii Rybalchenko (32:04). Wśród kobiet najszybsza okazała się Tatyana Kuzubova z czasem 36:38, z nią Tetiana Rybalchenko (36:49) i Eva Filipova (37:08). Najstarszy uczestnik biegu miał 86 lat. Michał Stadniczuk ukończył bieg z czasem 1:12:08. Fabian Miszkiel

Materiał oryginalny: IV Bieg Nyski już za nami [ZDJĘCIA] - Nowa Trybuna Opolska