Jak obejrzeć film podczas podróży koleją?

Redakcja
Od 1 lipca do końca sierpnia w dwóch popularnych polskich kurortach Sopocie i Zakopanem będzie można obejrzeć najlepsze filmy ostatnich lat.

PKP Intercity i Orange Kino Letnie zapraszają codziennie po zachodzie słońca na sopockie molo i zakopiański deptak.

Zamiast tradycyjnych, welurowych foteli na widzów czekają plażowe leżaki lub tradycyjne góralskie ławy oraz ogromne pneumatyczne ekrany. Najdłuższe Molo w Polsce i najbardziej znany zakopiański deptak przemienią się w nietypowe sale kinowe.

Specjalnie na tą okazję PKP Intercity przygotowało specjalny Wagon Filmowy z mobilną salą kinową. Podczas podróży wyświetlane będą filmy w ramach Orange Kina Letniego. Wagon wyposażony jest w dwa ekrany plazmowe oraz 16 głośników, a w jego klimatyzowanym, komfortowym i całkowicie wyciemnionym wnętrzu umieszczono 66 wygodnych foteli.

Wśród propozycji kinowych znajdą się zarówno lekkie pozycje kinowe, jak również filmy dla bardziej wymagającego widza co sprawi, że podróż upłynie niemal niezauważona.

Wagon Filmowy, dołączony do pociągu pospiesznego „Monciak-Krupówki” oraz do ekspresu „Tetmajer”, nie jest objęty rezerwacją miejsc – może z niego skorzystać każdy pasażer, który kupi bilet na przejazd.

 

 

W czerwcu zapłaciliśmy w sklepach mniej niż w maju

Wideo

Dodaj ogłoszenie