Jak zregenerować skórę twarzy po zimie?

Artykuł sponsorowany

*

Zbliża się wiosna! Nasza skóra po zimie pozostawia wiele do życzenia???

Jest przesuszona, zmęczona i pozbawiona blasku – tak często wygląda właśnie skóra twarzy po zimie. Wpływa na to wiele czynników, ale głównie działanie niskich temperatur w połączeniu z suchym i gorącym powietrzem w pomieszczeniach, brak skutecznej ochrony przed mrozem i wiatrem, a nawet zmiany w diecie - spożywanie mniejszej ilości świeżych warzyw i owoców, na rzecz produktów o wysokiej zawartości tłuszczów.

Mam sposób, aby zregenerować skórę twarzy i przygotować ją do wiosny!

Od czego zacząć..?
* od złuszczania skóry – polecam wykonanie peelingu medycznego celem usunięcia szarej i zrogowaciałej warstwy naskórka. Efekty zabiegu widoczne są natychmiast po zakończonej terapii - skóra stanie się gładsza, jaśniejsza i pełna blasku, a dodatkowo będzie odpowiednio przygotowana, aby chłonąc to co najcenniejsze w preparatach do pielęgnacji.
* Aby wspomóc działanie peelingu, stosuje się mezoterapię, jest ona kolejnym zabiegiem polecanym przy wiosennej odnowie. Mezoterapię wykonujemy gotowymi koktajlami witaminowymi, kwasem hialuronowych jak i preparatami autologicznymi takimi jak osocze czy fibryna bogatopłytkowa. Skóra poddana mezoterapii jest widocznie wygładzona, uelastyczniona i odmłodzona, wyrównuje się także jej koloryt.
* Wczesna wiosna to tez ostatni dzwonek na wykonanie zabiegów laserowych. Polecam pacjentom odmładzające zabiegi z użyciem lasera CO2, które idealnie radzą sobie z redukcją oznak starzenia skóry – liftingują i wyrównują koloryt.
* Gdy zadbamy już odpowiednio o jakość skóry, polecam zabiegi z użyciem sieciowanego kwasu hialuronowego, jak wolumetria czy wypełnianie bruzd i zmarszczek. Przy użyciu kwasu hialuronowego możemy skorygować bruzdy nosowo-wargowe, linie marionetki, unieść kąciki ust, podkreślić kształt ust, wypełnić dolinę łez czy poprawić owal twarzy. Efekty zabiegu utrzymują się około roku. Warto więc, właśnie wiosną wykonać zabieg z użyciem kwasu hialuronowego.

Zapraszam na wizytę konsultacyjną, służę swoją radą i pomocą w wyborze najlepszych zabiegów medycyny estetycznej. Zachęcam też do zapoznania się z pełną ofertą zabiegów dostępnych w gabinecie.

Głębokie przekonanie o tym, że warto podążać za pięknem, sprawiły, że stworzyłam w Opolu miejsce wyjątkowe. Gabinet medycyny estetycznej, w którym każdy czuje się wyjątkowy i wydobywa drzemiący w sobie potencjał. W codziennej pracy zawodowej duży nacisk kładę na bezpieczeństwo i skuteczność wykonywanych zabiegów. Do ich przeprowadzenia wykorzystuję wyłącznie preparaty najwyższej jakości. W kontaktach z pacjentem cenię sobie bezpośredniość i otwartość. Wiem, jak ważne jest zrozumienie potrzeb i komfort psychiczny. Wizyta u lekarza medycyny estetycznej nierzadko wiąże się z odkryciem swoich blizn, nie tylko fizycznych. Dbając o komfort psychiczny pacjenta, tworzę atmosferę zrozumienia i szacunku. Zdobyta przez lata wiedza i doświadczenie dają mi solidne podstawy do w pełni profesjonalnego zachowania.

Anna Kałuża-Wieczorek
Gabinet medycyny estetycznej

https://medycyna-wieczorek.pl

Dodaj ogłoszenie