Jeździectwo. Reprezentanci Lewady Zakrzów wciąż w formie

Klubowe
Zuzanna Widuch na klaczy Why Not.
Zuzanna Widuch na klaczy Why Not. Klubowe
W Zbrosławicach odbyły się ogólnopolskie zawody w ujeżdżeniu, mistrzostwa śląska oraz finał ligi ujeżdżenia Polski południowej. Znakomicie wypadli się w nich reprezentanci Lewady Zakrzów.

Zuzanna Widuch na Why Not zwyciężyła w finale ligi w kategorii juniorów, a druga była jej klubowa koleżanka Adrianna Golanowska na Ravivalu.

Natomiast w kategorii juniorów młodszych ligi zwyciężyła Nikola Marczak na With Me.

Zawody regionalne w kategorii kuców wygrała Jagoda Dąbrowska na Morengo, a w zawodach ogólnopolskich w otwartej rundzie młodych jeźdźców Katarzyna Popiołek na Adrenalin była 4.

Podczas zawodów Żaneta Skowrońska po praz pierwszy startowała w konkursie dużej rundy (Inter II) na klaczy Mystery. Para ta zanotowała udany debiut, zajmując 2. miejsce z notą 63,509%.