Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Już blisko 500 osób zgłosiło się do udziału II Nocnym Biegu Mikołajkowym. Zostały ostanie miejsca. Start za 20 dni

Anna Gryglas
Impreza odbędzie się 3 grudnia.
Impreza odbędzie się 3 grudnia. FB Bieg Nyski

Nocny Mikołajkowy Bieg Nyski będzie miał w tym roku wyjątkowego pilota. Biegaczy poprowadzi Elektryczny IXAR. To polski, mały samochód elektryczny, który jest zasilany akumulatorami semitrakcyjnymi FiveStar, a jego projekt powstał w firmie nyskiego rajdowca Pawła Dytki.

Przypomnijmy, że Impreza odbędzie się 3 grudnia, a do pokonania będzie dystans 5,3 km przez centrum miasta.

-Trasa została wymyślona w taki sposób by można było podziwiać pięknie oświetloną na święta Nysę. To także taka alternatywa dla Biegu Nyskiego, który przeważnie odbywa się, gdy jest gorąco – mówi Jacek Makowski, organizator Biegu Nyskiego.

W imprezie mogą wziąć udział osoby od 15 roku życia.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie biegnyski.pl

Do tej pory zapisało się blisko 500 osób, Zostało jeszcze ok. 70 miejsc (stan na 13.11).

Wysokość opłaty startowej:

- do dnia: 28 października 2022r., (piątek), wynosi: 20 PLN,
- w dniach od 28 października 2022r., do 25 listopada 2022r., wynosi: 25 PLN,
- w dniu zawodów, (3 grudnia 2022 r.) - opłata startowa w ramach wolnych miejsc wynosi:30 PLN.

Wpisowe należy wpłacać na konto Organizatora:

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Gim 2" w Nysie,

ul. Bolesława Prusa 14, 48-303 Nysa

Nr konta: 05 1750 0012 0000 0000 2504 2891

W tytule wpłaty należy wpisać: "imię i nazwisko oraz rok urodzenia uczestnika, miejscowość", (np. Jan Kowalski 1977, Warszawa).