Karta kredytowa połączona z voucherem na zakupy? Tak, to możliwe!

Materiał informacyjny Alior Bank
Udostępnij:
Zakupy to nieodłączny element naszej codzienności. Wzrost cen wywołany inflacją i nieprzewidziane wydatki negatywnie wpływają na nasz budżet. To dlatego tak bardzo ważne jest poszukiwanie sposobów na zyskanie dodatkowych środków.

Banki oferują różne produkty zapewniające bonusy po spełnieniu określonych wymagań. Przykładowo Alior Bank od 1.07.2022 r. ruszył z promocją, która umożliwia otrzymanie nawet 300 złotych przy podpisaniu umowy o Kartę Kredytową OK!.

Spełnij warunki promocji i zgarnij Multivoucher na 300 złotych

Istnieje kilka warunków, które należy spełnić, by uzyskać voucher w kwocie 300 złotych. Po pierwsze, niezbędne jest dokonywanie płatności bezgotówkowych, korzystając z takiego produktu, jak karta kredytowa OK!, na kwotę minimum 600 złotych przez kolejne 3 miesiące oraz logując się co najmniej raz na miesiąc w bezpłatnej mobilnej aplikacji Alior Mobile. Czas liczony na spełnienie tych warunków zaczyna się od pierwszego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta Umowa o kartę kredytową i przyznanie Limitu kredytowego w Rachunku płatniczym.

Karta kredytowa połączona z voucherem na zakupy? Tak, to możliwe!

Warto pamiętać także o tym, że promocja Alior Banku obowiązuje wyłącznie w stosunku do osób, które na karcie kredytowej OK! mają przyznany limit w wysokości co najmniej 2 tysięcy złotych. Równie istotne jest to, że z takiej promocji można skorzystać tylko jeden raz. Ponadto dostępna jest ona tylko dla tych osób, które w dniu zawarcia umowy o kartę oraz w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o jej wydanie, nie posiadali innego rachunku karty kredytowej w Alior Banku.

Promocja Alior Banku, w ramach której można otrzymać voucher na zakupy, nie jest limitowana. Obowiązuje ona do odwołania, dlatego warto się pospieszyć i już dziś założyć kartę kredytową. Skorzystanie z promocji jest możliwe po uzyskaniu kodu przesłanego SMS-em na podany w Banku numer telefonu komórkowego do kontaktu. Następnie wystarczy wybrać dowolną kartę podarunkową z oferty www.multivoucher.pl.

Jakie branże objęte są promocją?

Promocją karty kredytowej OK! objęte są różne branże. Skorzystamy z niej zatem bez względu na to, jakie mamy bieżące potrzeby. Środki z pozyskanego vouchera możemy wydać m.in. w sklepach z branży:

  • kosmetycznej (Douglas, Rossmann),
  • biżuteryjnej (Kruk, Apart, Yes),
  • mody (H&M, TK MAXX, Diverse, Vistula, Wólczanka, Adidas, Reebok),
  • domu i wnętrz (IKEA, Home&You),
  • rozrywkowej (Multikino, Steam, Nintendo eShop, Empik),
  • sieci oferującej dostawy jedzenia (Pyszne.pl, Uber eats).

Ponadto e-bon w kwocie 300 złotych wykorzystamy w sklepach sieci Biedronka i na popularnym portalu aukcyjnym Allegro.pl. To jednak nadal nie wszystkie przykłady sieci, które włączyły się do oferty specjalnej voucherów, dostępnych m.in. w Alior Banku, po spełnieniu warunków promocji. Łącznie można z nich skorzystać w sklepach ponad 100 marek, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Dodatkowe korzyści z posiadania karty kredytowej w Alior Bank!

Voucher na zakupy to nie jedyna korzyść z posiadania karty kredytowej w Alior Banku. Ten produkt pozwala bowiem na skorzystanie z kredytu bez odsetek nawet do 59 dni, gdy dokonujemy płatności kartą, robimy przelewy z karty oraz terminowo spłacamy całość zadłużenia. Transakcje bezgotówkowe są oprocentowane jedynie wtedy, gdy nie spłacimy w określonym terminie całkowitej kwoty do spłaty wskazanej w zestawieniu transakcji przesyłanym raz na miesiąc.

Inną zaletą posiadania karty kredytowej OK! od Alior Banku, jest możliwość rozłożenia na raty, w bankowości mobilnej i internetowej, dokonanych wcześniej przelewów z karty i płatności kartą. Co więcej, bank gwarantuje w takim przypadku stałą wysokość raty dla danego planu spłaty. Nie trzeba przy tym wykonywać skomplikowanych operacji. Wystarczy jedno kliknięcie, a będzie możliwe podzielenie zobowiązania do spłaty na mniejsze kwoty, dopasowane do domowego budżetu.

Każdy z klientów Alior Banku, który zdecyduje się na kartę kredytową OK!, może skorzystać dodatkowo z programu Mastercard Bezcenne Chwile. Zbiera się w nim punkty, które wymienia się następnie na nagrody. Co więcej, sporym udogodnieniem karty kredytowej OK! od Alior Banku, jest możliwość dokonywania płatności zbliżeniowych na różne sposoby, tj. m.in. za pomocą Apple Pay, Google Pay™, Garmin Pay, Fitbit Pay™, SwatchPAY! lub Xiaomi Pay.

Karta kredytowa OK! – jak spłacać?

Spłacanie karty kredytowej OK! odbywa się w określonych cyklach. Płatności za zakupy i wypłata środków z karty są realizowane w 30-dniowym okresie rozliczeniowym. Po jego zakończeniu bank przesyła zestawienie transakcji dokonanych kartą kredytową. Wskazana jest w nim nie tylko łączna kwota, ale również termin spłaty zadłużenia bez odsetek. Gdy się w nim zmieścimy, nie poniesiemy dodatkowych kosztów. Łącznie okres bezodsetkowy dostępny w ramach karty kredytowej OK! trwa aż 59 dni. To najdłużej na rynku.

Transakcje zrealizowane za pomocą tej karty można także rozłożyć na raty. Wystarczy wybrać kwotę (już od 100 złotych) i podzielić ją na okres spłaty od 3 do 84 miesięcy. Co niezwykle ważne, do dokonania takiego rozdzielenia spłaty na części nie są potrzebne żadne zaświadczenia. Korzysta się po prostu z limitów przyznanych w ramach karty kredytowej. Spłacane raty powodują odnowienie kwoty dostępnych środków. Równie istotne jest to, że każdy z klientów Alior Banku może liczyć na skorzystanie z indywidualnego cyklu rozliczeniowego. To wszystko sprawia, że karta kredytowa OK! jest produktem bankowym najlepiej dopasowanym do potrzeb klientów.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla karty kredytowej Mastercard OK! wynosi 27,13%, całkowita kwota limitu kredytu (bez kredytowanych kosztów): 4000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 4548,36 zł, oprocentowanie zmienne: 19%, całkowity koszt kredytu: 548,36 zł (w tym odsetki: 428,36 zł, miesięczna opłata za kartę: 10 zł, tj. 120 zł rocznie) przy założeniu, że posiadacz realizuje jedną operację bezgotówkową w wysokości 4000 zł w dniu zawarcia umowy i spłaca ją w 12 równych miesięcznych ratach w wysokości 379,04 zł. Kalkulacja została dokonana na 1.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Szczegóły na www.aliorbank.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Karta kredytowa połączona z voucherem na zakupy? Tak, to możliwe! - Portal i.pl

Więcej informacji na stronie głównej Nowa Trybuna Opolska