Każda z nich jest sexy! Weekend z puszystymi modelkami w Nysie [ZDJĘCIA]

Redakcja
Weekend z Puszystą Modelką w Nysie rozpoczął się w piątek od spotkania nad Jeziorem Nyskim, gdzie była okazja do integracji i długich rozmów. W sobotę puszyste wzięły udział w sesji fotograficznej na Zamku w Mosznej pod hasłem „Księżniczki i rycerze”. Wieczorem XXL-ki spotkają się w Akwarium na integracji i pogawędkach, a w niedzielę staną do kolejnej sesji: tym razem na ulicach Nysy.
Weekend z Puszystą Modelką w Nysie rozpoczął się w piątek od spotkania nad Jeziorem Nyskim, gdzie była okazja do integracji i długich rozmów. W sobotę puszyste wzięły udział w sesji fotograficznej na Zamku w Mosznej pod hasłem „Księżniczki i rycerze”. Wieczorem XXL-ki spotkają się w Akwarium na integracji i pogawędkach, a w niedzielę staną do kolejnej sesji: tym razem na ulicach Nysy. Klaudia Pokładek
- To nie jest promocja otyłości, bo nierzadko niektóre z nas są na wiecznych dietach, odchudzają się. Chcemy jednak pokazać puszystym mieszkankom Nysy, okolic i całemu światu, że parę fałdek więcej nie oznacza dla kobiety końca świata. Każda z nas może być sexy i pięknie wyglądać, ale zmiany muszą zacząć się w głowie! - tłumaczy Iwona Łęc-Wylęgała ze stowarzyszenia I Love NYSA, która jednocześnie sama jest jedną z pań biorących udział w projekcie Puszysta Modelka.

Weekend z Puszystą Modelką w Nysie rozpoczął się w piątek od spotkania nad Jeziorem Nyskim, gdzie była okazja do integracji i długich rozmów.

W sobotę puszyste wzięły udział w sesji fotograficznej na Zamku w Mosznej pod hasłem „Księżniczki i rycerze”.

Wieczorem XXL-ki spotkają się w Akwarium na integracji i pogawędkach, a w niedzielę staną do kolejnej sesji: tym razem na ulicach Nysy.

- Zdjęcia będziemy robić między innymi nad jeziorem, przy Wieży Ciśnień, pod Bazyliką, przy Pałacu Biskupim, na tle fontanny, na Moście Kościuszki i na Placu Solnym. Słowem, we wszystkich najbardziej reprezentacyjnych miejscach miasta. Bo przy okazji przecież będziemy promować Nysę - tłumaczy Łęc-Wylęgała.

W sesjach fotograficznych z profesjonalistami będzie też fryzjer i makijażyści, a nawet stroje z epoki do sesji w Mosznej i współczesne do pozowania na nyskich ulicach.

Później z najlepszych zdjęć powstanie kalendarz, współfinansowany przez nyską gminę.

Wideo

Dodaj ogłoszenie