Kino Bajka w Kluczborku otwiera się po 3 miesiącach przerwy. Zobacz repertuar

Mirosław Dragon
Mirosław Dragon
Kino Bajka w Kluczborku
Kino Bajka w Kluczborku fot. Mirosław Dragon
W ramach luzowania obostrzeń otwierane są również kina. Kluczborska „Bajka” startuje w piątek.

Przymusowa przerwa kinowa z powodu koronawirusa trwała od 11 marca.

W piątek (12 czerwca) kino Bajka w Kluczbork znów rusza. Kinowa kasa zostanie otwarta o godz. 9:00, a o 10:00 pierwszy seans. Na początek film animowany „Naprzód”. W piątek będą też wyświetlane: amerykański romans „Wierzę w ciebie" i głośny polski film „Sala samobójców. Hejter".

Kino zostanie uruchomione przy zachowaniu środków bezpieczeństwa. Dostępna będzie tylko połowa miejsc, żeby zachować odległości między ludźmi.

Jednorazowo na sali w kinie Bajka będzie więc maksymalnie 90 osób (sala ma 180 foteli). Nie będzie można też korzystać ze słynnych poduch, które zwłaszcza najmniejsi widzowie kładli na fotele.

- Poduchy na razie zostały schowane. Nie ma też wejścia na pierwsze piętro, nie ma dostępu do automatu z napojami i przekąskami - informuje Katarzyna Juranek-Mazurczak, szefowa kina Bajka.

Kasa kinowa jest otwarta codziennie od godz. 9:00. Najlepiej jest jednak kupić bilet internetowo, żeby unikać stania w kolejce przy kasie.

Do kina trzeba wchodzić w maskach ochronnych (tak jak do sklepów). Przy wejściu do kina, a także przy wejściu do sali kinowej oraz w toaletach są bezdotykowe dozowniki do dezynfekcji rąk. Pracownicy kina mają przyłbice i rękawiczki.

Po każdym seansie filmowym kino Bajka będzie dezynfekowane. Odkażane będą: fotele, podłokietniki, klamki, poręcze i toalety.

Bilety do kina Bajka pozostaną w tej samej wysokości, czyli w weekendy (od piątku do niedzieli) 20 zł za bilet normalny i 18 zł za ulgowy. W zwykłe dni tygodnia (od poniedziałku do czwartku) bilety kosztują 18 zł (bilet normalny) i 16 zł (ulgowy).

Właściciele Kart Dla Rodziny i Kart Seniora, czyli uczestnicy gminnych programów, mają 50-procentową zniżkę. Są też bilety rodzinne (tańsze o 2 złote).

- Okres ważności starych niewykorzystanych voucherów na filmy zostały przedłużone do końca września 2020 r., ponieważ przez ostatnie trzy miesiące nasi klienci nie mieli możliwości ich wykorzystać - dodaje Katarzyna Juranek-Mazurczak.

Kino Bajka oprócz ciekawych seansów przygotowuje też koncert 3 tenorów.

  • Będzie to „Tre Voci. Koncert na Dobry Początek".
  • Wystąpią: Voytek Soko, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj
  • Data: 28 czerwca o godz. 18:00
  • Miejsce: zabytkowy Kościół Zbawiciela tuż obok kluczborskiego rynku
Kino Bajka w Kluczborku otwiera się po 3 miesiącach przerwy. Zobacz repertuar
Plakat

Kino Bajka w Kluczborku ma ponad 90 lat:

Repertuar kina Bajka w Kluczborku:

Kino Bajka w Kluczborku
Kino Bajka w Kluczborku Plakat

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska