Klasa B. Ceramik Kozłowice - LZS Wichrów. 2 czerwone kartki, 5 goli [zdjęcia]

Redakcja
10 żółtych i 2 czerwone kartki, 5 goli, w tym dwa w samej końcówce meczu, odrabianie wyniku z 0:2 do 3:2 - tak wyglądał mecz Ceramik Kozłowice - LZS Wichrów w oleskiej klasie B.Piłkarze z Wichrowa mieli ogromną szansę na pierwsze zwycięstwo w sezonie i opuszczenie ostatniego miejsca w tabeli. Ceramik rozpoczął słabo, LZS Wichrów pierwszą bramkę strzelił w pierwszej połowie, w drugiej podwyższył wynik, a na dodatek po czerwonej kartce (drugiej żółtej) dla Mateusza Żydziaka grał w przewadze,Jednak Ceramik najpierw zdobył bramkę kontaktową, a w końcówce przycisnął rywali. W 88. minucie za faul w polu karnym czerwoną kartkę obejrzał Paweł Konieczko z LZS Wichrów (za drugą żółtą kartkę), a Ceramik wyrównał z rzutu karnego.Już w doliczonym czasie gry piłkarze z Kozłowic zdołali wbić trzecią bramkę i wyrwać rywalom trzy punkty. W tabeli klasy B podokręgu Olesno Ceramik Kozłowice awansował na 6. miejsce. LZS Wichrów nadal zamyka tabelę z 2 punktami na koncie.W oleskiej klasie B  prowadzi z kompletem punktów Piast Gorzów Śląski.
10 żółtych i 2 czerwone kartki, 5 goli, w tym dwa w samej końcówce meczu, odrabianie wyniku z 0:2 do 3:2 - tak wyglądał mecz Ceramik Kozłowice - LZS Wichrów w oleskiej klasie B.Piłkarze z Wichrowa mieli ogromną szansę na pierwsze zwycięstwo w sezonie i opuszczenie ostatniego miejsca w tabeli. Ceramik rozpoczął słabo, LZS Wichrów pierwszą bramkę strzelił w pierwszej połowie, w drugiej podwyższył wynik, a na dodatek po czerwonej kartce (drugiej żółtej) dla Mateusza Żydziaka grał w przewadze,Jednak Ceramik najpierw zdobył bramkę kontaktową, a w końcówce przycisnął rywali. W 88. minucie za faul w polu karnym czerwoną kartkę obejrzał Paweł Konieczko z LZS Wichrów (za drugą żółtą kartkę), a Ceramik wyrównał z rzutu karnego.Już w doliczonym czasie gry piłkarze z Kozłowic zdołali wbić trzecią bramkę i wyrwać rywalom trzy punkty. W tabeli klasy B podokręgu Olesno Ceramik Kozłowice awansował na 6. miejsce. LZS Wichrów nadal zamyka tabelę z 2 punktami na koncie.W oleskiej klasie B prowadzi z kompletem punktów Piast Gorzów Śląski. Mirosław Dragon
Od 0:2 do 3:2 w doliczonym czasie gry - tak w jednym zdaniu można streścić mecz w oleskiej klasie B.

Materiał oryginalny: Klasa B. Ceramik Kozłowice - LZS Wichrów. 2 czerwone kartki, 5 goli [zdjęcia] - Nowa Trybuna Opolska