Kolarstwo. Zażarta walka o Puchar Gminy Chrząstowice. Brali w niej udział przedstawiciele klubu Ziemia Opolska Opole

Na starcie stanęło wielu kolarzy z całej Polski.
Na starcie stanęło wielu kolarzy z całej Polski. materiały Gminy Chrząstowice
W wyścigu rywalizowali kolarze z czterech grup wiekowych. Wśród uczestników nie brakowało przedstawicieli naszego klubu Ziemia Opolska Opole.

Spośród nich najlepiej wypadł Łukasz Ciecior, startujący w kategorii młodzika (dystans 27 kilometrów). Zajął w niej 5. miejsce, z czasem 0.45. 30 s.

Z bardzo dobrej strony pokazał się też junior Jakub Małachowski. W wyścigu na 81 km dojechał do mety na 6. pozycji, uzyskując wynik 2.03.22 s. Niedaleko za jego plecami znalazł się z kolei Aleksander Siwiaszczyk (13. miejsce, 2.08.30 s).

Na nieco dalszej lokacie wśród juniorów młodszych, którzy ścigali się na 54 km, uplasował się natomiast Szymon Janicki. Finiszował on jako 17. (1.25.25 s).