Kolejki NFZ do laryngologa dziecięcego w województwie opolskim mogą być znacznie dłuższe, niż nam się wydaje. Do którego laryngologa dziecięcego termin oczekiwania na wizytę na NFZ jest najkrótszy? Kiedy nie trzeba zwracać uwagi na długie terminy przyjęć i skorzystać z pomocy na NFZ bez kolejki? Gdzie znajdują się informacje na temat czasu oczekiwania na wizytę na NFZ do laryngologa dziecięcego w województwie opolskim? W naszym artykule znajdziesz przydatne informacje, które dotyczą kolejek NFZ i terminów wizyt do laryngologa dziecięcego w województwie opolskim.
UWAGA! Informacje o pierwszym wolnym terminie udzielenia świadczenia oraz dotyczące danych statystycznych mogą być nieaktualne z powodu zawieszenia obowiązków sprawozdawczych w okresie zagrożenia epidemicznego i epidemii.
Podstawa prawna: Ustawa z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie niektórych ustaw w zakresie systemu ochrony zdrowia związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 567), art.15 pkt. 4 dot. art.7 b pkt 1 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. poz. 374).
LARYNGOLOG DZIECIĘCY w woj. opolskim: kolejki NFZ i terminy leczenia
Na wizytę trzeba czekać 54 dni.
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nelmed Przychodnia Laryngologiczna Radosław Bernacki (Poradnia Otolaryngologiczna Dla Dzieci)
- Adres: Emila Fieldorfa 2, Opole
- Najbliższy termin możliwej wizyty: 28.09.2020 (dane z dnia 20.07.2020)
- Liczba osób w kolejce: nieznana
- Telefon: +48 77 457 74 04
Laryngolog dziecięcy - jak przygotować dziecko do badania?
Laryngolog to lekarz, który zajmuje się profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem chorób narządów głowy i szyi. Laryngolog po wstępnym wywiadzie z pacjentem przejdzie do wykonania podstawowych badań. Najważniejsze jest, by pamiętać przed wizytą u laryngologa o dokładnym wyczyszczeniu uszu dziecka z zalegającej woskowiny, która mogłaby utrudnić oględziny błony bębenkowej. Warto również wytłumaczyć dziecku na czym będzie polegało badanie, by nie było w gabinecie przestraszone. Do zbadania uszu laryngolog może używać różnych narzędzi: otoskop, endoskop lub mikroskop. Do oceny krtani i tchawicy może użyć laryngoskopu.
Konferencja PiS przed szpitalem w Piotrkowie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?