Koniec z wojnami o pilota. Więcej telewizji...

  Koniec z wojnami o pilota. Więcej telewizji i smartfon w prezencie w Orange Love

  Materiał informacyjny Orange

  Aktualizacja:

  Koniec z wojnami o pilota. Więcej telewizji i smartfon w prezencie w Orange Love
  Już ponad 1,2 mln Polaków korzysta z pakietu Orange Love, a ponad 950 tys z telewizji od Orange. Z okazji drugiej rocznicy wprowadzenia usługi Orange Love, firma przygotowała dwa nowe pakiety wzbogacone o programy telewizyjne. Dodatkowo klienci, którzy skorzystają z oferty otrzymają smartfona za złotówkę.
  Koniec z wojnami o pilota. Więcej telewizji i smartfon w prezencie w Orange Love
  Jak pokazują badania, 58 proc. polskich rodzin najczęściej spędza wieczory przed telewizorem. Prawie wszyscy znamy to z własnego doświadczenia - wieczór, rodzina siedzi przed telewizorem. Sielankową atmosferę przerywa... walka o pilota. Dzieci chcą oglądać bajkę, mama woli serial, natomiast tata nerwowo spogląda na zegarek, bo już za parę minut jego ukochana drużyna piłkarska rozpocznie mecz. Teoretycznie – sytuacja bez wyjścia.

  Ale jest na to sposób. Orange wzięło pod uwagę takie sytuacje i w drugą rocznicę wprowadzenia usługi Orange Love, przygotowało dwa nowe , wzbogacone o kanały telewizyjne pakiety – Extra oraz Premium. Zawierają one znacznie bogatszą ofertę telewizyjną, w tym także możliwość oglądania telewizji na urządzeniach mobilnych.

  Pakiet Orange Love Extra zawiera internet domowy, w tym światłowód wraz ze Smart Wi-Fi. Do tego 168 kanałów telewizji, w tym 100 w jakości HD, bogata biblioteka treści w jakości 4K, a także usługa Orange TV Go, czyli dostęp do telewizji Orange na smartfonie i tablecie.

  Co ważne, oprócz kanałów ogólnotematycznych i dziecięcych, klienci znajdą m.in. programy lifestyle’owe (coś dla mam) oraz sportowe, takie jak Eleven Sports i Polsat Sport HD (specjalnie dla ojców). Do tego w abonamencie komórkowym klienci otrzymają internet bez limitu (10 GB z pełną prędkością, potem do 1 Mb/s) oraz smartfon Huawei Y6 2018 za 1 zł. Wskład pakietu wchodzą też nielimitowane rozmowy, SMS i MMS z telefonów komórkowych oraz nielimitowane połączenia z telefonów stacjonarnych do sieci stacjonarnych w Polsce, UE, USA i Kanadzie oraz na telefony komórkowe dwóch ostatnich krajów.

  Z kolei Orange Love Premium oferuje, oprócz pakietu internetowego, 181 kanałów TV, w tym 113 w jakości HD, telewizję i VOD w jakości 4K, mobilny dostęp do wybranych treści w Orange TV Go oraz HBO GO. W ramach pakietu klienci otrzymują też dostęp do m.in. wszystkich kanałów Canal+ i HBO. W abonamencie komórkowym oferta obejmuje internet bez limitu (20 GB z pełną prędkością, potem do 1 Mb/s) oraz smartfon Huawei Y6 2018 za 1 zł.

  W ofercie nadal dostępne są również pakiety dotychczasowe, z tym, że z nowymi nazwami. Pakiet w cenie 99,99 zł miesięcznie, łączący cztery najpopularniejsze usługi: telewizję, internet, telefon stacjonarny i abonament komórkowy ma nową nazwę – Standard.

  Dostępny jest też pakiet Mini, składający się z dwóch usług: internetu i abonamentu komórkowego, w cenie 79,99 zł miesięcznie.

  Każdy klient, korzystający z telewizji Orange, może w prosty sposób uzupełnić swoją telewizję o dodatkowe kanały: w dowolnym momencie może zamówić pakiet bez umowy lojalnościowej. Dodatkowo, przy pierwszym zamówieniu takiego pakietu, przez pierwszy miesiąc mogą korzystać z niego za darmo.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo