KONKURS! Vouchery na 5000 złotych na wycieczkę z ITAKI. ZNAMY ZWYCIĘZCÓW KONKURSU!

Akcja specjalna WYGRAJ WAKACJE Z ITAKĄ!
Konkurs na wspomnienie z wakacji został rozstrzygnięty. Komisja konkursowa wybrała trzy najciekawsze zgłoszenia. Ich autorzy otrzymają vouchery o wartości 5 tysięcy złotych na dowolnie wybraną wycieczkę z oferty Biura Podróży ITAKA. Laureaci swoje nagrody odbiorą we wtorek, 11 czerwca w siedzibie ITAKI. A w piątek, 14 czerwca zaprezentujemy naszych laureatów na łamach Nowej Trybuny Opolskiej. Poznajcie zwycięzców!

Oto zwycięzcy konkursu:

Rafał Kret

Martyna Mańczyk

Adrian Czopowik

Gratulujemy! Wszystkim biorącym udział w akcji, dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi wspomnieniami z wakacji. A naszym laureatom życzymy niezapomnianych wrażeń podczas zwycięskiej podróży.

Każdy z nas w swoim plecaku wspomnień ma niejedno związane z wakacjami. Wspomnień z podróży do dalekich, egzotycznych krajów lub tuż za miedzę. Wakacji pełnych emocji, albo wręcz przeciwnie – spędzanych na błogim lenistwie. Wszystkie one są bezcenne, w pochmurne, szare dni budzą uśmiech na naszych twarzach. Podzielcie się nimi z nami. Pokażcie nam swoje przygody utrwalone w aparacie fotograficznym, kamerze, albo spisane w pamiętniku.

- Możecie wysłać do nas zdjęcia zrobione telefonem, wspomnienia w formie opowiadania albo filmu – mówi Justyna Duchnowska, dyrektor marketingu Nowej Trybuny Opolskiej. – Dla nas ważna jest sama historia, którą macie do opowiedzenia. Cenne są wasze wspomnienia, dzięki którym można zdobyć nowe, bo przecież zbliżają się wakacje a nagrody to trzy wycieczki z Itaką, każda za 5 tysięcy złotych, więc można poszaleć.

WAŻNE TERMINY

  • Przyjmowanie zgłoszeń rozpocznie się w poniedziałek, 6 maja i będzie trwało do poniedziałku, 27 maja
  • Czekamy na zgłoszenia w formie opisu, zdjęć albo krótkich filmików
  • W dniach od 28 maja do 4 czerwca zbierze się komisja konkursowa, która wyłoni zwycięzców
  • Przyznamy trzy równorzędne nagrody - każda to voucher o wartości 5 tysięcy złotych na dowolnie wybraną wycieczkę z oferty Biura Podróży ITAKA - KLIKNIJ i zobacz stronę internetową ITAKI
  • Nagrody wręczymy zwycięzcom we wtorek 11 czerwca.
  • W piątek, 14 czerwca na łamach Nowej Trybuny Opolskiej zaprezentujemy naszych laureatów

CZEKAJĄ NAGRODY

">

Dla zwycięzców mamy trzy równorzędne nagrody. To vouchery na wycieczki z oferty Biura Podróży ITAKA. Każdy voucher warty jest 5 tysięcy złotych. To zdecydujesz gdzie pojedziesz, a wybór masz ogromny!

Itaka, to sprawdzony organizator wypoczynku nie tylko opolan. Na rynku działa już od 30 lat, a w swojej ofercie ma wyjazdy we wszystkie zakątki świata.

Wygraną można przeznaczyć na przykład na dwuosobową wycieczkę do Toskanii. Program wycieczki powstał na specjalne życzenie naszych Klientów zakochanych w Toskanii. Dedykowany jest wszystkim, którzy pragną poszerzyć kolekcję zwiedzonych miejsc i po raz kolejny wrócić do Florencji. Świetny wyjazd także na „toskański debiut”, z możliwością poznania wielu aspektów składających się na oryginalność i wyjątkowość krainy artystów. Na urozmaiconej, bardzo ciekawej trasie najsłynniejsze miasta sztuki, przepiękny klasztor Monte Oliveto, Pienza – perełka włoskiego renesansu, ślady tajemniczych Etrusków we Fiesole, malownicze Alpy Apuańskie. W programie także wspólna degustacja toskańskich win, kolacja w starej fattorii i fantastyczna wycieczka fakultatywna nad Jezioro Trazymeńskie. Łączna trasa we Włoszech: ok. 2250 km.

Czeka na nas także Grecja
Innym dobrym pomysłem na wykorzystanie vouchera może być wycieczka do Grecji. Na trasie najważniejsze atrakcje turystyczne Grecji kontynentalnej: zwiedzanie Aten z Akropolem – symbolem Grecji, mistyczny zespół klasztorów w Meteorach, zawieszony między niebem a ziemią, a także słynna wyrocznia delficka. Warto się wybrać na fakultatywną kolację w Atenach, podczas której nie tylko można rozsmakować się w greckiej kuchni, lecz także posłuchać autentycznej zorby. Komfortowe autokary, dobry standard hoteli i doświadczeni piloci to gwarancja udanych greckich wakacji! Trasa w Grecji: ok. 1250 km.

Informacji o akcji udziela Beata Ciućka
tel.502 326 072 (pon. - pt. w godz. 9-17),
e-mail: bciucka@nto.pl

Regulamin konkursu