GKS Katowice - LZS Leśnica 0-1 (0-0)
Bramka: Wróbel
Ruch Zdzieszowice - Rajfel Krasiejów 3-0 (1-0)
Bramki: Andraszak, Szepeta 2
Górnik Wałbrzych - Skalnik Gracze 1-1 (1-1)
Bramka Skalnik: Grabowski
Swornica Czarnowąsy - Start Namysłów 3-2 (1-1)
Bramki: A. Steczek, Goncik, Dembiński - Szpak (karny), Simlat
TOR Dobrzeń Wielki - Unia Racibórz 0-2 (0-2)
Przyszłość Rogów - Start Galmet Bogdanowice 2-0 (2-0)
Victoria Chróścice - KS Myszków 0-0
Motobi Kąty Wrocławskie - Oderka Opole 0-4 (0-3)
Bramki: Sikorski, Franek (karny), Scisło, Syldorf
MKS II Start Dobrodzień - MKS Kluczbork (juniorzy) 7-0 (3-0)
Bramki:Gierak, Skalec (samobójcza), Niewiadomski (samobójcza), Olejarz 2, Stupiński, Tuszyński
Foto-Higiena Gać - Stal Brzeg 1-1 (1-1)
Bramka Stal: Kruk
Olymp Bruntal - Polonia Głubczyce 3-4 (1-4)
Bramki Polonia: Jankowski, Frydryk, Kozłowski, Żebracki
FK Mikulovice - Polonia Głubczyce 5-0 (1-0)
Rekord Bielsko-Biała - Zryw Wysoka 5-0 (1-0)
GKS Grodków - czarni Otmuchów 2-5 (1-2)
Bramki: Maryszczak, Szylar - Chodorski, Magier, Maliszewski, B. Kucharski, Flak
LZS Ligota Turawska - Wiking Opole 3-0 (1-0)
Bramki: Sapa, Stręk, Rubaszewski
Strzelinianka Strzelin - Rolnik Wierzbica Górna 1-2 (1-1)
Bramki Rolnik: Wołkowicz, Domino
Centrala Nasienna Proślice - GKS Starościn 1-4 (1-1)
Bramki: M. Chęciński - Czuczwara, Suchecki 2, Łuniewski
Stal Zawadzkie - LZS Grodziec 2-1 (1-1)
Bramka Grodziec: Zarębski
Unia Kolonowskie - Naprzód Jemielnica 2-3 (1-1)
Bramki Unia: A. Dudarewicz, Niewiem
Orzeł Źlinice - Unia Krapkowice 3-0 (1-0)
Bramki: Steinchof, M. Piechaczek, Michalik
Piomar Przywory - Rodło Opole 4-4 (1-2)
Bramki Piomar: Haracz, Tuła, Matuszek, Roczek
Pogoń Łosiów - Orzeł Olszanka 2-3 (2-1)
Bramki Pogoń: M. Hołyński, R. Mączyński
KS Panki - Motor Praszka 10-1 (6-1)
Bramka Motor: Górka
MKS Gogolin - Piast strzelce Opolskie 1-5 (0-3)
Bramki Piast: R. Nowosielski, Korchut 3, Zaborowski
Pogoń Prudnik - Sparta Paczków 2-1 (2-0)
Bramki: Rudolf, Olejnik - Bobiński
Źródło Krośnica - Śląsk Łubniany 2-4 (0-2)
Bramki: Błyszcz - Bojar, Langosz, Pasternak, Ciach
Silesius Kotórz Mały - LZS Kuniów 5-1 (3-1)
Bramki Silesius: Błachuta, Skrzypczyk, Dajczak, Murszewski, Kowalczyk
Piast Gorzów Śląski - OKS Olesno (juniorzy) 1-3 (0-2)
Bramka Piast: Nawrot
Odra Kędzierzyn-Koźle - Po-Ra-Wie Większyce 2-4 (2-0)
Bramki: Gliński, Wczasek
Victoria Cisek - LKS Krzyżanowice 0-1 (0-1)
KS Górażdże - Ruch II Zdzieszowice 1-2 (1-0)
Bramki Górażdże: Wieloch
LZS Walce - Racławia Racławice Śląskie 2-1 (0-1)
Bramki: Wiora, Laskowski (samobójcza) - Hajduk
LZS Buków - LZS Kałków 0-5 (0-4)
Bramki: Siemaszkiewicz 2, Kulak 2, Tokarczyk
Małapanew Ozimek - Naprzód Jemielnica 3-3 (2-1)
Bramki Małapanew: Grysczyk 2, Mazurek
Kastor Jasienica Górna - LKS Biała Nyska 1-1 (1-1)
Bramka Kastor: Matusz
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?