Koronawirus Opolskie. Aż 13 nowych przypadków zakażenia w regionie. Od początku pandemii to już 269 osób

Sławomir Draguła
Sławomir Draguła
Kolejne przypadki zakażenia na Opolszczyźnie.
Kolejne przypadki zakażenia na Opolszczyźnie. Archiwum
Ministerstwo Zdrowia poinformowało w sobotę rano o 13 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie opolskim.

Mamy 13 nowych przypadków koronawirusa wśród mieszkańców Opolszczyzny poinformował w sobotę, 18 kwietnia rano wojewoda opolski.

To cztery osoby z powiatu oleskiego, cztery z opolskiego, po dwie ze strzeleckiego i krapkowickiego oraz jedna z powiatu brzeskiego.

Powiat oleski

Trzy kobiety oraz mężczyzna, Mężczyzna oraz kobieta w wieku senioralnym, aktualnie przebywają w oleskim szpitalu. Ich stan jest dobry. O stanie zdrowia pozostałych dwóch pań (jedna w wieku średnim, druga w sile wieku) nie ma na tę chwilę informacji.

Powiat opolski

Dwie kobiety w średnim wieku, które są obecnie na kwarantannie domowej. Koronawirus został również potwierdzony u dwóch mężczyzn w średnim wieku. Na tę chwilę jednak brak informacji o ich stanie oraz miejscu leczenia.

Powiat strzelecki

Kobieta w wieku senioralnym oraz w średnim wieku. Młodsza z zakażonych obecnie przebywa w kwarantannie domowej, jej stan jest dobry. Na tę chwilę jednak nie ma szczegółowych informacji o starszej z pań.

Powiat krapkowicki

Kobieta i mężczyzna w średnim wieku. Oboje są w kwarantannie domowej, ich stan jest dobry.

Powiat brzeski

Kobieta w wieku senioralnym. Na tę chwilę brak o niej dalszych informacji.

Na tę chwilę w regionie jest 269 osób zakażanonych koronawirusem.

Szczepionka Johnson&Jonshon w Polsce wcześniej niż zakładano

Wideo

Dodaj ogłoszenie