Koronawirus Opolskie. Aż 16 nowych przypadków zakażenia w regionie. Najwięcej w powiecie strzeleckim

Natalia Popczyk
Natalia Popczyk
Służby informują o 16 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w regionie.
Służby informują o 16 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w regionie. Karol Makurat
Ministerstwo Zdrowia w środę rano poinformowało o 16 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie opolskim.

Służby informują o 16 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie: 7 z pow. strzeleckiego, 3 z pow. kędzierzyńsko-kozielskiego, 3 z pow. opolskiego, 2 z pow. kluczborskiego i 1 przypadek z pow. oleskiego.

Powiat strzelecki

Zakażone są dwie kobiety w średnim wieku oraz kilkuletnia dziewczynka. Ponadto, koronawirus potwierdzono u dwóch mężczyzn w średnim wieku oraz dwóch w sile wieku. Stan wszystkich jest dobry, przebywają w kwarantannie domowej, zakazili się lokalnie.

Powiat kędzierzyńsko-kozielski

Zakażeni to dwie panie w średnim wieku oraz mężczyzna w sile wieku. Ich stan zdrowia jest dobry, przebywają w kwarantannie domowej, zakazili się lokalnie.

Powiat opolski

Zakażeni to senior, mężczyzna w średnim wieku oraz nastoletni chłopak – ich stan jest dobry, przebywają w kwarantannie domowej. W przypadku seniora nie ma jeszcze informacji o jego stanie zdrowia.

Powiat kluczborski

Zakażeni to mężczyzna w wieku senioralnym oraz w sile wieku. Obaj w kwarantannie domowej, ich stan jest dobry, zakazili się lokalnie.

Powiat oleski

Zakażony jest mężczyzna w średnim wieku w dobrym stanie zdrowia, przebywa w kwarantannie domowej. Zakaził się lokalnie.

Łączna liczba zakażeń w regionie od początku epidemii wynosi 682 os.

Już wiadomo. Jest regionalizacja obostrzeń

Wideo

Dodaj ogłoszenie