Koronawirus Opolskie. W niedzielę 9 nowych przypadków zakażenia w regonie. Głównie z powiatu oleskiego

Natalia Popczyk
Natalia Popczyk
Karolina Misztal
W niedzielę Ministerstwo Zdrowia poinformowało o dziewięciu nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie opolskim.

Rano służby poinformowały o 8 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie. Wszystkie dotyczyły mieszkańców powiatu oleskiego.

Wśród tej ósemki są trzy kobiety. Dwie z nich, jedna w wieku senioralnym, druga w sile wieku, przebywają w kwarantannie domowej, ich stan jest dobry.

W przypadku trzeciej zakażonej kobiety - w wieku średnim – na tę chwilę nie ma informacji o jej stanie zdrowia, miejscu pobytu i sposobie zakażenia.

Koronawirus potwierdzono u dwójki chłopców. Na tę chwilę posiadamy info. tylko o jednym z nich, dziecko przebywa w domu, jest w stanie dobrym.

Zakażonymi SARS CoV-2 jest także trzech mężczyzn (kolejno w sile wieku, w średnim wieku i w wieku senioralnym). W przypadku seniora nie ma jeszcze informacji o jego stanie zdrowia i miejscu pobytu. Dwóch pozostałych mężczyzn przebywa w kwarantannie domowej, ich stan jest dobry.

Wszystkie ww. osoby, co do których mamy na tę chwilę info., zakaziły się lokalnie.

Po południu ministerstwo poinformowało o nowym zakażeniu koronawirusem u mieszkańca pow. kędzierzyńsko-kozielskiego. Mężczyzna jest w średnim wieku. Na tę chwilę nie ma informacji o jego stanie oraz miejscu pobytu.

W regionie wzrosła liczba ozdrowieńców. Do grona – w sumie już 215 osób, dołączył senior z pow. opolskiego, który przebywał w izolacji domowej.

Made with Flourish

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska