Koronawirus w Ozimku. COVID-19 zdiagnozowano u pracownika sklepu Biedronka

Radosław Dimitrow
Radosław Dimitrow
Karol Makurat
Test na koronawirusa dał pozytywny wynik u jednego z pracowników Biedronki. Chodzi o dyskont w Ozimku przy ul. Kolejowej 2. Sieć zapewnia, że sklep jest bezpieczny i otwarty dla klientów.

Pozytywny wynik stwierdzono u jednego zatrudnionego w tej placówce pracownika. Ostatni raz pracował w tym sklepie 10 kwietnia br.

- Sklep naszej sieci przy ul. Kolejowej 2 w Ozimku jest bezpieczny i otwarty dla naszych klientów - zapewnia Przemysław Jedliński, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka, odpowiedzialny m.in. za sklepy w Ozimku. - Aktualnie sklep jest obsługiwany przez pracowników, którzy, zgodnie z zaleceniami Sanepidu, nie musieli odbywać kwarantanny.

Sieć zapewnia, że placówka jest wyposażona we wszystkie niezbędne, wymagane prawem środki bezpieczeństwa.

- Podkreślamy przy tym, że obowiązujące w naszej sieci wewnętrzne procedury są zgodne z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego i że na bieżąco współpracujemy z lokalną stacją sanitarno-epidemiologiczną - dodaje Przemysław Jedliński. - W tym tygodniu sklep przy ul. Kolejowej 2 jest dostępny dla klientów przez całą dobę. W najbliższą niedzielę, która jest dniem handlowym, placówka będzie czynna do godz. 21.00

Ozimek to miasto, które zostało poważnie dotknięte epidemią koronawirusa. Wcześniej z powodu szerzenia się patogenu trzeba było ewakuować pacjentów miejscowego ZOL-u. Krótko w mieście nie działała także poczta.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska