Korzystne ceny prądu dla gospodarstw domowych

Materiał informacyjny PGNiG Obrót Detaliczny
Od 1 stycznia 2023 roku Klienci w gospodarstwach domowych, którzy dotychczas korzystali z oferty PGNiG Obrót Detaliczny w zakresie sprzedaży energii elektrycznej, otrzymają nowego sprzedawcę prądu. Cały proces nie wymaga od Klientów podejmowania żadnych działań – jest automatyczny, bezpieczny i korzystny cenowo.

WSZYSTKO ODBĘDZIE SIĘ AUTOMATYCZNIE

Jeżeli jesteś Klientem, który kupuje dla swojego gospodarstwa domowego energię elektryczną od PGNiG Obrót Detaliczny – ta informacja jest dla Ciebie. Od 1 stycznia 2023 roku otrzymasz automatycznie nowego sprzedawcę prądu – nie musisz podejmować żadnych działań. Cały proces przebiega we współpracy PGNiG Obrót Detaliczny z kluczowymi spółkami energetycznymi w Polsce. Największymi z nich są m.in. PGE Polska Grupa Energetyczna, Enea, Energa, czy Tauron.

Nowego sprzedawcę prądu otrzymają także te gospodarstwa domowe, które do tej pory korzystały z oferty „Pakiet Prąd i Gaz”. Wszyscy Klienci będą mieli także zapewnioną ciągłość dostaw prądu.

DZIĘKI TEMU SKORZYSTASZ Z NIŻSZYCH CEN!

Jaka korzyść płynie z tego rozwiązania dla Klienta? Dzięki objęciu gospodarstw domowych tzw. sprzedażą rezerwową Klienci skorzystają z zamrożonych przez polski rząd cen energii elektrycznej u nowych sprzedawców prądu.

Co ważne – będą to ceny kilkukrotnie niższe niż te, jakie musiałby obecnie zaoferować PGNiG Obrót Detaliczny w wyniku trwającego kryzysu energetycznego. Każdy Klient może także podpisać umowę z nowym sprzedawcą na wybranych przez siebie warunkach.

Pamiętaj! PGNiG Obrót Detaliczny nadal pozostaje wiodącym dostawcą gazu ziemnego w Polsce i ta informacja nie dotyczy Klientów, którzy kupują od PGNiG paliwo gazowe.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Korzystne ceny prądu dla gospodarstw domowych - Dziennik Bałtycki

Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska
Dodaj ogłoszenie