Leśnica pokonała w ostatniej minucie Skalnika Gracze

Marek Kotysz zdobył zwycięskiego gola dla Leśnicy.
Marek Kotysz zdobył zwycięskiego gola dla Leśnicy. Sławomir Jakubowski
W doliczonym czasie gry III-ligowych derbów Opolszczyzny zwycięską bramkę zdobył Marek Kotysz. Jego LZS wygrał 2-1.

LZS Leśnica - Skalnik Gracze 2-1 (0-0)
1-0 Gładkowski - 49., 1-1 Worek - 74., 2-1 Kotysz - 90.
Leśnica: Żebrowski - Kierdal, Rams, Bachor, Łysoń - Sotor, Dyczek (83. Kotysz), Bukowiec, Gwiaździński - Gładkowski, Wróbel.
Skalnik: G. Bąk - Parada, Kutyła (70. Gortowski), Kardas, Grodzki - Paciorek (62. Płaza), Lewandowski (62. Hałaj), Wilusz (80. Dembiński), Worek - Maciejewski, Jaworski.

W pierwszej połowie obie drużyny zaprezentowały się słabiutko, ale po przerwie zrekompensowały kibicom wszystko. Do ostatniej sekundy było niezwykle ciekawie i ciekawie. Szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy, a w zamieszaniu w polu karnym najprzytomniej zachował się Kotysz i dał LZS-owi trzy punkty. Goście już chyba zadowolili się remisem i nie zachowali koncentracji.

Miejscowi prowadzili po bardzo ładnej akcji i strzale Marka Gładkowskiego, a wyrównał Marcin Worek, który niepilnowany uderzył z 25 metrów. LZS po ciężkiej walce wywalczył punkt, choć remis nie krzywdziłby żadnej ze stron.