Piotr Szymański
Twitter SSC Napoli
Liga włoska. Piotr Zieliński zdobył bramkę w drugim meczu z rzędu, a SSC Napoli wysoko pokonało Lazio Rzym (4:0). Polak wpisał się na listę strzelców w 7. minucie, otwierając wynik spotkania. Zobacz bramkę Zielińskiego z Lazio!

Gol Piotra Zielińskiego z Lazio Rzym

Piotr Zieliński otworzył wynik niedzielnego spotkania z Lazio Rzym w 7. minucie. Reprezentant Polski dopadł do piłki, po tym jak powstrzymany w polu karnym został Dries Mertens i mocnym strzałem lewą nogą pokonał Davida Ospinę.

To był dopiero początek popisów strzeleckich gospodarzy na Stadio Diego Armando Maradona. Gracze Napoli dorzucili jeszcze trzy bramki i zainkasowali komplet punktów. A dzięki temu, że swój mecz w tej kolejce przegrał AC Milan, zostali samodzielnym liderem Serie A (z przewagą trzech "oczek").

LIGA WŁOSKA w GOL24

Legia - Jagiellonia. Legia Warszawa w niedzielę pokonała u siebie Jagiellonię Białystok (1:0) i przerwała serię siedmiu porażek z rzędu. Spotkanie przy Łazienkowskiej obejrzało 14 969 kibiców. Ultrasi gospodarzy urządzili sobie festiwal palenia koszulek, flag i szalików znienawidzonych rywali. Natomiast chuligani z Białegostoku chcieli przedrzeć się do sektora legionistów. Ochrona użyła gazu. Zobacz zdjęcia kibiców na meczu Legia - Jagiellonia!

Legia - Jagiellonia. Palenie flag i szalików. Kibice na mecz...