LOTERIADA LOTTO, jak niezwykle!

Materiał informacyjny TOTALIZATOR SPORTOWY SP. Z O.O. W WARSZAWIE ODDZIAŁ OPOLE

Złoty piasek, lazurowe morze i malinowe lody – tak wyobrażamy sobie idealne wakacje. Tego lata może być jeszcze lepiej. Wystarczy wziąć udział w LOTERIADZIE LOTTO, by na wakacje wyruszyć jednym z hybrydowych fiatów 500. Czeka ponad tysiąc nagród. A do tego aż milion zakładów Lotto. Jest lato, jest Loteriada. Jak zwykle? O, nie! Jak niezwykle!

Dzięki LOTERIADZIE na tegoroczne wakacje wybrać się możecie jednym z sześciu hybrydowych fiatów 500 lub jednym z 36 rowerów elektrycznych. Oczekiwanie na urlop umilą pozostałe nagrody loterii: 200 głośników, 30 laptopów gamingowych, 114 smartfonów, 18 termomiksów i aż 600 kart podarunkowych o wartości 300 zł każda. Jest o co grać!

Miód – malina – ultramaryna! Tak kolorowa jest tegoroczna loteria promocyjna LOTTO. Będzie barwnie, będzie się działo, będą niezwykle atrakcyjne nagrody! By wejść do świata niezwykłej LOTERIADY, wystarczy minimum 6 zł wydane w punkcie sprzedaży na jeden z produktów ze świata LOTTO. A jest w czym wybierać w świecie gier i loterii LOTTO.

Baw się przez całe lato z niezwykłą LOTERIADĄ! Graj w punktach LOTTO i na lotto.pl! LOTERIADA potrwa od 10 lipca do 31 sierpnia 2020 r. Szczegóły na www.loteriada.pl.

LOTERIADA potrwa od 10 lipca do 31 sierpnia 2020 r. Szczegóły na www.loteriada.pl.

Dodaj ogłoszenie