Ludzie mówią (26 marca 2008)

  Ludzie mówią (26 marca 2008)

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Oświata > Dziś II LO w Opolu organizuje Dzień Otwartych Drzwi. Dyrekcja liceum zaprasza gimnazjalistów oraz ich rodziców od 12.00 do 14.00. Będzie można zwiedzić szkołę, zapoznać się z kierunkami kształcenia, porozmawiać z nauczycielami.

  Zdrowie > Na bezpłatne badania piersi można się zgłaszać do Pracowni Mammograficznej w Opolu, ul. Budowlanych 4 - od poniedziałku do piątku od 8.00 do 18.00. Zaproszenie dotyczy mieszkanek województwa urodzonych w latach 1938-1957 i mieszkanek Opola z roczników 1958-1967. Należy się wcześniej zarejestrować pod nr tel. 077 453 84 62.

  Wołczyn > Posiadacze domków jednorodzinnych są niezadowoleni z uchwały rady miasta, z której wynika, że władze narzucą im umowę na wywóz minimum dwóch kubłów śmieci sprzed ich posesji. Czytelnik twierdzi, że jemu wystarczy tylko jeden...

  Marnotrawstwo > Na ul. Krakowskiej w Opolu wczoraj o godz. 10.00 świeciły jeszcze wszystkie latarnie.

  Drogowskazy > Kierowca spoza Opolszczyzny, który jechał wczoraj z Bolesławca do Opola, narzekał, że długo nie mógł napotkać tablic, kierujących w stronę stolicy województwa. Dopiero za Gliwicami pojawił się pierwszy drogowskaz.

  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo