Łukasz Jakóbiak na finale tygodnia kariery w Opolu. Zobacz,...

  Łukasz Jakóbiak na finale tygodnia kariery w Opolu. Zobacz, co się będzie działo od poniedziałku do piątku w województwie

  Zdjęcie autora materiału
  Edyta Hanszke

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Łukasz Jakóbiak na finale tygodnia kariery w Opolu
  1/4
  przejdź do galerii

  Łukasz Jakóbiak na finale tygodnia kariery w Opolu ©mat. organizatora

  W poniedziałek, 15 października rozpoczyna się w województwie opolskim Ogólnopolski Tydzień Kariery. Organizatorzy zapraszają na wykłady, spotkania, warsztaty, konkursy i targi dla niepełnosprawnych.
  Hasło tegorocznego tygodnia brzmi „Bądź architektem swojego szczęścia”. - Podobnie, jak w ubiegłym roku zapisy udziału uczniów w poszczególnych imprezach odbywają w sposób wyznaczony przez konkretnego organizatora - wyjaśnia Ewa Baryliszyn z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Opolu, który współorganizuje tydzień z uczelniami, szkołami, urzędami pracy i instytucjami.

  Na facebooku powstał oficjalny profil OTK pod adresem www.facebook.com/OTKOpole, na którym można znaleźć szczegółowe informacje na temat konkretnych wydarzeń i zasady udziału w nich.

  I tak np. Fundacja Aktywizacja organizuje w poniedziałek w urzędzie marszałkowskim na Ostrówku Targi Pracy dla osób niepełnosprawnych (rozpoczną się w południe); w Oleśnie w poniedziałek zaplanowano konferencję „Bądź architektem swojego szczęścia"; Akademickie Biuro Karier Politechniki Opolskiej w poniedziałek organizuje grę miejską na zasadzie podchodów, a w czwartek na uczelni będzie można posłuchać wykładów otwartych (na II Kampusie przy Prószkowskiej) o zawodach przyszłości: elektroniku, inżynierze biomedycznym i informatyku i wziąć udział w zajęciach w grupach; w urzędzie pracy w Opolu w piątek można odbędzie się spotkanie poświęcone poszukiwaniu pracy.

  Na uroczystym zakończeniu OTK, 19 października, w Centrum Rozrywki Kubatura w Opolu, gościem specjalnym będzie Łukasz Jakóbiak - dziennikarz, osobowość internetowa i mówca motywacyjny, który jako jeden z pierwszych w Polsce stworzył internetowe talk-show na YouTube. Zasłynął tym, że w jego programie nawet najskrytsze gwiazdy zachowują się niezwykle swobodnie i naturalnie, przy okazji często dzieląc się osobistymi zwierzeniami.

  Od 2013 roku Jakubiak prowadzi szkolenia i wykłady motywacyjne pod hasłem: „Znajdź siłę’, a także jest gościem specjalnym wielu branżowych konferencji. Zapisy na to spotkanie pod numerem telefonu 77 44 16 677 (liczba miejsc ograniczona).

  Podczas finału organizatorzy podsumują wydarzenia z całego tygodnia i wręczą nagrody zwycięzcom konkursów.

  OPOLSKIE INFO - 12.10.2018

  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo