KLIKNIJ i zgłoś kandydatów |
MIASTO OPOLE |
Lekarz rodzinny |
Swietłana Litwiniec Ewa Król Jarosław Hubert Raducki Danuta Kazek-Pastwa Anna Breguła Krystyna Bedyńska-Tołstych Piotr Feusette Jarosłąw Wyrąbek Zbigniew Pawłowski Krzysztof Lotko Bibik Jolanta Beata Sekyra Leszek Kocowski Marcin Trombala Bogumiła Beker Ewa Fijałkowska Anna Piskorowska-Pliś Kwiatkowska Magdalena Walentyna Matyszkiewicz Jarosław Hubert Raducki Agnieszka Rzeszotarska-Sordoń Artur Dwojak Krystyna Stanula Teresa Zator Joanna Gałecka Marzena Gawryś-Ptak Bożena Kubik Ryszard Jasiński Robert Śmigiel Jolanta Bibik Danuta Brzóskiewicz-Sabat Ewa Ziobrowska-Filipczyk Grażyna Pasternak-Zimoch Janusz Konieczny Paweł Wawrzkiewicz |
Pediatra Roku |
Teresa Poleszuk-Szpakowska Marek Sabat Izabela Migalska-Łyczko Marta Bokszczanin Tomasz Bek Ewa Bobińska Edward Respekta Aleksandra Zwolińska Joanna Łopuszańska Dariusz Tkaczyński Małgorzata Gawor Kazimierz Karpowicz Małgorzata Bihun Beata Niwińska Alina Kowalczykiewicz - Kuta Marcjanna Lotko Agnieszka Kielc Bogna Doroba Małgorzata Kogut-Zuber Mariola Smolinska Karolina Górska-Flak Anna Ziemba Magdalena Basista Agnieszka Ochab Martyna Gizler Aldona Michalak Jarosław Pawłowicz Katarzyna Zdziechowska |
Stomatolog Roku |
Weronika Chełchowska. Rafał Smerkowski Maciej Kasperek Katarzyna Rejman-Poręba Radosław Witkowski Krystyna Mynte-Kowalczyk Anna Feusette Katarzyna Poręba Dorota Bartosz-Gabalewicz Witold Pędich Karolina Lisowska Adam Łabiak Małgorzata Linowiecka Skałuba Paweł Krysiak Artur Zdrzalik Wioleta Sekula Mariola Wawrzkiewicz Grażyna Bystry Anna Grela-Rusin Katarzyna Kowaluk-Knuth Anna Baranowska Maciej Knuth Robert Warnecki Katarzyna Kinasz Paweł Trumpus Aneta Mostowy Jarosław Romańczyk Tomasz Jakubów Joanna Gronek-Ludynia Małgorzata Leśniak Michał Lizurej Aldona Bialic Marcin Nowosielski Lucyna Nocek-Dugiełło Andrzej Operacz Anna Małgorzata Swaton Klaudia Gala Jakub Szmidt Agnieszka Potaś-Ogorzały Agnieszka Jędraszko Przemysław Jędraszko Anna Maria Kowalska-Baron Krzysztof Pawelec Wioletta Karpicz Adam Angerman Marcin Stański Beata Rajca Renata Dąbrowska-Leśniak Tomasz Witkowski Ewa Tańczak Agnieszka Kania Camilla Trinczek-Konowalczyk Agata Pros Tomasz Karol Beata Mydlarz Wojciech Praski Małgorzata Okos Michał Rokosa Joanna Radziszewska Beata Kuczera-Michalska Agata Bartusek Nina Dzierżan-Łagodzińska Magdalena Fabianowska |
Pielęgniarka / Położna Roku |
Izabela Stępkowska Teresa Cebula Małgorzata Fedorowicz Emilia Jędrzejów Ewa Jagła Maria Haida Helena Marny-Janusz Katarzyna Jarosz Małgorzata Pacha Katarzyna Janik Joanna Turhan Emilia Kapusta-Pikus Anna Szynol-Niewianda Teresa Nowotniok Marzena Brzozowska Miloslawa Kowalczyk Bożena Ruzik Teresa Burzyńska Natalia Bar Elżbieta Ciosek Danuta Michalewska Dorota Szymańska Marzena Zarzycka Aleksandra Babicz Irena Radwańska Lilianna Gawłów-Nowak Barbara Jarema Beata Ledwig Maria Przewoźnik Teresa Skowron Ewa Domagała Maria Jasińska Grażyna Zimnal Karina Pluta Anna Godlewska Katarzyna Chmielewska Jolanta Kowalczyk Urszula Nowańska Beata Gancarz Kamila Tomczewska Paulina Bęben Irena Nolepa Agnieszka Jazłowiecka Katarzyna Kurkiewicz-Buks Danuta Michurska Irena Linkert Lucyna Kotlińska Beata Klyszcz Ewa Kosydor Olga Grad Monika Haimann Artur Żerkowski Bożena Gregule Bogusława Skorupka Kamila Brodowska Agnieszka Śliż |
KLIKNIJ i zgłoś kandydatów |
KLIKNIJ i zgłoś kandydatów |
POWIAT BRZESKI |
Lekarz rodzinny |
Zbigniew Krzywonos Ewa Raczyńska Janusz Fidrysiak Patryk Kamiński Joanna Tomalik Justyna Frątczak Piotr Bednarz Anna Duda-Graczyk Krystyna Rosa Joanna Bracka Liliana Olszewska Grażyna Husar Annna Graczyk-Duda |
Pediatra Roku |
Agnieszka Troper-Szczepuła Ewa Granat Elżbieta Fijałkowska-Huczyńska Edward Dobosz Andrzej Salij Mariusz Polikowski |
Stomatolog Roku |
Sylwester Pikor Paweł Olszewski Krzysztof Semeniuk Katarzyna Kawiak Radosław Kawiak Renata Górecka |
Pielęgniarka / Położna Roku |
Joanna Milian Ewa Lin Katarzyna Wrzodek Magdalena Pendziałek Joanna Konieczna Anna Alberska |
KLIKNIJ i zgłoś kandydatów |
KLIKNIJ i zgłoś kandydatów |
POWIAT GŁUBCZYCKI |
Lekarz rodzinny |
Julia Kowalczyk Barbara Galant-Tarnawska Radosław Gorzko Maria Macków-Król Franciszek Rasiuk Piotr Kopyto Bogdan Rybacki Krystyna Wesołowska |
Pediatra Roku |
Mariola Gawłowska Fryderyk Jurkiewicz Agata Szpila-Duda Tomasz Żorniak Janusz Berezka |
Stomatolog Roku |
Rafał Liphardt Grażyna Bac Ewa Lejczak Barbara Bednarczyk Maciej Wierzchowiec Danuta Korczowska Magdalena Bielecka Joanna Sitnik |
Pielęgniarka / Położna Roku |
Marta Humeniuk Dominika Smoluch Małgorzata Misińska Jolanta Baczkur Jolanta Zacharczuk Bogumiła Kogut Elżbieta Zmurczyńska Anna Łakomy |
KLIKNIJ i zgłoś kandydatów |
KLIKNIJ i zgłoś kandydatów |
POWIAT KĘDZIERZYŃSKO-KOZIELSKI |
Lekarz rodzinny |
Małgorzata Rutkowska Urszula Pasek Elżbieta Kozakiewicz Henryk Mazur Irena Pass-Szczepańska Bożena Misiaszek Dorota Łotecka Andrzej Ważowski Tomasz Wantuła Maria Świętojańska Grażyna Rogowska Krzysztof Banasik Ewa Figura-Roguska Anna Białek |
Pediatra Roku |
Ida Posiadała Danuta Gmyrek Barbara Giet Anita Pierończyk Ida Podsiadło Barbara Baran Marek Jacek Barbara Baranowa |
Stomatolog Roku |
Dariusz Olszański Ewa Rogala Przemysław Kopka Krystyna Snela Jarosław Wrona Katarzyna Trojan-Kochet Agnieszka Karoń Grzegorz Skupiński Agnieszka Olejnik |
Pielęgniarka / Położna Roku |
Łukasz Kuzioła Sonia Wiesiołek Joanna Ciepiela Renata Sitek Alina Prochotta Jadwiga Nowak Ewa Niechcioł Mariola Krekora Barbara Jachymczyk |
KLIKNIJ i zgłoś kandydatów |
KLIKNIJ i zgłoś kandydatów |
POWIAT KLUCZBORSKI |
Lekarz rodzinny |
Andrzej Majer Bernadeta Martyniszyn Maria Leszczyńska Majer Andrzej Ewa Zagwojska-Szczepańska Jolanta Kowalska-Cholewa Jan Lisiakiewicz Urszula Langiewicz-Borysow Artur Świtała Andrzej Jung |
Pediatra Roku |
Anna Gulewicz Barbara Lubczyńska-Krzemińska Danuta Nowakowska Urszula Łysiak Róża Bruzi-Bużowicz Anna Latusek-Michalska Witold Sobótka Aldona Żerko |
Stomatolog Roku |
Janusz Sierakowski Wiktor Naumik Katarzyna Sarnicka Michał Kuleszyński Aleksander Malinowski Wioleta Arczyńska Anna Ross Izabella Golińska-Gulewicz Zenon Suchecki Bożena Sypko Irena Kozak-Dudzińska |
Pielęgniarka / Położna Roku |
Sabina Kubów Anna Trefoń Lidia Baran-Sas Alicja Borsuk Ewa Dziedzic Renata Mencel Grażyna Równy |
KLIKNIJ i zgłoś kandydatów |
KLIKNIJ i zgłoś kandydatów |
POWIAT KRAPKOWICKI |
Lekarz rodzinny |
Agnieszka Wiktor-Nadbrzeżna Mirosław Długosz Roman Kucharski Renata Tomczyk Ryszard Cieślewicz Długosz Mirosław Ewa Kollek |
Pediatra Roku |
Dagmara Pokrzywnicka-Maciak Anna Kawa-Mazur Beata Smykała-Dziwisz Dagmara Pokrzywnicka Teresa Dłubak-Rowińska |
Stomatolog Roku |
Agnieszka Michniewicz Jakub Łada Sadri Rayad Piotr Matuszek Aldona Grzegorska Katarzyna Józefczy-Zdun Łukasz Milejski |
Pielęgniarka / Położna Roku |
Ewa Mucha Agnieszka Sczakiel BEATA SZŁAWIEŃ Halina Patej Ryszard Kelm Magdalena Rusin |
KLIKNIJ i zgłoś kandydatów |
KLIKNIJ i zgłoś kandydatów |
POWIAT NAMYSŁOWSKI |
Lekarz rodzinny |
Przemysław Smolik Karczewski Zdzisław Podoska Mirosława Anna Macnar Witold Śmigielski Barbara Węgrzynowska Dariusz Roszczypała |
Pediatra Roku |
Grażyna Suchecka Zdzisław Karczewski Roman Barabach Piotr Rogalski Ewa Sakowska |
Stomatolog Roku |
Elżbieta Chodzinska-Długokęcka Anna Jaworska-Białowąs Jolanta Łuszczyńska Agnieszka Dębicka Małgorzata Pawłowska-Ocharska Barbara Felbel Justyna Śpikowska-Szostak |
Pielęgniarka / Położna Roku |
Małgorzata Hajdasz Renata Piowczyk Agata Czarnecka Jadwiga Trojanowska Irmina Kurpiel Jolanta Sobiegraj Irmina Janas Roksana Rubik |
KLIKNIJ i zgłoś kandydatów |
KLIKNIJ i zgłoś kandydatów |
POWIAT NYSKI |
Lekarz rodzinny |
Marzanna Derkacz-Jedynak Czesław Kobyłecki Bożena Lewinska Paweł Koronczok Wojciech Bujak Marian Pasieka Leszek Jędrusik Grażyna Biernacka Marian Pasieka Janusz Jaskot Zofia Kałwelis Zaleska |
Pediatra Roku |
Piotr Plizga Grażyna Broczkowska Janina Kolenda Aldona Barsznica Artur Żerkowski Danuta Filipska Jolanta Sarnikowska-Jędrycha Ryszard Margol Grażyna Mackiewicz-Zabochnicka |
Stomatolog Roku |
Beata Nowakowska-Noga Aneta Madej Beata Karuga Małgorzata Wojtala Tomasz Chudy Małgorzata Ignerska Piotr Wiśniewski Aleksandra Kapel Agnieszka Czok |
Pielęgniarka / Położna Roku |
Iwona Chorostecka Aleksandra Małachowska Agnieszka Włudyga Krystyna Kurowska Iwona Garnek Kornelia Prochot Stanisława Zawadzka Iwona Knapik Agata Gałkowska Teresa Szlęzak Pani Regina Elżbieta Rybak |
KLIKNIJ i zgłoś kandydatów |
KLIKNIJ i zgłoś kandydatów |
POWIAT OLESKI |
Lekarz rodzinny |
Lesław Filipczyk Franciszek Niesłony Ewelina Kot-Filipczyk Renata Stefan Grażyna Wasiak Henryk Jednak Krystian Wartenberg Robert Bukalski |
Pediatra Roku |
Anna Niesłony-Szecówka Małgorzata Niesłony Katarzyna Bijałd-Mikołajewicz Beata Wolna Joanna Paulina Suszko Elżbieta Kulpińska Halina Leszczyna-Mensah |
Stomatolog Roku |
Zuzanna Brzęczek-Stańska Małgorzata Biedka Justyna Rataj Jolanta Jednaki Monika Ekert Katarzyna Dembowska Katarzyna Kwiecień-Drab Jerzy Żółtaszek |
Pielęgniarka / Położna Roku |
Halina Klimas Elwira Książek Aneta Kaliciak-Stampska Aneta Mann Grazyna Wierzycka Karina Kuś-Jendrak Małgorzata Jasińska |
KLIKNIJ i zgłoś kandydatów |
KLIKNIJ i zgłoś kandydatów |
POWIAT OPOLSKI |
Lekarz rodzinny |
Izabela Bednarek Gerard Gospodarek Krzysztof Polko Joanna Pielużek Krystyna Matysik Elżbieta Markowska-Kardyś Jerzy Błoński |
Pediatra Roku |
Lidia Labusga Krystyna Kacorzyk-Matysik Justyna Basaj Beata Okrzesa Elżbieta Gospodarek Mariusz Wierzbicki Małgorzata Medyk-Wójcik |
Stomatolog Roku |
Wojciech Czech Krzysztof Pastuch Marcin Gowarzewski Iwona Ciepluch Izabela Cwynar Bożena Paprocka Artur Zdrzalik Beata Wrzecionek-Zdrzalik Anna Bajer Monika Kozieł Liliana Keller-Szymczyk Kornelia Kampa-Gryboś Danuta Marcjasz Janusz Proszewskia |
Pielęgniarka / Położna Roku |
Aleksandra Polańska Barbara Kokot Aleksandra Polańska Małgorzata Morawska |
KLIKNIJ i zgłoś kandydatów |
KLIKNIJ i zgłoś kandydatów |
POWIAT PRUDNICKI |
Lekarz rodzinny |
Anna Winnik-Czarnul Janina Konrad Janina Okrągły Marzena Nogieć Krystian Knicz |
Pediatra Roku |
Agata Wisła Andrea Jazłowiecka-Kroczak Aleksandra Sosnowska Teresa Stochmiałek Joanna Ordysińska Henryk Grek |
Stomatolog Roku |
Konstanty Rowba Danuta Jurczak-Rastelli Łukasz Lewkowicz Artur Chomik Teresa Kras Dagmara Miszczyk Przemysław Orkisz Mieczysław Parulski Anna Piwowarczyk-Michalska Renata Placzek Justyna Prusko-Findzińska Agata Hordecka Katarzyna Raczy |
Pielęgniarka / Położna Roku |
Teresa Kruk Grzegorz Han Tatiana Król Aleksandra Osińska Teresa Ilnicka Barbara Bojanowska Kazimiera Surmińska Aneta Jastrzębska Dominika Hebdzyńska |
KLIKNIJ i zgłoś kandydatów |
KLIKNIJ i zgłoś kandydatów |
POWIAT STRZELECKI |
Lekarz rodzinny |
Iwona Sikorska-Żurawel Bernard Knosala Ewa Piecha Marek Skrzypulec |
Pediatra Roku |
Jarosław Mijas Jolanta Hrabańska-Zachwieja Magdalena Milan Urszula Walter-Werra Małgorzata Spychała Tomasz Żelazny Stefania Kolek Krystyna Cichoń |
Stomatolog Roku |
Adam Bazgier Justyna Brachaczek-Sobolewska Anna Witka-Piontek Dariusz Parkitny Joanna Janecka Katarzyna Wiśniewska Gabriela Mijas Aleksandra Duniewska-Olek Tomasz Olek Joanna Jabłońska Magdalena Cichoń-Fedyk Artur Fedyk Marta Drzyzga |
Pielęgniarka / Położna Roku |
Agnieszka Cichoń Beata Ściupider Gabriela Chojnacka Teresa Wyrwich Urszula Stróżyk Anita Golec Gabriela Sitnik Beata Pisarska Renata Teresa Szumińska Mariola Wodarz Grażyna Lipok Aniela Kapuścińska Ewelina Chwastek Elżbieta Miazga Gabriela Kazek Brygida Mainka |
KLIKNIJ i zgłoś kandydatów |
KLIKNIJ i zgłoś kandydatów |
KATEGORIE WOJEWÓDZKIE |
Ginekolog Roku |
Piotr Niesłony Damian Ziętek Marcin Binkowski Paweł Gębka Jaroslaw Głowacki Grzegorz Głąb Norbert Krajczy Witold Barsznica Mirosław Kamiński Alicja Piątkowska-Pawlica Marcin Pasternok Magdalena Zawadzka-Duliniec Joanna Chwilowicz-Faryan Lesław Strzałkowski Marcin Kalus Dariusz Nawara Bartosz Siciak Krzysztof Kroczak Andrzej Letachowicz Jacek Więcek Przemysław Gąsiorowski Katarzyna Seweryn-Serkis Janusz Rączy Dariusz Jakimów Marta Kochanowicz Czesław Milejski Piotr Tarnowski Ben Rhaiem Tahar Bogusława Szlęzak Adrian Dawidziak Katarzyna Ujma Alina Pawleta-Pownug Barbara Pawelczyk Bartosz Milejski Tomasz Sikora Bożena Paluch-Paks Marzena Wyszkowska Michał Skrzypulec Marek Chowaniec Tahar Ben Rhaiem Aneta Machnicka-Rusek Maciej Reichel Hanna Motak-Pochrzęst Ludmiła Szwabauer Ryszard Pakuło Barbara Błąkała Rafał Bilski Andrzej Fim Maciej Rachwalski Zygmunt Skuza Mirosława Podoska Kamila Czerw |
Chirurg Roku |
Edward Chorążka Maciej Skawiński Zbigniew Szczepanowski Sławomir Orkisz Piotr Kunicki Paweł Mielczarek Marek Rak Marek Czerner Halina Przeniczna Joanna Artiuchow-Merchut Artur Kurzeja Renata Popiołek Tomasz Podgórski Miłosz Gągalski Marek Sowula Paweł Mieszczański Bogumiła Wasylenki Aleksander Wojtyłko Rafał Swaton Waldemar Kołodziej Tomasz Sachańbiński Grzegorz Krasowski Ireneusz Pawełczak Tadeusz Jędrzejczyk Izabela Dzik Joanna Hesse-Kowalczyk Jan Guzek Tadeusz Cielniaszek Jacek Hobot Jacek Polewiak Krzysztof Czopkiewicz Anna Bielec-Michałowska Stefan Klimek Tomasz Krzeszowiec Aleksandra Bęgowska-Falkowska Paweł Zejler Jacek Trompeta Dariusz Łątka |
Okulista Roku |
Paweł Szkaradek Agnieszka Kokot Katarzyna Stępień Urszula Kunc Lidia Sendal Agnieszka Sobura-Ojeda Patrycja Rosa Beata Hołubiec-Kwaśny Katarzyna Kożuchowska Anna Filip-Rapiejko Joanna Myszka-Kulesza Zbigniew Sznura Alina Hrehorów Jagoda Derkowska Winiarska Edyta Czesław Augustyn Alicja Wawrzyniak Monika Felbel-Tyszkowska Izabela Droś Dorota Kęsik Jacek Bukowski Renata Kleczkowska Bogusława Rogowska - Okulista Maria Repecka-Kłos Danuta Charkiewicz Michał Dalach Bogna Cierpicka Maria Goll-Marasek Danuta Sikorska Teresa Latkowska Jolanta Brylka Halina Bandurowska Bożena Orkisz Agnieszka Kisała |
Ratownik Medyczny Roku |
Iwona Łaczek Karol Furdyna Andrzej Kałuża Łukasz Styś Dariusz Mazurkiewicz Robert Czochara Michał Buczma Sławosz Marzec Marek Fedoniuk Grzegorz Tymkiewicz |
Farmaceuta/Technik Farmacji Roku |
Bożena Łabanowicz Marta Wieczorek Marek Matysik Grzegorz Walkiewicz Aleksandra Mońka Wojciech Olender Przemysław Podłowski Bogna Błaszczyk Małgorzata Łacina Mateusz Kowalski Dorota Krok Michał Wysocki Kamila Gramala Monika Babiarz Dorota Stiller Magdalena Rosińska Jerzy Przystajko Maria Pająk Katarzyna Wieczorek-Wróblewska Małgorzata Kaszczyszyn Julia Wadowska Ewa Salatycka Maciek Birecki Monika Podłowska Katarzyna Jaśkowiec Janusz Górecki Róża Lemko Agata Niemiec Anna Wojciuk-Nowak Michał Kurowski |
KLIKNIJ i zgłoś kandydatów |
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?