Marcin Wolski siódmy w kolarskim wyścigu w Pawłowicach

Archiwum Wibatech Ziemia Brzeska
Marcin Wolski
Marcin Wolski Archiwum Wibatech Ziemia Brzeska
W kryterium "Po Ziemi Pszczyńskiej" startowali też inni zawodnicy naszej zawodowej grupy Wibatech Ziemia Brzeska.

W lany poniedziałek w Pawłowicach odbyło się III szosowe kryterium o puchar gminy Pawłowice. Na starcie stanęło 65 zawodników, w tym przedstawiciele trzech polskich grup zawodowych (CCC Polsat Polkowice, Wibatech Ziemia Brzeska i BDC MarcPol). Kolarze mieli do przejechania nieco ponad 46 km. Na ten dystans składały się 22 pętle po 2100 m. Na co drugiej rundzie zawodnicy dostawali punkty za najlepsze lokaty na finiszu poszczególnej z nich.

Najwięcej zebrał ich Sylwester Janiszewski (CCC Polsat), drugi był jego kolega z drużyny Dariusz Batek. Z zawodników Wibatechu najwyższe - 7. miejsce zajął Marcin Wolski. Na 10. miejscu został sklasyfikowany Andrzej Bartkiewicz, 12. był Jakub Foltyn, 17. Białorusin z naszej grupy Siergiej Safonow, 22. Czech Josef Cerny, 23. Dorian Bartkiewicz, a 33. Kamil Migdoł. Wyścig ukończyło 40 zawodników.