Maseczki bawełniane i przyłbice dla mieszkańców gminy od sklepu Lewiatan ze Skorogoszczy

na podst. mat. pras.
W związku z pandemią koronawirusa PSH Lewiatan podejmuje szereg różnych działań pomocowych.
W związku z pandemią koronawirusa PSH Lewiatan podejmuje szereg różnych działań pomocowych. archiwum
Środki ochrony osobistej zostały przekazane burmistrzowi Lewina Brzeskiego Arturowi Kotarze i trafiły do lokalnego sztabu antykryzysowego.

W trudnych czasach pandemii koronawirusa solidarność międzyludzka jest szczególnie istotna, dlatego Franczyzobiorcy Sieci regularnie podejmują działania pomocowe skierowane do najbardziej potrzebujących - czytamy w komunikacie.

I dalej: - "Jedną z podjętych ostatnio inicjatyw jest wsparcie mieszkańców Lewina Brzeskiego, jakie zostało udzielone ze strony właściciela sklepu Lewiatan w Skorogoszczy".

W ramach darowizny przedstawiciele placówki handlowej przekazali burmistrzowi miasta maseczki bawełniane oraz przyłbice ochronne z plexi, które następnie zostały rozdysponowane przez sztab antykryzysowy w Lewinie.

– Jako zespół sklepu Lewiatan w Skorogoszczy czujemy się silnie związani z lokalną społecznością, dlatego nie mogliśmy pozostać obojętni wobec sytuacji, która dotyczy nas wszystkich – mówi Piotr Dąbek, kierownik sklepu Lewiatan Opole Skorogoszcz.

- Wspólnie tworzymy społeczność, która powinna solidarnie pomagać sobie w tych trudnych chwilach. Cieszę się, że dzięki bliskim relacjom, jakie wypracowaliśmy w trakcie prowadzenia naszej działalności, możemy tak szybko reagować na potrzeby naszych sąsiadów. Mam nadzieję, że przekazane przez nas wsparcie przyczyni się do podniesienia bezpieczeństwa mieszkańców Lewina Brzeskiego – dodaje.

W związku z pandemią koronawirusa PSH Lewiatan podejmuje szereg różnych działań pomocowych. W ramach dotychczasowego wsparcia sieć przekazała niezbędne środki higieniczne oraz artykuły spożywcze do 17 szpitali zakaźnych w całej Polsce.

Realizuje także inicjatywę społeczną #RazemJesteśmySilniejsi, która ma na celu organizację pomocy potrzebującym osobom i instytucjom z najbliższego otoczenia.

Jako pierwsza polska sieć franczyzowa Lewiatan zainicjował również program wspierający franczyzobiorców, których biznes ucierpiał w skutek pandemii koronawirusa – „Fundusz Pomocy Lewiatańczykom”.

Fundusz o łącznej wartości 10 mln zł ustanowiony został przez Lewiatan Holding, spółki regionalne oraz franczyzobiorców i gwarantuje nieoprocentowaną pomoc finansową dla sklepów.

PSH Lewiatan aktywnie promuje odpowiedzialne postawy także wśród swoich klientów. Pod hasztagiem #ZostańWDomu i gotuj z Lewiatanem Sieć zorganizowała konkurs dla fanów na swoim profilu w serwisie Facebook. Akcja miała na celu zachęcenie do pozostania w domach oraz pokazanie, że poprzez doskonalenie umiejętności kulinarnych, czas izolacji można spędzić kreatywnie i bezpiecznie.

Polska Sieć Handlowa Lewiatan to jedna z najdłużej funkcjonujących sieci franczyzowych oraz najbardziej rozpoznawalnych marek sklepów detalicznych na polskim rynku. Obecnie na terenie całej Polski zrzesza ponad 3.200 placówek handlowych zatrudniających 30.000 pracowników. Łączne obroty, które w 2019 roku przekroczyły 13,6 mld zł.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Tragiczne zdarzenie na Majorce - są zabici i ranni

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska