Matura poprawkowa 2021 matematyka. Arkusz i odpowiedzi, rozwiązania zadań z poprawkowej matematyki 24 sierpnia

Michał Kolera
Michał Kolera
Matura poprawkowa z matematyki 2021 rozpoczęła się 24 sierpnia o godzinie 9. Arkusz pytań i odpowiedzi na echodnia.eu już od godziny 14. Zapraszamy wszystkich maturzystów! W GALERII ARKUSZ PYTAŃ I ROZWIĄZANIA ZADAŃ Z MATEMATYKI.

ARKUSZ PYTAŃ I ROZWIĄZANIA Z MATEMATYKI W GALERII ZDJĘĆ- MATURA POPRAWKOWA. ZAPRASZAMY!

Zadania rozwiązały dla nas Panie: Danuta Pyrek – edukator i trener matury, nauczyciel w Liceum Akademickim Korpusu Kadetów w Suchedniowie, Nela Karczewska i Małgorzata Skrzypek z IV Liceum Ogólnokształcącego w Kielcach oraz Elżbieta Boszczyk z V Liceum Ogólnokształcącego imienia księdza Piotra Ściegiennego w Kielcach. Dziękujemy!

Matura poprawkowa 2021 matematyka. Arkusz i odpowiedzi, rozw...

----->>> Tak zapowiadaliśmy maturę

Matura poprawkowa z matematyki jest przez wielu uznawana za trudniejszą od tej, która w maju odbywa się w pierwszym terminie. Zadania bywają trudniejsze, a stres towarzyszący zdającym jest większy, to bowiem ostatnia szansa na uzyskanie świadectwa dojrzałości w tym roku.

W serwisie echodnia.eu od 14 arkusz pytań i pierwsze odpowiedzi z matury poprawkowej z matematyki 2021. Zapraszamy do śledzenia tekstu. U nas najszybciej rozwiązania maturalnych zadań z tegorocznej poprawki z matematyki.

Co będzie na maturze poprawkowej 2021 z matematyki?

Aby móc poprawiać maturę, trzeba było spełnić kilka warunków. Po pierwsze do egzaminu poprawkowego można przystąpić tylko wtedy, kiedy podeszło się w czerwcu do wszystkich egzaminów obowiązkowych. Po drugie liczba niezdanych przedmiotów nie mogła być wyższa, niż jeden. Jeśli uczeń nie zdał dwóch lub więcej przedmiotów, będzie musiał poprawiać maturę w przyszłym roku.

Najwięcej emocji budzi wśród uczniów matematyka, bo tutaj procent niezdanych egzaminów był najwyższy. Egzamin maturalny poprawkowy 2021 rozpocznie się 23 sierpnia o godzinie 14. Na echodnia.eu arkusz pytań z matury z matematyki. Niedługo potem ukażą się pierwsze odpowiedzi. Zapraszamy!

Poprawka z matematyki - matura 2021

W ubiegłym roku arkusz matury poprawkowej z matematyki składał się z trzech grup pytań. Pierwsza z nich zawierała zadania zamknięte. Tu możliwe były cztery odpowiedzi, z których tylko jedna jest poprawna. Z każdego zadania było można otrzymać od 0 do 1 punktu. Druga grupa zadań to zadania otwarte krótkiej odpowiedzi. Trzeba było podać w nich odpowiedź wraz z krótkim uzasadnieniem. Można było tu uzyskać maksymalnie dwa punkty. Trzecia i najtrudniejsza grupa zadań to zadania otwarte z rozszerzoną odpowiedzią. Trzeba było w nich przedstawić strategię rozumowania, która doprowadziła nas do rozwiązania danego problemu. Skale ocenienia były różne, najczęściej można za nie otrzymać od zera do czterech, pięciu lub sześciu punktów. Maturę zdawało się wtedy, kiedy uczeń uzyskał co najmniej jedną trzecią możliwych do zdobycia punktów.

Co było na maturze poprawkowej - matematyka podstawa 2020

Oto arkusz pytań i odpowiedzi z matury poprawkowej z matematyki z 2020 roku. Zobacz, co było na niej rok temu.

Strona tytułowa arkusza. Odpowiedzi na kolejnych slajdach. Zadania rozwiązały dla nas Panie: Danuta Pyrek – edukator i trener matury, nauczyciel w Liceum Akademickim Korpusu Kadetów w Suchedniowie, Nela Karczewska i Małgorzata Skrzypek z IV Liceum Ogólnokształcącego w Kielcach oraz Elżbieta Boszczyk z V Liceum Ogólnokształcące imienia księdza Piotra Ściegiennego w Kielcach. Dziękujemy!

Matura poprawkowa 2020 z matematyki. U nas arkusz CKE i odpowiedzi

Czy biały chleb jest zdrowy?

Wideo

Materiał oryginalny: Matura poprawkowa 2021 matematyka. Arkusz i odpowiedzi, rozwiązania zadań z poprawkowej matematyki 24 sierpnia - Echo Dnia Świętokrzyskie

Komentarze 4

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

A
Antoni Popchaj
Tak się zachowują cywilizowane rodziny w Niemczech jak Jaśety w Dębianach.Tak jest w Niemczech ze od taty tel.nie odbiera.Tak to się tylko patologia Jasetów w Dębianach zachowuje i niektóre stare kawalery w Polsce .Mówią że Niemcy źli.Nie to bardzo dobrzy ludzie tylko Polaki poje.bane.
A
Antoni Popchaj
Slams z Wielogóry wnuczek Jaśety z Dębian poszedł w moich butach od garnitury na studniówkę do ekonomika w Sandomierzuj jako osoba towarzysząca i do dziś mi nie oddał.
A
Antoni Popchaj
Ja jak pracowałem w komisjach na maturze to kiedyś Renia dzieciorób z Wielogóry spódnicę podciągnęła i mi du.pe pokazał.Brudna była ale widok był piękny.Wrócilem wtedy z matury z matematyki z budowlanki w Sandomierzu
J
Jaśeta
Jo do szkoły nie chodziłem i jestem bogoc jak pieron w Dębianach ,tys wymyślota z maturą.
Dodaj ogłoszenie