Meble bez VAT? Przyjdź do Black Red White

reklama

W czasach, gdy powstaje coraz więcej centrów handlowych, prowadzenie samodzielnego sklepu wymaga większego zaangażowania, poszukiwania coraz to nowych sposobów na pozyskanie klientów, zapewnienia bardziej kompleksowej obsługi.

Wielu właścicieli lokalnych sklepów zastanawia się, jak zdobyć i utrzymać klientów. Samo zaopatrzenie to już za mało, liczy się sposób obsługi, dodatkowe usługi jak montaż, transport, a także dostępne na miejscu różne opcje płatności. Klient chce mieć wszystko na miejscu – jak w markecie, a jednocześnie blisko domu i szybko.

Dlatego z pewnością ucieszy klientów rozwiązanie, które wdrożył już m.in. lokalny lider meblowy – dystrybutor mebli Black Red White firma „Dom” . Dzięki niemu wystarczy naprawdę kilka minut, aby kupić np. szafę lub fotel na raty i od razu zabrać je do domu. Ten sposób zakupów na raty jest dostępny we wszystkich sklepach sieci DOM (adresy na www.meblebrw.pl)

Rozwój nie tylko w dużych miastach
Główną barierą dla handlu tradycyjnego jest konkurencja w większych miastach. Przekłada się to na systematyczny spadek liczby tych mniejszych, lokalnych sklepów. Wciąż jednak są przedsiębiorcy, którzy chcą się rozwijać i konkurować z potentatami, a często i z zagranicznym kapitałem.

– Szukamy sposobów, jak przyciągnąć i zatrzymać u nas klientów, a ci szczególnie doceniają wszelkie ułatwienia, oszczędności czasu. Teraz jest rzeczywiście łatwiej zarówno dla naszych pracowników, jak i dla klientów. Nikt nie przepadał za całą tą papierologią, z którą do niedawna łączył się zakup na raty– komentuje Radosław Dziedzic, Prezes Zarządu spółki Dom.

Jest wygodniej i szybciej
Raty nie są nam obce. Wyniki badania zrealizowanego na zlecenie firmy Lindorff SA pokazują, że trzech na czterech Polaków korzystało lub korzysta z tej formy finansowania zakupów. Aż połowa ankietowanych korzystała z tej formy płatności kilka razy w swoim życiu. Jednak dotychczas wymagane formalności, konieczne do dokonania zakupów, mogły być dla niektórych nieco uciążliwe. Teraz można odetchnąć z ulgą, jest szybciej i o wiele przyjemniej, dzięki temu że cały proces przebiega całkowicie elektronicznie, bez papierowych wersji dokumentów.

Wcześniej sprzedawcy salonu meblowego Dom Sp. z o.o. zostali starannie przygotowani do wdrożenia tej innowacji. Dziś widzą wymierne korzyści tego rozwiązania:

– Zakup przebiega szybko i bezpiecznie, nie trzeba drukować, składać, pamiętać, by klient poprawnie się podpisał na każdej stronie dokumentu – zauważa Monika Cebula, kierownik sklepu przy ul.Budowlanych 58 w Opolu.

Dostrzega też, że nowe rozwiązanie to oszczędności: mniej papieru, mniej czasu na obsługę płatności klienta, nie trzeba drukować, układać i przechowywać dokumentów, bowiem zatwierdzona umowa trafia bezpośrednio na adres e-mail klienta.

Liczy się bezpieczeństwo i relacje
Wykorzystanie nowoczesnych technologii gwarantuje bezpieczeństwo. Każda umowa opatrzona jest certyfikatem Open Trust i tak zabezpieczona trafia bezpośrednio na skrzynkę e-mail klienta. Wcześniej sprzedawca wprowadza do systemu dane kupującego, w tym jego numer telefonu komórkowego, i wysyła je wraz z wnioskiem kredytowym do banku. Po otrzymaniu decyzji kredytowej klient zapoznaje się z regulaminem i umową kredytową w postaci elektronicznej, a potem zatwierdza tę umowę wpisując kod z SMS-a otrzymanego z banku.

Dobra prognoza
Sam zakup w tym systemie trwa już tylko kilka minut. Nowoczesne rozwiązania stają się coraz powszechniejsze we wszelkich zakupach produktów i usług. To z jednej strony odpowiedź na oczekiwania klientów, którzy szukają wygody, bezpieczeństwa i nie chcą tracić czasu, z drugiej zaś ułatwienie dla firm, które chcą sprostać tym wyzwaniom i rozwijać swoje biznesy.

Adresy salonów w Opolu:
ul. Budowlanych 58
ul. Ozimska 184
strona www.meblebrw.pl
profil na FB - https://www.facebook.com/mebleBRW/

emisja bez ograniczeń wiekowychnarkotyki
Wideo

Strefa Biznesu: Czterodniowy tydzień pracy w tej kadencji Sejmu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska