Mecz kontrolny: Odra Opole - Ślęza Wrocław 2:0 [ZDJĘCIA]

Paweł Sładek
W pierwszym meczu kontrolnym po sezonie 2021/22 Odra Opole gościła przy Oleskiej 51 Ślęzę Wrocław, drugi zespół 3 ligi grupy 3. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem podopiecznych Piotra Plewni 2:0.

W spotkaniu wystąpił Oskar Paprzycki, nowy nabytek opolskiej Odry. Kolejny sparing niebiesko-czerwonych jest zaplanowany na niedzielę 26 czerwca. Rywalem opolan będzie beniaminek Fortuna 1 Ligi Ruch Chorzów.

Odra Opole – Ślęza Wrocław 2:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Czapliński - 29., 2:0 Mikinic - 45.
Odra I połowa: Testowany – Testowany, Żemło, Kędziora, Mikinic, Niziołek (K), Paprzycki, Testowanym, Paszkowski, Nowak, Czapliński
Odra II połowa: Kalinowski – Testowany (Kędziora 66′), Kostrzycki, Owsiak, Szrek, Łabojko, Testowany, Petrak, Marzec, Hreben, Klec