Mecz kontrolny: Ruch Chorzów - Odra Opole 3:0

Paweł Sładek
Ruch Chorzów – Odra Opole 3:0 (0:0)
Ruch Chorzów – Odra Opole 3:0 (0:0) Lucyna Nenow / Polska Press
Odra Opole przegrała mecz kontrolny z Ruchem Chorzów 0:3. Był to drugi sparing niebiesko-czerwonych podczas letniego okresu przygotowawczego.

Do przerwy bramkarze obu ekip nie mieli zbyt wiele pracy, mecz był spokojny, a wynik bezbramkowy. To się zmieniło w drugiej połowie, jednak tylko dla jednego z golkiperów. Błażej Sapielak zmuszony był bowiem do trzykrotnego wyciągania piłki z własnej bramki.

Bramki: 1:0 Szczepan – 72., 2:0 Barański – 82., 3:0 Janoszka – 86. (k)
Odra – I połowa: Kalinowski – Kędziora, Kostrzycki, Tkocz – Szrek, Łabojko, Paprzycki, Paszkowski, Klec, Klimek – Czapliński;
Odra – II połowa: Sapielak – Owsiak, Kostrzycki, Tkocz – Mikinić, Niziołek, Hreben, Marzec, Nowak, Petrak – zawodnik testowany