Mecz Polska-Kolumbia w strefach kibica w Opolu. Opolanie znów kibicowali polskiej reprezentacji [zdjęcia, wideo]

Artur  Janowski
Artur Janowski
Strefy kibica w Opolu.
Strefy kibica w Opolu. Artur Janowski
W Okrąglaku oraz na błoniach Politechniki Opolskiej królowały dziś biało-czerwone barwy. Opolanie kibicowali, ale od początku mieli mniej wiary w zwycięstwo, niż podczas pierwszego meczu polskiej reprezentacji.

Na mecz do miejskiej strefy w Okrąglaku przyszedł w niedzielę pięcioletni Witold. Typował odważnie, że Polacy wygrają aż 10 - 0. Jego ciocia przewidywała zwycięstwo polskiej reprezentacji, lecz zaledwie jedną bramką.

Takich optymistów było jednak niewielu.

- Kolumbia to teoretycznie najsilniejszy zespół naszej grupy, jeśli zremisujemy, to będzie dobrze, wciąż zachowamy szansę na awans -oceniał Andrzej Słowik, który pojawił się na błoniach Politechniki Opolskiej, gdzie drugą strefę urządziła TVP3 Opole.

Oba miejsca tym razem nie wypełniły całkowicie. W obu strefach po pierwszej połowie panowały grobowe nastroje.

- Przegrywamy, a co gorsza znów gramy źle - usłyszeliśmy od jednego z kibiców w Okrąglaku, który wyszedł po pierwszej połowie i poszedł od razu do domu.

Ostatecznie polska reprezentacja przegrała drugi mecz, ale strefy kibica nadal będą działać.

Ostatni mecz o honor zagramy z Japonią w czwartek o godzinie 16.

Opolanie kibicowali w strefie w Okrąglaku, a także w strefie na błoniach obok Politechniki Opolskiej.

Mundial 2018. Mecz Polska-Senegal w strefach kibica w Opolu....