Metamorfoza w gabinecie Projekt Zdrowie - 32 kg

Materiał informacyjny Projekt Zdrowie
Czyż te 32 kg mniej nie robi cudownej różnicy?! Pewna siebie, uśmiechnięta i totalnie odmieniona. Pani Sylwia schudła 32 kg z Projekt Zdrowie!

Co Panią skłoniło, aby rozpocząć współpracę z dietetykiem w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie?

Urodziłam dwójkę wspaniałych dzieci, niestety druga ciąża to był efekt kilkunastu dodatkowych kilogramów, z którymi ciężko było mi się uporać samej. Źle czułam się z nadwagą, była dla mnie problemem w codziennym życiu, ale też bardzo brakowało mi pewności siebie, ciągle czułam się zmęczona i śpiąca. Śledząc metamorfozy na Facebook’u Projekt Zdrowie uzmysłowiłam sobie, że ja też mogę coś zmienić i stać się piękną, zdrową, pewną siebie i pełną energii kobietą dla samej siebie i mojej rodziny.

Jak Pani wspomina pierwsze tygodnie trwania diety?

Na pewno nie mogę powiedzieć, że było łatwo, zwłaszcza z dwójką małych dzieci. Początki były pełne wyrzeczeń, pełne chwil zwątpienia, ale efekty które pojawiały się praktycznie od pierwszych dni stosowania diety dawały mi ogromną ilość motywacji.

Co cieszyło Panią najbardziej podczas trwania metamorfozy?

Jak każdą kobietę – ubrania! Poprzez szybkie efekty diety i gubienie zbędnych kilogramów z każdym tygodniem w końcu mogłam kupować i nosić rzeczy, które mi się podobały. Nie byłam już ograniczona do kupowania jednego fasonu ubrań, tylko dlatego, że w dużym rozmiarze nie miałam zwyczajnie dużego wyboru… a dodatkowo nic bardziej nie cieszy kobiety, która ze swobodą może założyć swoje ulubione dżinsy sprzed lat.

Co zyskała Pani dzięki wizycie w Projekt Zdrowie?

Na pewno więcej energii, dzięki temu poświęcam się swojej rodzinie i dzieciom w 100%. Zmiana nawyków żywieniowych wniosła dużo więcej radości i siły do mojego życia. Nie czuję zmęczenia, które dokuczało mi praktycznie cały czas zanim zaczęłam współpracę z dietetykiem.. Poprzez utracone kilogramy czuję się pewna siebie, co z kolei wpłynęło również na moje życie towarzyskie. Nie wstydzę się wyjść z domu, wręcz robię to częściej.

Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, zapraszamy do gabinetu Projekt Zdrowie w Opolu, gdzie doświadczony dietetyk pomoże osiągnąć wymarzone efekt. Oferujemy także możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji, na której dokonasz analizy składu ciała, a dietetyk zaproponuje odpowiednio dopasowaną kurację.

Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin bezpłatnej konsultacji: 519 826 266

Polskie Centra Dietetyczne
Projekt Zdrowie Opole
Bronisława Koraszewskiego 25/4 Opole
tel: 519 826 266
www.opole.projektzdrowie.info/
e-mail: opole.koraszewskiego@projektzdrowie.info
Facebook https://www.facebook.com/projektzdrowieopole/
Instagram Projekt Zdrowie Opole

Dietetyk Daniela Duszkiewicz

Dodaj ogłoszenie