Mężczyzna wskoczył do Młynówki w Opolu. Wyciągali go strażacy, a pogotowie ratunkowe zabrało go do szpitala

Sławomir Draguła
Sławomir Draguła
Strażacy ratowali mężczyznę, który wskoczył do Młynówki w Opolu.
Strażacy ratowali mężczyznę, który wskoczył do Młynówki w Opolu. Mario
Informacja o tym zdarzeniu dotarła do służb ratunkowych w Opolu w sobotę, 14 maja o godzinie 5:40.

Jak informuje dyżurny stanowiska kierowania opolskiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Opolu, w akcji wzięły udział trzy zastępy strażaków, w tym grupa wodna (dwa z JRG nr 2 Opole oraz jeden z JRG nr 1).

Jeden ze strażaków wskoczył do śluzy na Młynówce, gdzie znajdował się mężczyzna, założył mu sprzęt ratowniczy, a stojący na lądzie strażacy wyciągnęli go na brzeg.

Po wszystkim mężczyzna, który był wyziębiony, został przekazany załodze karetki pogotowia, która zabrała go do szpitala.

Gazeta Lubuska. Ewakuacja w Zielonej Górze. W garażu były bomby

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska
Dodaj ogłoszenie