Milionerzy TVN 2019. Dziś padnie milion złotych w...

  Milionerzy TVN 2019. Dziś padnie milion złotych w Milionerach? Pytanie za milion w Milionerach [MILIONERZY KTO WYGRAŁ 14.03.2019]

  Zdjęcie autora materiału
  Tomasz Wróblewski

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Padł milion w Milionerach? Może... - Hubert Urbański zapowiada tajemniczo w zwiastunie "Milionerów TVN" strzepując z marynarki konfetti. Telewizja TVN nie zdradza szczegółów i zachęca do oglądania kolejnych odcinków "Milionerów". W środę do gry przystąpiła Katarzyna Kant-Wysocka z Gdańska i idzie jak burza przez kolejne pytania. Jeśli padła główna wygrana, wtedy byłby to trzeci przypadek w polskiej edycji programu "Milionerzy" w TVN, gdy gracz wraca do domu z milionem złotych!
  Milionerzy TVN. Czy padło pytanie za milion w "Milionerach". Hubert Urbański o pytaniu za milion i kolejnej wygranej mówi tajemniczo:
  1/6
  przejdź do galerii

  Milionerzy TVN. Czy padło pytanie za milion w "Milionerach". Hubert Urbański o pytaniu za milion i kolejnej wygranej mówi tajemniczo: "Może". ©Szymon Starnawski /Polska Press

  Na razie brak szczegółów.

  Wiadomo, że w środę do gry przystąpiła Katarzyna Kant-Wysocka. Dotarła do pytania za 20 tysięcy złotych i odpowiedziała poprawnie, ale gra została przerwana i będzie kontynuowana w czwartek, 14 marca 2019.  Milionerzy TVN 2019. Czy padło pytanie za milion złotych?  Pierwszym szczęśliwcem, który prawidłowo odpowiedział na 12 pytań w "Milionerach", był Krzysztof Wójcik. Główna wygrana w polskiej edycji programu po raz pierwszy padła w 2010 roku.  Milionerzy TVN 2019. Kto wygrał milion złotych?  W marcu 2018 roku do gry o milion złotych przystąpiła Maria Romanek. Emerytowana nauczycielka polskiego z Bezmiechowej Dolnej szła jak burza.

  ROZWIĄŻ QUIZ - 12 pytań w grze o milion w Milionerach

  Mam wielki plan, jeśli wygram te pieniądze. Chcę pojechać do Gruzji, kupić nową kuchnię, zajmuję się też odnawianiem zabytkowych nagrobków na cmentarzu w Lesku - mówiła wzruszona, gdy dotarła do pytania za milion złotych w Milionerach.

  Pytanie za milion w Milionerach brzmiało: Ile to jest 1111 razy 1111, jeśli 1 razy 1 to 1, a 11 razy 11 to 121
  A) 12 321
  B) 1 234 321
  C) 111 111 111
  D) 123 454 321

  Od początku pani Maria obstawiała odpowiedź B. I była ona prawidłowa! Ostatecznie zaznaczyła B i wygrała milion w "Milionerach TVN".

  "Udowodniłam kobitki kochane, że po 60-tce też się fajnie żyje" - mówiła trzymając czek.  Milionerzy TVN. Zasady programu  Milionerzy to teleturniej, w którym należy prawidłowo odpowiedzieć na dwanaście pytań, by wygrać główną nagrodę.

  Zawodnik ma do dyspozycji podpowiedzi, a w drodze do zwycięstwa może skorzystać z trzech kół ratunkowych: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

  Zagadnienia mają różnorodną tematykę i stopień trudności. Prawidłowa odpowiedź na pytanie drugie i siódme zapewnia uczestnikowi kwotę gwarantowaną.

  DWIE NA JEDNEGO z HUBERTEM URBAŃSKIM


  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo