MISTRZOWIE MOTORYZACJI 2020 Ważne informacje dla uczestników akcji

Akcja specjalna MISTRZOWIE MOTORYZACJI
Gratulujemy nominacji do nagrody w akcji MISTRZOWIE MOTORYZACJI 2020. Już na wstępie życzymy wielu głosów i... zwycięstwa. Oto kilka ważnych informacji dla nominowanych.

KONIECZNIE PRZEŚLIJ ZDJĘCIE!

Na liście aktualnych wyników głosowania, przy imieniu i nazwisku nominowanej osoby lub przy nazwie szkoły jazdy albo warsztatu lub komisu samochodowego może być umieszczone zdjęcie lub logo. To bardzo ważne! Dzięki temu można zdobyć więcej głosów, bo osoby chcące oddać głos łatwiej rozpoznają i wyszukają swoich faworytów.

Przy okazji możesz też rozszerzyć swoją prezentację w plebiscycie dodając więcej zdjęć, opis, adresy internetowe oraz numer telefonu dla klientów. Dzięki temu pełniej zaprezentujesz się głosującym. To także znakomita promocja dla Ciebie lub Twojego szkoły jazdy, warsztatu lub komisu.

KLIKNIJ i prześlij
zdjęcie lub logo

JAK WALCZYĆ O GŁOSY

Przede wszystkim o głosy warto poprosić klientów! Można też poinformować rodzinę i znajomych o udziale w plebiscycie. Z pewnością chętnie oddadzą głos. Można wysłać im pocztą elektroniczną lub za pomocą komunikatora link do artykułu z wynikami głosowania.

W SERWISIE FACEBOOK

Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

Na Facebooku koniecznie:

  • opublikuj na swoim profilu post ze zdjęciem i instrukcją głosowania. Podziękuj klientom za nominację do nagrody. Twoi znajomi z Facebooka lub osoby, które polubiły Twój fanpage, z pewnością chętnie zagłosują.
  • niezależnie od publikacji zdjęcia lub wideo warto opublikować także osobny post z grafiką zachęcającą do głosowania, którą specjalnie dla Ciebie przygotujemy. Otrzymasz ją od nas w pierwszym dniu głosowania. Możesz ją także zamówić poniżej.
  • opublikowane posty szybko zyskają wiele lajków i komentarzy. Warto za nie dziękować i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób.
  • publikuj posty związane z przebiegiem plebiscytu np. dziękując za oddane głosy
  • udostępniaj posty o plebiscycie, które będą publikowane na naszym fanpage'u
  • warto także na czas trwania głosowania zmienić zdjęcie w tle na swoim profilu na grafikę mówiącą o udziale w plebiscycie. W ten sposób informacji tej nie przeoczy żadna osoba, która odwiedzi profil w tym czasie!

GRAFIKI NA FACEBOOKA i PLAKATY

Dla uczestników plebiscytu Mistrzowie Motoryzacji przygotowujemy bezpłatnie grafiki do publikacji na Facebooku, które zachęcają znajomych i fanów do głosowania. Można także zamówić projekt grafiki do umieszczenia na Facebooku jako zdjęcie w tle. Dzięki temu informacji o udziale w plebiscycie nie przeoczy żadna osoba, która odwiedzi profil lub fanpage. Dla uczestników plebiscytu możemy przygotować także projekt plakatu do samodzielnego wydrukowania.

KLIKNIJ i zamów
grafiki na Facebooka

MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, szkoła jazdy, warsztat lub komis samochodwy, na który oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

Za naszym pośrednictwem każdy uczestnik plebiscytu może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na niego głosy. Jeśli chcesz zaproponować treść takiej wiadomość - KLIKNIJ i wypełnij formularz.

Życzymy wielu głosów i zwycięstwa w plebiscycie! :-)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: MISTRZOWIE MOTORYZACJI 2020 Ważne informacje dla uczestników akcji - Portal i.pl

Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska