MISTRZOWIE MOTORYZACJI Informacja dla laureatów plebiscytu

Akcja specjalna Mistrzowie Motoryzacji
Jeszcze raz gratulujemy sukcesu w plebiscycie Mistrzowie Motoryzacji 2022. Oto pełna informacja dla zdobywców tytułów i nagród.

Regionalna gala plebiscytu

Wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się podczas regionalnej gali plebiscytu, która odbędą się na przełomie grudnia i stycznia. Zaproszenia na galę otrzymają:

  • zwycięzcy w kategorii Mechanik Roku z każdego miasta i powiatu
  • zwycięzcy w kategorii Instruktor Jazdy Roku z każdego miasta lub regionu złożonego z kilku powiatów
  • właściciele Warsztatów Samochodów, które zwyciężyły w każdym mieście i powiecie
  • właściciele Szkół Jazdy, które zwyciężyły w każdym z miast lub regionów złożonych z kilku powiatów
  • laureaci miejsc od 1 do 3 w wojewódzkich kategoriach plebiscytu: Fura Roku, Sklep Motoryzacyjny Roku i Auto Detailing Roku

Zaproszenia na gale zostaną przesłane do laureatów na trzy tygodnie przed spotkaniem.

Ogólnopolska gala plebiscytu

Wielka ogólnopolska gala plebiscytu obędzie się w podczas Poznań Motor Show 2023 , które odbędą się wczesną wiosną w dniach od 30 marca do 2 kwietnia. Zaproszenia na galę z dokładną datą wręczenia otrzymają zwycięzcy w województwie w każdej kategorii plebiscytu w pierwszym tygodniu marca. Podczas gali laureaci odbiorą na scenie statuetki, dyplomy i nagrody.

Nagrody finansowe

Zdobywcy nagród finansowych w wysokości 1500 złotych (I miejsce w etapie wojewódzkim w kategoriach Mechanik Roku i Instruktor Jazdy Roku) i 500 złotych (II i III miejsca w etapie wojewódzkim w kategoriach Mechanik Roku i Instruktor Jazdy Roku)- otrzymają nagrody przelewem na wskazane konto. Link do formularza zostanie wysłany laureatom najpóźniej do 5 listopada, a nagrody wypłacone do końca listopada.

Specjalny dodatek Mistrzowie Moto

Dodatek do gazety prezentujący laureatów plebiscytu ukaże się z całym nakładem gazety w czwartek, 29 grudnia (uwaga: zmiana daty). W dodatku zostaną zaprezentowani zwycięzcy w skali województwa w każdej kategorii. Pozostali laureaci zostaną przedstawieni na liście laureatów. W dniu emisji dodatku laureaci plebiscytu otrzymają SMS-em informację o jego wydaniu. Nasi dziennikarze będą kontaktować się ze zwycięzcami plebiscytu w celu przygotowania ich prezentacji na strony dodatku.

Vouchery na reklamę

Właściciele warsztatów, które zdobyły najwięcej głosów w miastach i powiatach i szkół jazdy, które zdobyły najwięcej głosów w miastach lub regionach złożonego z kilku powiatów otrzymają drogą elektroniczną vouchery na reklamę w gazecie i serwisie internetowym. Dodatkowe vouchery otrzymają także zwycięzcy finału wojewódzkiego kategoriach Sklep Motoryzacyjny Roku i Auto Detailing Roku.
Vouchery, wraz z instrukcją ich wykorzystania, zostaną przesłane drogą elektroniczną.

Kalendarze dla laureatów Ale Fura!

Właściciele 12 samochodów, które w konkursie ALE FURA! zdobędą najwięcej głosów otrzymają po 5 egz. kalendarzy. W kalendarzu znajdą się zdjęcia przesłane do plebiscytu, a w przypadku ich słabej jakości, będziemy się z Państwem kontaktować indywidualnie. Kalendarze zostaną wysłane na wskazane adresy korespondencyjne do końca bieżącego roku - dane do wysyłek będą mogli Państwo wskazać w specjalnym formularzu, do którego link zostanie wysłany laureatom najpóźniej do 5 listopada. Pozostałe nagrody zostaną wręczone podczas gali regionalnej.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: MISTRZOWIE MOTORYZACJI Informacja dla laureatów plebiscytu - Dziennik Bałtycki

Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska