MISTRZOWIE MOTORYZACJI Najlepsi mechanicy i warsztaty,...

  MISTRZOWIE MOTORYZACJI Najlepsi mechanicy i warsztaty, instruktorzy i szkoły jazdy! Głosowanie zakończone

  RZ

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  MISTRZOWIE MOTORYZACJI Najlepsi mechanicy i warsztaty, instruktorzy i szkoły jazdy! Głosowanie zakończone
  Znasz warsztat samochodowy, który warto polecić innym? Wiesz, w której szkole jazdy sympatyczni instruktorzy najlepiej przygotują do egzaminu na prawo jazdy? Nagrody czekają także na taksówkarzy i salony samochodowe. Swoimi maszynami będą mogli pochwalić się także pasjonaci, dla których auto lub motor to więcej niż hobby. Laureaci zostaną nagrodzeni podczas niesamowitej imprezy czyli 15. MASTER TRUCK SHOW. Do naszej gazety dołączymy specjalny dodatek, w którym zaprezentujemy laureatów.
  MISTRZOWIE MOTORYZACJI Najlepsi mechanicy i warsztaty, instruktorzy i szkoły jazdy! Głosowanie zakończone


  Sprawdź aktualne wyniki:
  Wybierz kategorię i KLIKNIJ


  Mechanik Roku
  Warsztat Roku
  Instruktor Roku
  Szkoła Jazdy Roku

  kategorie miejskie i wojewódzkie:

  Bryka Roku
  Motocykl Roku
  Salon Samochodowy Roku
  Korporacja Roku
  Taksówkarz Roku


  Przedstawiamy finalistów kategorii powiatowych  Sprawdź wyniki etapu powiatowego:
  Wybierz kategorię i KLIKNIJ

  Mechanik Roku
  Warsztat Roku
  Instruktor Roku
  Szkoła Jazdy Roku


  Trudno wyobrazić sobie współczesny świat bez samochodów. Przeciętna polska rodzina ma ich dwa. Dziś już prawie każdy ma za sobą drogę, którą każdy kierowca musi pokonać. Na jej początku jest kurs prawa jazdy, później zakup samochodu, a następnie nieuniknione wizyty w serwisach i warsztatach związane z przeglądami lub naprawami. Czasem też każdy z nas wciela się w rolę pasażera korzystając z taksówki.

  Zdarza się, że samochód staje przysłowiowym oczkiem w głowie. Dbamy o niego, inwestujemy i upiększamy, auto lub motocykl staje się dla nas prawdziwą pasją.

  W akcji MISTRZOWIE MOTORYZACJI zaprezentujemy wiele oblicz motoryzacji w naszym regionie. Na łamach gazety oraz na stronach naszego serwisu internetowego przedstawimy i docenimy mechaników, warsztaty samochodowe, instruktorów i ośrodki szkolenia kierowców, salony samochodowe z naszego województwa, a także korporacje taksówkarskie i związanych z nimi taksówkarzy z Opola. Pasjonaci motoryzacji będą mogli także pochwalić się swoimi samochodami i motocyklami.

  - Nasza akcja to wyjątkowa forma promocji fachowców z tej właśnie branży, w której liczy się przede wszystkim dobra opinia - mówi Justyna Duchnowska, dyrektor marketingu "Nowej Trybuny Opolskiej". – Na tę opinię mechanicy czy instruktorzy nauki jazdy pracują latami. Chcemy zwrócić na nich szczególną uwagę i pokazać: zobaczcie, to oni cieszą się wśród swoich klientów największą popularnością. Bo to właśnie klienci, nie bez przyczyny, zgłosili ich do akcji, nominowali do tytułu Mistrza Motoryzacji i oddawali głosy.

  Mechanik Roku
  i Warsztat Samochodowy Roku

  Niektórzy numer telefonu do mechanika mają wpisany w telefonie w trybie szybkiego wybierania. Mamy swoje ulubione warsztaty mechaniczne, którym powierzamy nasze auta i swoje bezpieczeństwo. Liczy się przede wszystkim jakość, ale zwracamy też uwagę na cenę oraz na sympatyczną obsługę. Takie właśnie polecane przez klientów warsztaty samochodowe i ich pracownicy w każdym powiecie naszego województwa będą walczyć o tytuł Mechanik Roku i Warsztat Samochodowy Roku.

  Instruktor Jazdy Roku
  i Szkoła Jazdy Roku

  Tam zaczyna się nasza przygoda z motoryzacją. Zanim po raz pierwszy samodzielnie ruszymy w trasę, na swojej drodze spotykamy instruktora nauki jazdy i zdobywamy kwalifikacje w ośrodku szkolenia kierowców. Jaki powinien być dobry instruktor? Na pewno cierpliwy i sympatyczny, a dobra szkoła jazdy powinna tworzyć idealne warunki do opanowania sztuki prowadzenia samochodu. W tych kategoriach plebiscytu, osobno w każdym powiecie naszego województwa, zostaną przyznane tytuły Instruktor Jazdy Roku i Szkoła Jazdy Roku.

  Taksówkarz Roku i Korporacja Taxi Roku

  Czasem nie możemy, albo nie chcemy sami wsiadać za kółko. Wtedy korzystamy z usług sprawdzonej korporacji taksówkarskiej. Kierowcami są w nich doświadczeni taksówkarze - kulturalni, sympatyczni, mający całą masę historii do opowiedzenia. W ramach naszej akcji będziemy mogli je poznać. W akcji Mistrzowie Motoryzacji Korporacje Taksówkarskie Roku i Taksówkarzy Roku w największych miastach naszego województwa wybiorą ci, którzy mają największe prawo do ich oceny - ich klienci.

  Salon Samochodowy Roku

  Zakup samochodu do oczywiście bardzo ważna decyzja, którą podejmujemy biorąc pod uwagę wiele aspektów. Kluczowe znaczenie ma jednak fachowe i uczciwe doradztwo pracowników salonów samochodowych. W naszej akcji, w wojewódzkiej kategorii Salon Samochodowy Roku nagrodzimy salony, które zdaniem klientów zapewniają najlepszą, kompetentną i profesjonalną obsługę.

  Bryka Roku 2019

  Są wśród nas prawdziwi pasjonaci, dla których samochód to nie tylko środek transportu, ale również pasja. Pochwalicie się swoimi samochodami! Pokażcie, co można zrobić ze swoim autem. Zdjęcie samochodu, które zdobędzie najwięcej głosów, trafi na okładkę specjalnego dodatku „MISTRZOWIE MOTORYZACJI”, który dołączymy do całego nakładu gazety podsumowując plebiscyt.

  Motocykl Roku 2019

  W motoryzacyjnej akcji nie sposób pominąć motocykli, których z roku na rok przybywa na naszych drogach. Stworzymy wielką galerię wspaniałych maszyn z Opolszczyzny, a wybrane przez Czytelników motocykle, podobnie jak samochody, trafią na strony kalendarza.

  Specjalny dodatek MISTRZOWIE MOTORYZACJI

  Już sam udział w plebiscycie do znakomita promocja dla biorących w nim udział przedstawicieli motoryzacyjne branży. W czasie trwania głosowania liderów rankingów będziemy prezentować nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na naszych fanpage'ach na Facebooku, które zagwarantują wielki zasięg prezentacji.

  Wielką promocję zwycięzcom zapewni także specjalny dodatek "Mistrzowie Motoryzacji", który po zakończeniu głosowania zostanie dołączony do całego nakładu gazety. Zaprezentujemy w nim wszystkich laureatów plebiscytu z każdego miasta i powiatu. Dołączenie dodatku będzie zapowiadane nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na Facebooku oraz na antenach lokalnych rozgłośni radiowych. Dzięki temu z pewnością dodatek stanie się przewodnikiem po motoryzacyjnej branży w naszym województwie.

  Nagrody na 15. MASTER TRUCK SHOW

  Nagrody dla zwycięzców wręczymy w trakcie MASTER TRUCK SHOW, które w dniach od 19 do 21 lipca odbędzie się na terenie Autodrom DELTA w Polskiej Nowej Wsi koło Opola. Impreza cieszy się zainteresowaniem nie tylko wśród osób zajmujących się motoryzacją a u wszystkich niewątpliwie wzbudza zachwyt! W trakcie największego zlotu stuningowanych ciężarówek w tej części Europy będzie można m.in. zobaczyć także unikalne oldtimery, pojazdy specjalne, samochody amerykańskie, pomoce drogowe, straże pożarne, kultowe motocykle. Kierowcy dostaną możliwość wykazania się umiejętnościami precyzyjnego manewrowania pojazdami, dla siłaczy przygotowano konkurencje sprawnościowe, w których najważniejsze są mięśnie i zręczność.

  Ważne terminy i informacje

  • Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się we piątek, 7 czerwca o godz. 12.00.
  • Głosowanie w kategoriach Mechanik Roku, Warsztat Samochodowy Roku, Instruktor Nauki Jazdy i Szkoła Nauki Jazdy Roku będzie prowadzone w dwóch etapach.
  • Pierwszy, powiatowy etap będzie trwał do wtorku, 2 lipca do godz. 20.
  • Zwycięzcy z Opola i każdego powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.
  • Głosowanie w wojewódzkim finale rozpocznie się w piątek, 5 lipca i będzie trwać do czwartku, 11 lipca do godz. 20.
  • Głosowanie w wojewódzkich kategoriach plebiscytu rozpocznie się 7 czerwca o godz. 12.00 i będzie trwało także do czwartku, 11 lipca do godz. 20.


  CZEKAJĄ CENNE NAGRODY!


  Instruktorzy nauki jazdy i mechanicy samochodowi a także przedstawiciele zakładów mechanicznych i szkół nauki jazdy, którzy zdobędą najwięcej głosów w Opolu i każdym powiecie otrzymają:
  • Tytuł Instruktora Nauki Jazdy Roku, Mechanika Roku, Zakładu Mechanicznego Roku, Szkoły Nauki Jazdy Roku w Opolu lub powiecie
  • Dyplom uznania
  • Awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania
  • Dodatkowo zwycięzcy kategorii Mechanik Roku i Instruktora Nauki Jazdy Roku otrzymają podwójne zaproszenie na koncert Lady Pank  Zwycięzcy w wojewódzkim głosowaniu otrzymają:
  W kategoriach: Instruktor Nauki Jazdy Roku, Mechanik Roku, Bryka Roku, Motocykl Roku i Taksówkarz Roku
  I miejsce
  • dwudniowy pobyt dla dwóch osób w Hotelu & SPA Jawor w Zawoi
  • dyplom
  • prezentację w specjalnym dodatku Nowej Trybuny Opolskiej

  II miejsce
  • jednodniowy pobyt dla dwóch osób w Termach Uniejów
  • dyplom
  • prezentację w specjalnym dodatku Nowej Trybuny Opolskiej

  III miejsce
  • jednodniowe zaproszenie dla dwóch osób do parku rozrywki Energylandii
  • dyplom
  • prezentację w specjalnym dodatku Nowej Trybuny Opolskiej

  W kategoriach: Zakład Mechaniczny Roku, Szkoła Nauki Jazdy Roku, Salon Samochodowy, Korporacja Taksówkowa

  I miejsce
  • dyplom
  • voucher na reklamę w wysokości 3000 złotych do wykorzystania na stronach redakcyjnych NTO w wydaniu codziennym, lub na www.nto.pl
  • prezentację w specjalnym dodatku Nowej Trybuny Opolskiej

  II miejsce
  • dyplom
  • voucher na reklamę w wysokości 2000 złotych do wykorzystania na stronach redakcyjnych NTO w wydaniu codziennym, lub na www.nto.pl
  • prezentację w specjalnym dodatku Nowej Trybuny Opolskiej

  III miejsce
  • dyplom
  • voucher na reklamę w wysokości 1000 złotych do wykorzystania na stronach redakcyjnych NTO w wydaniu codziennym, lub na www.nto.pl
  • prezentację w specjalnym dodatku Nowej Trybuny Opolskiej

  * * *

  Nagrody w kategoriach BRYKA ROKU i MOTOCYKL ROKU


  KLIKNIJ i czytaj o nagrodach w akcji BRYKA ROKU


  KLIKNIJ i czytaj o nagrodach w akcji MOTOCYKL ROKU


  Informacji o akcji udziela Remigiusz Zubek
  tel.512 106 578 (pon. - pt. w godz. 9-17),
  e-mail: rzubek@nto.pl

  Regulamin plebiscytu  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo