Mistrzowie Motoryzacji PLATINUM ORLEN OIL 2022 Głosowanie zakończone! Sprawdź kto zdobył główne nagrody!

Akcja specjalna Mistrzowie Motoryzacji PLATINUM ORLEN OIL
Znamy zwycięzców ogólnopolskiego wielkiego finału plebiscytu Mistrzowie Motoryzacji PLATINUM ORLEN OIL! Laureaci odbiorą nagrody podczas uroczystej gali w trakcie POZNAŃ MOTOR SHOW 2023 - największych i najważniejszych targów motoryzacyjnych w Polsce.

Plebiscyt Mistrzowie Motoryzacji PLATINUM ORLEN OIL trwa od połowy września. Najpierw laureaci zostali wybrani osobno w powiatach i regionach. Później awansowali do wojewódzkiego etapu. Akcję zakończył ostatni etap- ogólnopolski finał.

Partnerem tytularnym akcji jest renomowana marka PLATINUM ORLEN OIL.

Finałowe głosowanie rozpoczęło się w środę, 2 listopada i zakończyło w czwartek, 10 listopada o godz. 21.00.

Wybierz kategorię
KLIKNIJ i SPRAWDŹ WYNIKI
w ogólnopolskim finale
Mechanik Roku
Warsztat Samochodowy Roku
Instruktor Jazdy Roku
Szkoła Jazdy Roku
Sklep Motoryzacyjny Roku
Auto Detailing Roku
KLIKNIJ I GŁOSUJ
w akcji ALE FURA!
Główne nagrody

Zwycięzcy ogólnopolskiego finału plebiscytu zdobyli tytuły: Mechanik Roku Polski 2022, Instruktor Jazdy Roku Polski 2022, Warsztat Roku Polski 2022, Szkoła Jazdy Roku Polski 2022, Auto Detailing Roku Polski 2022, Sklep Motoryzacyjny Roku Polski 2022 oraz Fura Roku Polski 2022. Zakończyło się także głosowanie w ogólnopolskiej kategorii plebiscytu, w której został wybrany Motoryzacyjny Influencer Roku - KLIKNIJ i sprawdź wyniki.

Mechanik i instruktor jazdy oraz właściciele warsztatu samochodowego, szkoły jazdy, warsztatu autodetailingu i sklepu motoryzacyjnego, którzy w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobyli najwięcej głosów otrzymają:

  • statuetkę wręczane na scenie podczas ogólnopolskiej gali plebiscytu na targach POZNAŃ MOTOR SHOW 2023
  • dyplom potwierdzający zdobycie ogólnopolskiego tytuł
  • prezentację w magazynie "Moto Salon"
  • dodatkowe nagrody finansowe w wysokości 5000 złotych

Właściciel samochodu, który w ogólnopolskim finale konkursu ALE FURA! zdobył najwięcej głosów otrzyma:

  • prezentację samochodu (rozmowa z właścicielem i zdjęcia) w jednym z kolejnych wydań ogólnopolskiego magazynu motoryzacyjnego "Moto Salon"
  • dwuosobowy voucher na weekendowy pobyt w luksusowym hotelu ze SPA
  • dodatkową nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych

Dodatkowo właściciele samochodów, które w ogólnopolskim finale konkursu ALE FURA! zajęły miejsca od 2 do 5 otrzymają dwuosobowe vouchery na weekendowy pobyt w luksusowym hotelu ze SPA.

Nagrody dodatkowe
od partnera akcji

Ponadto partner akcji PLATINUM ORLEN OIL ufundował dodatkowe nagrody dla laureatów wybranych kategorii finału ogólnopolskiego:

  • Laureat w kategorii Mechanik Roku Polski 2022 otrzyma profesjonalny zestaw narzędzi wraz z ubraniem roboczym.
  • Na laureata w kategorii Warsztat Roku Polski 2022 czeka voucher wartościowy w wysokości 2500 PLN na zakup produktów ORLEN OIL
  • Zwycięski Sklep Motoryzacyjny Roku Polski 2022 otrzyma natomiast wyjątkowy komplet mebli z beczek wraz z zestawem gadżetów partnera.
Wielka gala
na Poznań Motor Show

Uroczyste zakończenie plebiscytu odbędzie się podczas Poznań Motor Show 2023 - największych i najważniejszych targów motoryzacyjnych w Polsce i w Europie Środkowej. Co roku jest to obowiązkowe wydarzenie w kalendarzu każdego miłośnika motoryzacji. Podczas imprezy, która w przyszłym roku będzie trwać od 30 marca do 2 kwietnia, na odwiedzających czekać będą premierowe pokazy nowych modeli samochodów i motocykli oraz mnóstwo innych atrakcji.

Podczas uroczystej gali, na głównej targowej scenie, nagrody odbiorą laureaci plebiscytu - zwycięzcy z każdego województwa w każdej kategorii, a w najważniejszym momencie uroczystości zostaną także wręczone główne nagrody dla zwycięzców ogólnopolskich finałów akcji.

Zobacz relację z gali poprzedniej edycji plebiscytu podczas tegorocznych targów

Prezentacje laureatów
w magazynie MOTOSALON

Tegoroczną edycję plebiscytu motoryzacyjnego objął patronatem ogólnopolski magazyn "Motosalon". Na stronach dwumiesięcznika można znaleźć aktualności ze świata motoryzacji, prezentacje samochodów, praktyczne porady dla kierowców, a także wiele ciekawostek i raportów.

W ramach patronatu, na łamach jednego z kolejnych wydań magazynu, zostaną zaprezentowani zwycięzcy ogólnopolskich finałów plebiscytu. Zostanie tam także opisany samochód, który zdobędzie najwięcej głosów w akcji ALE FURA! Właściciel auta będzie mógł opowiedzieć o swojej maszynie i o motoryzacyjnej pasji.

__________

Informacji o akcji udziela:
Monika Niedźwiecka
tel. 691 467 107
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: monika.niedzwiecka@polskapress.pl

Regulamin akcji

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Mistrzowie Motoryzacji PLATINUM ORLEN OIL 2022 Głosowanie zakończone! Sprawdź kto zdobył główne nagrody! - Polska Times

Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska
Dodaj ogłoszenie