Mistrzowie tańca irlandzkiego po raz pierwszy w Opolu!

  Mistrzowie tańca irlandzkiego po raz pierwszy w Opolu!

  ML

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Mistrzowie tańca irlandzkiego po raz pierwszy w Opolu!
  4 grudnia w Stegu Arena wystąpi Gaelforce Dance. Najlepsi tancerze i muzycy stworzą niepowtarzalny spektakl taneczno-muzyczny oparty na irlandzkim folklorze. Jeśli chcecie poczuć klimat Zielonej Wyspy, tego występu nie możecie przegapić.
  Mistrzowie tańca irlandzkiego po raz pierwszy w Opolu!
  – Staramy się być innowacyjni i bardzo teatralni. Nasz show jest w stu procentach na żywo – tak Richard Griffin, główny choreograf Gaelforce Dance, charakteryzuje zespół. Trudno się z jego słowami nie zgodzić. Ta grupa taneczna jest jedyna w swoim rodzaju, a każdy jej występ gwarantuje olbrzymie emocje. Łączą taniec nowoczesny z celtyckimi rytmami, balet ze stepowaniem, muzykę i grę świateł, tradycję ze współczesnością.  Historia, którą zaprezentują na scenie, nie jest specjalnie oryginalna, natomiast sposób jej wykonania z pewnością do banalnych nie należy. Zobaczymy opowieść o dwóch mężczyznach i kobiecie, pełną miłości, dramatu, zazdrości i pojednania. Wszystko to w pięknej scenografii, kostiumach dopracowanych w najmniejszym szczególe, z rewelacyjną muzyką, śpiewem i tańcem.

  Kup bilet na to niezwykłe widowisko!


  Wszystko to gwarantuje publiczności niezapomniane, pełne emocji doświadczenie. Największe wrażenie robią sceny zbiorowe, w których możemy podziwiać precyzyjną linię tancerzy i całkowitą jedność, niemal komputerową, wykonywanych przez nich kroków. Zespół w genialny sposób ukazuje klimat Irlandii, a jednocześni wyznacza w świecie tańca najwyższe standardy.

  Już 4 grudnia wystąpią w Opolu, nie może Was zabraknąć na tym niezwykłym widowisku!

  Wejdź i kup bilet!


  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo