MISTRZOWIE URODY Wielki ogólnopolski finał zakończony!

Akcja specjalna MISTRZOWIE URODY
Wielki finał rozpoczęty! Mistrzowie Urody z naszego województwa awansowali do ogólnopolskiego finału akcji. Laureaci odbiorą prestiżowe tytuły i statuetki 19 września podczas Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych BEAUTY DAYS w Ptak Warsaw Expo - największego wydarzenia dedykowanego branży kosmetycznej i fryzjerskiej w Europie Centralnej.
FINAŁ OGÓLNOPOLSKI

Ogólnopolski plebiscyt MISTRZOWIE URODY rozpoczął się w połowie lipca. Laureaci najpierw zostali wybrani osobno w miastach i powiatach, aby awansować do wojewódzkiego etapu akcji. Teraz zwycięzcy z województw w każdej kategorii będą rywalizować w ostatniej odsłonie plebiscytu - ogólnopolskim finale.

SPRAWDŹ wyniki
w finale ogólnopolskim

____________________

Zobacz wyniki glosowania
w etapie wojewódzkim
Fryzjer Roku
Barber Roku
Kosmetyczka Roku
Make-up Artist Roku
Stylistka Paznokci Roku
Stylistka Rzęs Roku Roku
Linergistka Roku
Mistrz Tatuażu Roku
Masażysta Roku
Salon Fryzjerski Roku
Studio Urody Roku

____________________

Zobacz wyniki glosowania
w etapie powiatowym
Fryzjer Roku
Kosmetyczka Roku
Stylistka Paznokci Roku
Salon Fryzjerski Roku
Studio Urody Roku

____________________

Zobacz rozmowy wideo z liderami rankingów:

Marek Kubis - tatuażysta z Opola

od 16 lat

Magdalena Łukasik - stylistka paznokci z Strzelec Opolskich

od 16 lat

Wiktoria Nieznana - stylistka rzęs z Opola

od 16 lat

Katarzyna Jabłonka - makijażystka z Głogówka

od 16 lat

Paulina Szastaj - stylistka paznokci z Opola

od 16 lat

Joanna Olejnik - stylistka paznokci z Kędzierzyna-Koźla

od 16 lat

- Tegoroczna edycja plebiscytu będzie wyjątkowa - mówi Bogusław Kaczmarek, menedżer plebiscytu Mistrzowie Urody. - Akcja została jeszcze lepiej dopasowana do potrzeb branży uroda, tak, aby nie tylko laureatom, ale wszystkim uczestnikom zapewnić jeszcze większą promocję, nie tylko w gazecie i w naszym serwisie, lecz przede wszystkim na Facebooku. Dodatkowo w tym roku akcja będzie miała ogólnopolski zasięg i zostanie przeprowadzona jednocześnie we wszystkich województwach w Polsce.

Jedenaście kategorii
i trzy etapy plebiscytu

Plebiscyt, który w naszym województwie prowadzi "Nowa Trybuna Opolska" zostanie przeprowadzony w trzech etapach.

Najpierw osobno w Opolu oraz we wszystkich powiatach zostaną przyznane tytuły Fryzjer Roku, Kosmetyczna Roku, Stylistka Paznokci Roku oraz Salon Fryzjerski Roku i Studio Urody. Laureaci w każdej z tych kategorii, poza dyplomami i nagrodami, zdobędą awans do drugiego etapu głosowania - wojewódzkiego finału.

Niezależnie od głosowania w miastach i powiatach, nagrody zostaną przyznane także w wojewódzkich kategoriach plebiscytu Linergistka Roku, Stylistka Rzęs Roku, Makeup Artist Roku, Masażysta Roku, Barber Roku oraz Mistrz Tatuażu Roku.

Nowością tegorocznej edycji plebiscytu będzie wielki ogólnopolski finał, w którym wezmą udział zwycięzcy w każdej kategorii z każdego województwa w Polsce. Powalczą w nim o główne nagrody i tytuły najlepszych w branży w całym kraju! Wszyscy uczestnicy finału (zwycięzcy z województw), odbiorą nagrody podczas uroczystej gali plebiscytu, która odbędzie się w ramach Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych BEAUTY DAYS w Ptak Warsaw Expo.

Wielka promocja
na Facebooku i nie tylko

Plebiscyt MISTRZOWIE URODY gwarantuje wielką promocję dla jego uczestników. W czasie trwania głosowania liderów rankingów będziemy prezentować w gazecie, w naszym serwisie oraz przede wszystkim na naszym fanpage'u na Facebooku oraz na fanpage'ach miejskich i powiatowych serwisów www.naszemiasto.pl. Posty zobaczą tysiące osób zainteresowanych tematyką urody.

W ramach plebiscytu dwukrotnie do gazety zostaną dołączone specjalne dodatki. W pierwszym z nich zaprezentujemy wszystkie osoby i salony nominowane przez klientów do nagród w akcji. Drugi dodatek ukaże się po zakończeniu głosowania. Na jego łamach przedstawimy wszystkich laureatów w każdej kategorii. Dołączeniu dodatków będzie towarzyszyć intensywna kampania promocyjna i z pewnością staną się one przewodnikami po branży Uroda w naszym województwie.

Nagrodami dla laureatów plebiscytu będą także vouchery do wykorzystania na kampanię reklamową na łamach gazety, na stronach naszego serwisu lub na stronach serwisu www.naszemiasto.pl.

Szkolenie z reklamy
na Facebooku

Jedna z nagród dla laureatów akcji MISTRZOWIE URODY będzie bardzo wyjątkowa. Będzie nią voucher uprawniający do wzięcia udziału w profesjonalnym szkoleniu, dotyczącym obecności w mediach społecznościowych i prowadzenia kampanii reklamowych na Facebooku i Instagramie. Szkolenie zostanie przeprowadzone w bezpiecznej formule telekonferencji online. Wykorzystanie wiedzy nabytej podczas szkolenia przygotowanego konkretnie w odniesieniu do branży Uroda pozwoli taniej i efektywniej pozyskiwać klientów w mediach społecznościowych.

Beauty Days 2020
- największe targi w Polsce

Partnerem akcji MISTRZOWIE URODY są Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne BEAUTY DAYS - największe w Europie Centralnej wydarzenie dedykowane branży kosmetycznej i fryzjerskiej. W tym roku targi odbędą się od 18 do 20 września.

To doskonałe miejsce do promocji i sprzedaży swoich produktów i usług, poznania nowości oraz nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych. Targi Beauty Days są certyfikowane przez UFI, co potwierdza ich najwyższą jakość i czyni jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych na świecie.

Ważne terminy
 • Głosowanie rozpocznie się we wtorek, 14 lipca.
 • Zgłoszenia nominacji kandydatów do nagród będą przyjmowane do piątku, 31 lipca.
 • W kategoriach, w których nagrody zostaną przyznane najpierw osobno w miastach i powiatach, głosowanie będzie trwać do wtorku, 11 sierpnia, a w poniedziałek, 17 sierpnia rozpocznie się finał wojewódzki, w którym wezmą udział zwycięzcy z miast i powiatów.
 • Głosowanie w finale oraz w wojewódzkich kategoriach plebiscytu zakończy się w środę, 26 sierpnia.
 • Uroczysta gala plebiscytu podczas targów Beauty Days odbędzie się w sobotę, 19 września.
Nagrody dla laureatów

Czekają cenne nagrody!

Nagrody dla fryzjerów, kosmetyczek i stylistek paznokci

Etap powiatowy

Fryzjerzy, kosmetyczki i stylistki paznokci, którzy zdobędą najwięcej głosów w każdym mieście i powiecie zdobędą:

 • tytuł Fryzjera Roku, Kosmetyczki Roku lub Stylistki Paznokci Roku w mieście lub powiecie
 • zaproszenie na uroczyste zakończenie plebiscytu
 • prezentację w specjalnym dodatku "Mistrzowie Urody", który po zakończeniu głosowania będzie dołączony do całego nakładu gazety
 • zaproszenie do udziału w profesjonalnym szkoleniu dotyczącym obecności w mediach społecznościowych i prowadzenia kampanii reklamowych na Facebooku
 • awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

_________________

Wojewódzki finał kategorii powiatowych

W wojewódzkim finale na 3 fryzjerów, 3 kosmetyczki oraz 3 stylistki paznokci, które zajmą miejsca od 1 do 3 czekają główne nagrody: dwuosobowe zaproszenia na weekendowy pobyt w komfortowym hotelu ze SPA.

Fryzjer, kosmetyczka i stylistka paznokci, którzy w finale wojewódzkim zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • najważniejsze, wojewódzkie tytuły Fryzjer Roku, Kosmetyczka Roku i Stylistka Paznokci Roku
 • dwuosobowe zaproszenie na Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne BEAUTY DAYS w Ptak Warsaw Expo (z noclegiem dla dwóch osób, aby można było wygodnie uczestniczyć w targach i atrakcjach)
 • statuetkę wręczaną na głównej scenie podczas gali na targach BEAUTY DAYS
 • zaproszenie na uroczystą kolację dla laureatów
 • prezentację z rozmową w dodatku "Mistrzowie Urody"

Nagrody dla laureatów w wojewódzkich kategoriach plebiscytu

Zwycięzcy w wojewódzkich kategoriach Linergistka Roku, Makeup Artist Roku, Stylistka Rzęs Roku, Masażysta Roku, Barber Roku oraz Mistrz Tatuażu Roku zdobędą:

 • tytuł zwycięzcy w danej kategorii
 • zaproszenie na Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne BEAUTY DAYS w Ptak Warsaw Expo (z noclegiem dla dwóch osób, aby można było wygodnie uczestniczyć w targach i atrakcjach)
 • statuetkę wręczaną na głównej scenie podczas uroczystej gali na targach BEAUTY DAYS
 • zaproszenie na uroczystą kolację dla laureatów
 • prezentację z rozmową w dodatku "Mistrzowie Urody"
 • dwuosobowe zaproszenia na weekendowy pobyt w komfortowym hotelu ze SPA

Laureaci drugiego i trzeciego miejsca w tych kategoriach, podczas uroczystości zakończenia plebiscytu, otrzymają:

 • dyplomy
 • zaproszenie do udziału w profesjonalnym szkoleniu dotyczącym obecności w mediach społecznościowych i prowadzenia kampanii reklamowych na Facebooku
 • voucher na DAY SPA - pakiet zabiegów pielęgnacyjno-relaksacyjnych

_________________

Nagrody dla salonów fryzjerskich i studiów urody

Salony Fryzjerskie i Studia Urody z każdego miasta i powiatu, które otrzymają najwięcej głosów zdobędą:

 • tytuł Salonu Fryzjerskiego Roku lub Studia Urody Roku w mieście lub powiecie
 • dyplom wręczany podczas uroczystości zakończenia plebiscytu
 • vouchery na reklamę w "Nowej Trybunie Opolskiej" oraz serwisach internetowych www.nto.pl oraz www.naszemiasto.pl o wartości 3000 złotych

Zdobywcy drugich i trzecich miejsc w tych kategoriach otrzymają vouchery na reklamę o wartości 2000 złotych (II miejsce) i 1000 złotych (III miejsce).

Właściciele salonów fryzjerskich i studiów urody, którzy zdobędą najwięcej głosów w wojewódzkim finale plebiscytu otrzymają:

 • najważniejsze, wojewódzkie tytuły Salon Fryzjerski Roku i Studio Urody Roku
 • dwuosobowe zaproszenie na Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne BEAUTY DAYS w Ptak Warsaw Expo (z noclegiem dla dwóch osób, aby można było wygodnie uczestniczyć w targach i atrakcjach)
 • statuetkę wręczaną na głównej scenie podczas gali na targach BEAUTY DAYS
 • zaproszenie na uroczystą kolację dla laureatów
 • prezentację z rozmową w dodatku "Mistrzowie Urody"
 • dodatkowe vouchery na reklamę o wartości 5000 zł

Właściciele salonów i studiów urody, które w wojewódzkim finale zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają dodatkowe vouchery na reklamę o wartości 3000 złotych i 2000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w rankingu.

Informacji o akcji udziela Remigiusz Zubek - tel. 512 106 578, od poniedziałku do piątku, w godz. od 9 do 15.
e-mail: [email protected], [email protected]

Regulamin

[/cs]

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska